Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mar-TUCHA

second handy, lumpeksy, ciuchlandy...jestem pewna że tam zaglądacie

Polecane posty

wicie co!?ja nie wiem jak tak można?ja tez kiedyś nigdy bym nie pomyślał o lumpeksach,a teraz nie moge tam nie wejść!!jestem bardziej ustysfakcjonowana jak znajde tam coś fajnego niż jak bym wyszłą z firmowego sklepu!!i wcale sie tego nie wstydze.owszem mam kase moge sobie pozwolić na zakupy w sklepie np zara,ale z tamtąd nie wyjde taka zadowolona jak z lumpu.owszeme nie kupie nic co jest bardzi zniszczone ale juz mam sporo ciuchów z lumpu i musze powiedziec ze nich ciągle chodze,bo są inne oryginalnei super,takze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem uzalezniona od ciuchbud....:)mam z tamtad tyle błuzeczek ze ho ho zadna nie zniszczona jak nowa!!!!kupuje z rana w dniu dostaw i bluzki sie wtedy najbardziej opłaca wychodzi po 5-7zł za sztuke przy 40zł za kilo.ogolnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililo
Uwielbiam buszowanie w lumpeksach! Szczególnie w dniu dostawy;). Np. dziś:P. Zakupiłam sobie: śliczną, fioletową sukienkę do kolan Nexta, tej samej firmy jasnożółtą bluzkę z kokardką, dwie bluzki z długim rękawkiem, czarny topik, dżinsy miss sixty, pumpy-rybaczki z brązowego sztruksu i pare innych świetnych rzeczy (nie jestem w stanie wszystkiego spamiętać;)) za niespełna 80 zł:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj upolowałam taka sweterobluzke z długimi rekawami za jakies 8zł a była z metka a cena to 19 euro..........hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viooolaaa
A ja wczoraj kupiłam kurtkę skórzaną Terranowa za 12 zł! CZarna, krótka , z kapturem - suuuuuper!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niewarszawianki
a można wiedzieć o jakiej wzorcowni piszesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewarszawianka
pisze o wzorcowni na chmielnej zaraz za kinem atlantic ale jest jeszcze podobno na pulawskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokro
moje Panie a w Sopocie jest "zagŁębie second handów". Cudowna sprawa, praktycznie wszystko w jednym miejscu (w ostateczności Sopotek to nie aglomeracja) a buszowania, że ho! ho! Brakuje mi natomiast second hendów ze sprzętem domowym (tym wszystkim poza ciuchami).W Stanach jest coś co nazywa się sprzedaż garażowa, nie miałabym nic przeciwko gdyby coś takiego przyjęlo się u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy hak
ja jestem po prostu uzalezniona, mam najfajniejsze ciuchy na swiecie! niepowtarzalne...mam taka jedna bluzeczke - nie ma dnia, zeby ktos sie nie zapytal skad ja mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka kasiulka
do rokro W szwecji wyglada to w ten sposób ze jeśli ktos ma w domu jakies niepotrzebne rzeczy dzwoni to takiej firmy ona przyjezdza i te rzeczy zabiera wlasnie do second handu , ten co oddaje nie dostaje zadnych pieniędzy za te rzeczy nie placi tez ze sie ich pozbywa ,a dzieki temu inny może kupic cos fajnego za niewielkie pieniadze . Np. moja kumpela tam nabyla mosiężny świecznik za 5 zł , kupila bardzo fajne miseczki za 8 zł , metalowa tacke za 2 zł i sporo innych fajnych staroci martwila się ze jej na lotnisku nie wpuszcza  u nas tego nie ma i długo nie będzie , z tego co wiem to w Anglii tez sa takie sklepy oglądam czasem na BBC PRIME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko... czy ktoś może wie kiedy jest najbliższa całkowita wymiana towaru w lumpeksie na Świętokrzyskiej w Warszawie (tym dwupoziomowym)? 25 września czy 2 października? Ktoś wie może??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie znoszę lumpów
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie bardzo
macie namiary na jakies fajne na slasku? Gliwice Zabrze Bytom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja baaardzo lubię ciuchoteki :-). Ale w Gdańsku nie mogę obecnie dostać żadnej fajnej dziewczęcej kurteczki na jesień (rozm.104) i ze dwie pary spodni miękkich (nie dżinsów) do przedszkola. Jeśli jest tu jakaś Pani z Gdańska - to bardzo bym prosiła - gdyby znalazła taką fajoską kurtkę z kapturkiem i spodenki - niech mi kupi, mój mail jest podany w nicku (wystarczy kliknać). Chętnie się spotkam, odbiorę, zapłacę i odwdzięczę się kawką w kawiarni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaaatka
ja zakupilam swietna bluzeczke na ramiaczkach z super koronką przeplatana czerwoną wstazeczka z Holandi.. tu bym nawet jakby m taka znalazla by kosztowala przynajmniej 30 zl koszt 4 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
Gość wredna matrona
w Bytomiu 2 X ODZieZ SKANDYNAWKSA PLUS JAK SIE OD DWORCA IDZie TO PO LEWEJ STRONIE W ULICZCE FAJNY LUMPEKS Z WYCENIONYMI RZECZAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celunia_aska
hmm :))) ja jestem od niedawna maniaczka chodzeniapo second handach :)) naprawde nigdy bym nie powiedzizlz , ze bede kupowac ciuchy z "drugiej reki", bo zawsze zadawalalam sie zara , cubusem itd . ale no musze powiedziec , ze te skley juz mnie strasznie nudza , bo geenrlanie spotykam tam same ostatnio szmaty.. nie wsomne juz o h&m - bo to jest po prostu masakra... w lumpach znajduje takie rzeczy , ktorych nie znade u nikogo innego na naszych poznanskich ulicach i to wlasnie mi sie podoba ... kupialm juz mnostwo bluzek , spodnic, spodni itd.. za naprawde smieszne ceny :)) za kazdym razem jak cos kupuje to smieje sie tylko , ze za takie siano moge dostac tyle fajnych lumpow :) Szafy sie uginaja .. a ja dalej chodze :))) NAŁOG .. ps. ten lump kolo parku wilsona to moj ulubiony .. Pozdrawiam Aśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winnie
Też jestem uzależniona od tych sklepów.I to nie znaczy że wchodzę i kupuję co leci.Lubię chodzić,oglądać i jak coś wpadnie w oko to kupuję.Ostatnio kupiłam mężowi sweter z GAP .Po metkach widać ,że praktycznie nie noszony.Myślę,że nisztuka wziąć pieniądze i iść do sklepu ale sztuka w dużej ilości wieszaków wyszperać rarytasik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem szczerze
ze nie bylam w ciucholandzie nigdy w zyciu,niemniej jednak jesli ktos tam kupuje,to prosze bardzo.Nie mam nic przeciwko. Ciuchy nosze tylko z nowojorskiego H&M(dostaje od cioci:) ) i z Adidasa. Jestem jeszcze mloda(18 lat) i lubie sportowe ciuchy.ALe kto wie,moze kiedys sie wybiore...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innejsza xD
a czy ktoś może słyszał o jakiś fajny lumpach w Łodzi ?? jestem bardzo zainteresowana jeśli ktoś coś wie to prosiłabym dać znać ;) z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
Ktoś pytał o Wrocka... Mam koło domu (Legnicka) sympartyczny lumpex (niebieski "kwadrat", na wysokości Kauflandu). Ceny nie powalają, ale czasem można kupić coś ciekawego. Zazwyczaj biorę z niego rózne spodnie (do 20 zł), nowe poncza (do 40 zł). Kupiłam ładne skórzane rękawiczki (nowe - doskonał skóra - 29 zł), ostatnio bawełnianą sukienkę Promod (nowa, ale bez metki) za 12. Ceny nie rozpieszczają, ale czasem coś się trafi. Futra, kutrki skórzane odradzam - używana kurtka vero moda była za 300, gdy tymczasem w sklapie na wyprzedazy - 260...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anama
Ja też jestem uzależniona od tego typu sklepów!Nawet zaraziłam tym moje koleżanki!!Mieszkam na opolszczyźnie(w sumie niedaleko Opola)i mam kilka miast(właściwie miasteczek) w których zaopatruję się w super ciuszki!!Moja szafa ugina się już pod ciężarem ubrań...Ale (to już chyba choroba ;-) ) dla mnie nigdy dość-uwielbiam szperać...Nigdy nie wiadomo co się upoluje..Mam mnóstwo sukienek (na specjalnie okazje i nie tylko),które wygladają na kosztowne(i pewnie też są np.Calvina Kleina czy DKNY)a dalam za nie w sumie grosze...A jaki efekt!!;-) U nas w miasteczku są trzy szmateksy,ale zawsze można wyszperać coś fajnego,orginalnego...Pozdrawiam Maniaczki szmateksów!!Buźka.Pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszmasz
Zapraszam do nowego internetowego second handu www.miszmasz.net znajdziecie w nim tylko firmowe ciuchy w idealnym stanie!! Narazie oferta nie jest zbyt bogata ale po świętach pojawi się sporo nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno że zaglądam... Mieszkam w Krakowie - więc na Żyda w niedzielę, na Szpitalna do Komisu Rzeczy Ładnych.... boochmenka www.intimo4you.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taka malutka
hej, A zancie jakies fajne Lumpki w Poznaniu. Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa_nowa
koszmarny ten miszmasz - kiepska jakość grafiki na stronie i ceny z kosmosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmellovva
U mnie w miasteczku jest tylko jeden fajny szmateksik i tylko tam od czasu do czasu zagladam... Maja ciuchy z anglii i Irlandii Ostatnio kupilam: cieplą grubą do kolan spodnice w pepitke Debenhams - 8 zl brązowe ponczo new look - 7 zl elegancką bluzkę na ramiaczkach bialo czarna z atłasu Dorothy perkins - 8 zl :) A tam gdzie studiuje nie zaglądam do żadnego lumpeksu, wszystkie ciuchy na wystawach wydaja mi sie beznadziejne i niemodne, jak pozne lata 90' . Moze znacie ciekawe lumpeksy w Krakowie? ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×