Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pryyyyyyyyt

zespol na wesele - ile przecietnie kosztuje?

Polecane posty

Gość pryyyyyyyyt

2000zl to norma za 3osobowy zespol? ile wy placicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prrrrrryt
no prosze - powiedzcie ile ksoztuje zespol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawczyni tematu ślubnego
Dobry zespól kosztuje srednio 4-6 tysiecy. Takie sa stawki. To tak samo jak zdobrymi fotografami czy dobrymi restauracjami. Za poziom usług sie płaci i nie ma sie co oszukiwac,ze dobry zespół zagra za 1500-2000zł bo to,po prostu,nie jest dobry zespół. Ci naprawde profesjonalni i poszukiwani cenia sie duzo bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka196
ja uwazam ze dobre jest nie to co drogie a raczej to jak wywiazuje sie z obowiazkow.Dzisiaj sa takie realia ze ludzi nie stac na tak drogi zespol i szukaja tanszych, iwlasnie takie zespoly maja najwieksze wzięcie.Moj tato jest muzykiem ma bardzo dobry zespol i biora ok.1200 (zalezy od szczegolow)za 2 osoby i jeszcze nikt nie nazekal a wrecz przeciwnie ludzie sa bardzo zadowoleni. pozdrawiam cieplutko, ja tez bede brala slub... ale za 1,5 roku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłaPannaMłoda
My płacimy za zespół 1300. Cena nie zawsze jest proporcjonalna do umiejętności zespołu :) Nasz jest bardzo dobry, byliśmy już na kilku weselach na których grał (skład zespołu to chyba 5 osób). Zespoły rzeczywiście trzeba zamawiać dużo wcześniej. My zamawialiśmy ponad rok wcześniej i był to już jeden z 3 wolnych terminów jakie jeszce mieli. Wiem natomiast, że cena zależy od tego czy muszą dużo dojeżdzać czy nie, jak duża jest impreza i czasami dużo wcześniejsze zarezerwowanie też obniża cene, z jakiego miasta jest zespół (w dużych miastach typu Wawa ceny są dużo większe a poziom niestety często niższy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 lata temu płaciłam 1200 (wesele+poprawiny) zespół 3-osobowy.Super grali,dowodem jest to że po naszym ślubie dużo młodych ich brało na swój ślub.Ktoś powiedizał że za 1000 nik dobrze nie zagra-- bzdura.Drogo nie znaczy ze dobrze będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam za
1300 i bylam na kilku weselach na których grali i wszyscy sie super bawili. Ale znajomumy wzial za 3500 tylko nie wiadomo co to za zespół bo w moim otoczeniu nikt o nim nie słyszał, ale skoro tak sie cenią to moze faktycznie sa nieźli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może znajomy za bardzo sie chwali???? nam też mówili że ten zespół kosztuje tyle i tyle.A mnie akurat nie stac by dac 5000 ,a co do czego jak zadźwoniłam to stawki były inne ,,niż mówili znajomi\" heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te ceny nie sa wymierne normalne ze ten sam zespol w Warszawie wezmie wiecej niz w takiej dziurze zabutej dechami jak ja mieszkam! ale naszkosztuje 2000zl trzy osobowy ale opinie maja swietna z reszta gra byly gitarzysta The Bill hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy The Bill
to ten punkowy zespół śpiewający o mastrubacji, sraniu i zoofilii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eskas7
hej:) miałam ślub miesiąc temu.Płaciłam za orkiestrę 1500zł.Trzech panów zrobiło tak świetną atmosferę,że zabawa trwała od 14 do 5.30.wszyscy ( a przekrój wiekowy był różny)bawili sie doskonale. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego co chce się mieć na weselu. Ja nie wyobrażam sobie swojego wesela bez prawdziwej perkusji, dlatego taki zespół kosztuje. Jeżeli będzie to zespół 3 osobowy i będą grali na perkusji to nie oczekuj rewelacji. Będzie lipa. Taki zespół musi mieć min 4 osoby, a najlepiej 5. Każdy gra na czymś innym, jest pełne zróżnicowanie, no i w stołach też jest fajnie. Koszt: ok 2500 zł w małym mieście (wesele + poprawiny) Dużo zespołów idzie na łatwiznę i grają z minidysków, czyli mają przygotowany podkład do którego tylko dogrywają dźwięki i dośpiewywają słowa. Pełno takich na rynku. Biorą mało, mogą takie wesele poprowadzić nawet we 2 osoby bo wszystko mają nagrane. Koszt ok 1000-1500 zł. Wszystko to kwestia gustu i finansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie co wy wypisujecie ?! 3 Panów za 2000 zł uważacie za dobry zespół ?! To chyba na wsi pod remizą. Przepraszam jeśli ktoś poczuł się urażony, wiem, że zarobki są różne w całej Polsce. Przecież oni nawet grać nie umieją bo z podkładów leci (mp3/midi, etc). Zespół bez perkusji i gitary basowej to nie ZESPÓŁ !!! To grajkowie co Sto Lat mogą sfałszować. Wszystko co słyszycie to podkład ! Dobry zespół na wesele, event czy imprezę kosztuje minimum 5000 zł czyli tyle co fotograf. I takie są ceny w dużych miastach. Na moim weselu grał bardzo dobry zespół Al Capone Band z Warszawy. Zapłaciliśmy więcej niż te 5K, ale nie żałujemy ani jednej złotówki. Ci muzycy byli świetni a kilku z nich widziałem w telewizji z innymi zespołami. Fotograf wziął 5400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misza nie podniecaj sie tak ślepoto, te posty były pisane 7 lat temu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zapłaciłem za Alcapone 9.5kzł i bardzo żałuję - grali nienajgorzej, jednak cena bardzo wygórowana, robili dlugie przerwy, a Pani Ola bardzo niemiła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Al Capone zespół z przerostem formy kosztują dużo a wcale nie są tacy super i jeszcze trzeba uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×