Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krakrakarkrakra

chce umiec zrobic szpagat!!!

Polecane posty

siema wam rozebralam sie jak do rosolu (oczywiscie nie calkiem :) ) i robie te cwiczenia na szpagat tusza boze tak sie spocilam a koncze dopiero rozgrzewke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon12
Moim zdaniem szpagat to nie taka sztuka,po prostu trzeba dawac swoim miesnio wycisk ja umiem dwa szpagaty a mam 12 lat , tego w ktorym noga idzie do przodo morzna sie nauczyc w 3 tygodnie podpierarz sie zboku o dwa krzesł ale obowiązkowa rozgrzewka , i tak naciągasz mniesnie jak potrafisz a wtedy odczekujesz 1 minutke i zchodzisz ale musirz powtarzac to ok 13-19 razy na dzien. Albo nawet wiecej, nie chodze na rzadne zajecia takie gdzie szpagatu uczą z kolerzanką uparlismy sie aby go zrobic. Oczywiscie jest jeszcze dużo sposobów np. noga na paraped a ta ktora jest na podłodze daleko do tyłu lub noga na ściane najwyrzej jak potrafirz.Drugi szpagat nieco trudniejszy , tak muwią ale dla mnie był łatwiejsz bo go zrobiłam w 2 tygodnie ćwiczenie- stajesz w rozkroku zjerzdzasz w duł tak jak najbardziej potrafirz teraz opierasz sie rekoma o podłoge do przodu ale wtedy gdy zjechałas już w duł, teraz rub zkłony do obydwu nug najpier prawa potem lewa macie tak ten zkłon wykonac abys dotykała głową nogi. POWODZENIA :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon12
Przypominam wszystkim ze jerzeli macie silną wole morzecie te szpagaty zrobic w tydzien . WSZYSTKO ZALERZY OD CIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalwi
Musze sie nauczyc szpagaty do przyszlego tygodnia ale nie wiem jak to zrobic. Pomozcie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kracia
hey! trzeba rozciągać sieregularnie to prawda ale mnie naszła cheć dociśnięcia sie i to bardzo mocno .. i tak dokładnie to jak brakowało mi z jakiś 40 cm do szpagatu już brakuje mi 10 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyska
jak wycwiczyc niensnie by zrobic szpagat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clover222
Szpagat damski jest najproszciejszy wystarczy umieć foczke i już a ja nie umiem ani foczki , salta,szpagatu menskiegoani damskiego.Moje gg to 6333279 to tylke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muahaaa
Hrum.. i do tego możesz czytać książki i oglądać tv.. po prostu po rozgrzewce siadasz w maksymalnym rozkroku, aż poczujesz opór mięśni i siedzisz.. ale to nie wystarczy :P lecz jednak pomaga =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaTuS
Hej od okolo 3 miesiecy cwiecze szpagat i juz niewiele mi brakuje... najwazniejesze moim zdaniem jest codzienne cwieczenie...dobre jest lezenie przy scianie i rozkladanie nog nizej i nizej najlepsze sa efekty gdy lezymy dlugo...dobrym cwiczeniem jest rowniez siad na ziemi jedna noga zgieta druga prosta i sklony do tej prostej nogi... zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kub
ucze sie dopiero szpagatu ile trenowaliście dziennie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalwi
Ja też musze się nauczyć szpagatu i sznurka w tydzień bo w przyszłym tygodniu u mnie w szkole jest nabur do cheerleaderek i musze zabłysnać Błagam napiszcie Mój nr gg 4710962 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalwi
no iii... napiszecie czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon12
moje rady są wyżej ten sam nick Mon12, powiec mi jakiego szpagata chcesz umiec to dam ci wiecej rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpagacior
Ja juz od dawna próbuje się zebrać do rozciągania ale jakoś mi sie niechce... Poćwicze dwa dni i potem juz niemam chęci...a bardzo chciał bym zrobić szpagat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magmaj
dziewczyny!! ja dopiero co sie nauczyłam szpagatu jadna do tylu druga do przodu lecz bym chciała zrobic ten z nogami po bokach ptosze pomózcie!!! piszcie na mój e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się nauczyłam
robić szpagat tzw. damski (jedna noga do przodu, druga do tyłu). Tylko nie wiem czemu, dlaczego nie umiem go zrobić zawsze kiedy chcę. Zawsze muszę się z 20min rozciągać. I czasem są takie dni, kiedy zrobie go bez problemów i bez bólu, a czasem tak boli, że nie daję rady :( Uczę się teraz robić sznuki (nogi w bok), ale to jest znacznie trudniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się nauczyłam
miało być "sznurki" oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co dziewczyny jak wam idzie szpagat? ja dopiero cwicze jeden dzien :) zobaczymy czy do wakacji sie naucze A ile macie lat? ja mam 26 moze jestem za stara na szpagat:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś o szpagacie
dziewczyny a jaki właściwie chcecie umiec szpagat??? Ja umiem 2 i dwóch nauczyłam sie w 2dni,ale... byłam rozciągnięta a nawet bardzo jesli chcecie zrobić szpagat francuski(noga jedna do przodu druga z tyłu) i nie jesteście zbyt rozciągnięte a będziecie codziennie wytrwale i cierpliwie ćwiczyc zajmie to wam ok.1miesiąca a o szpagacie tureckim pomyślcie potem lepiej zacząc od francuskiego a turecki może zając od 1-3mięsiący wytrwałych ćwiczen powodzenia życze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pucia plus
ja nauczyłam sie sama szpagatu w 3 dni i oto moje rady: -jak chcesz to zacznij teraz póki jesteś młoda,potem będzie coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalwi
No jeszcze troszke mi zostało do sznurka bo ten szpagat o którym pisałam wcześniej to go się nauczyłam w 2 dni (dzięki waszym radom) pozdro dla was c(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalwi
aha jak cosik to piszcie na moje gg.4710962

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalwi
jeszcze ktoś mi może powiedzieć jak se założyć e-maila i stronke int.????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie ostatnio zawzielam... Powiem szczerze, ze nie wykonuje zadnych \"ulozonych treningow\"...sama sie naciagam w przeroznych pozycjach i daje spobie spokojnie 2 ms... . Nabawilam sie kiedys kontuzji i wychodze z zalozenia ze lepiej powoli a bez duzego bolu, choc podczas rozciagania boli ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieważne ktoP
Mógłby mi ktoś napisac jakie cwieczenia trzeba wykonywac na szpagat francuski??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieważne ktoP
Mógłby mi ktoś napisac jakie cwieczenia trzeba wykonywac na szpagat francuski??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolkak
Koniecznie muszę nauczyć się jak najszybciej szpagat.Pliz podpowiedzcie mi jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierek
pierwszego dnia prawie zrobilam szpzgat a drugiego juz nie umialam :(to strasznie boli pomocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misha25
nie martwcie się na pewno wkońcu go zrobicie ja nauczyłam się robić szpagat damski a teraz doskonalę mój tak zwany "sznur" czyli szpagat męski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×