Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca1

kto zna jakiś fajny,sprawdzony zespół z okolic Wrocławia???

Polecane posty

Gość pytająca1

Szukam zespołu na wesele. Jeśli ktoś zna jakiś zespół, który fajnie gra i potrafi bawić gości proszę o namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 11111
witam! jeśli jeszcze szukasz zespołu to podaję namiary tel. 606450920 pozdrawiam ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczka 196 czy mogę prosić o namiary na tą kapelę mój e mail dalkey@op.pl dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drummer
Polecam zespół Ragtime... Gramy w 100% na żywo... W skład zespołu wchodzi 5 wykształconych muzyków, co gwarantuje profesjonalną oprawę muzyczną wesela... W razie zainteresowania prześlemy naszą płytę... Zapraszam na naszą stronę www.ragtime.webpark.pl Kontakt znajduje się na stronie lub ragtime@o2.pl tel. 888258385 Zapraszamy do współpracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół
Zapraszam do współpracy z Zespołem Muzycznym "Ensemble" Chętnie uświetnimy Wasze wesele profesjonalną oprawą muzyczną, efektami świetlnymi, bogatym repertuarem, nietuzinkowym wyglądem na scenie oraz niezapomnianą atmosferą udanej zabawy! Można nas posłuchać i zobaczyć na youtube : http://www.youtube.com/watch?v=Ha6ZQV3V_gQ http://www.youtube.com/watch?v=GRZMWjzr7SU a w razie potrzeby chętnie prześlemy nasze demo :) Jeżeli jestescie zainteresowani współpracą z naszym zespołem, proszę o kontakt telefoniczny (600-542-462) lub mailowy na adres : ensemble@interia.eu Pozdrawiamy gorąco! Andrzej Żaba & Zespół muzyczny "Ensemble"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam zespół Sakriversum :) Strona internetowa (bardzo ładna): http://www.sakriversum.com/ Nie widziałam tego zespołu na weselu, bo po prostu się nigdy tym nie interesowałam. Muzycznie urozmaica on natomiast studniówki w moim byłym ogólniaku - niezmiennie od lat. Ja byłam na 2 studniówkach z Sakriversum i na obu wyszalałam się świetnie. Nie było żadnych wtop i nieprzyjemności. Po prostu fantastyczna zabawa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam_
Z tego co pamietam to ojciec kaczki ma zespół. Pisała o tym tutaj jakiś czas temu. Teraz pewnie to jego zespół zachwala. Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaa987
JA ZNAM, ZESPÓŁ GRANDA Z SIECHNIC POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka26
Ja na początku chciałam dj bo za bardzo nie lubię biesiadnych kawałków i nie za bardzo mi się uśmiechało mieć całe wesele z taką muzyką + ewentualnie jakiś polski pop. Moi rodzice się uparli i znaleźliśmy zespół, który miał różnorodny repertuar i będąc już po cieszę się, że wybrałam jednak muzykę na żywo, a zespół spokojnie mogę polecić- to Agnes Band http://www.agnesbi.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchela25
Polecam zespoły i djów z Muzycznego Centrum www.kusza.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 stycznia
kaczka jaki to zespół? asiekk1@wp.l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukasz dobrego zespołu na wesele z Wrocławia lub okolic, to odwiedź stronę http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Wroclaw/Zespol-DJ/ Znajdziesz tam wiele ciekawych propozycji zarówno zespołów weselnych, jak i DJ-ów. Zapoznasz się z nagraniami wideo, opiniami klientów, a jeśli będziesz chciał zapytać o termin lub szczegóły oferty, wszystkie dane teleadresowe są dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek1256789
Polecam ze swojej strony http://witiwband.pl/ . Grali u siostry na weselu i było ekstra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafffnia
zdecydowanie poleciłabym Tobie zespół Abal. świetnie grają, naprawdę dobrze spisali się na weselu mojej siostry. absolutnie nie mogę powiedzieć złego słowa. po prostu rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafffnia
oczywiście piszę to już dawno po czasie :) ale z pewnością znajdą się inne osoby, które zajmują się poszukiwaniami :) dlatego zamiast "poleciłabym Tobie" = polecam wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebująca zespołu
Dajcie namiary na ten zespół ABAL Starczy stronka. Tam już sobie kontakt znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sensie że
U nas na weselu i poprawinach grało METROPOLIS 5 facetów, i prawdziwe instrumenty. Było cudownie, goście do dziś wspominają. my zresztą także. Szczerze polecam, tym bardziej, że panowie są bardzo kontaktowi, sympatyczni i solidni. No i świetnie grają oraz prowadzą mega wciągające zabawy, które co istotne, nie są burackie czy żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani 646
Stronka zespołu ABAL to www.abal.wroclaw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koronka od majtek
zespół krater www.krater.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zna ktoś zespół Bolero Band z Wrocławia? Jakieś opinie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.Dj-Misiek.pl
www.Dj-Misiek.pl - Zapraszam do mnie na stronę, nic Cię to nie kosztuje :) DJ Misiek, wesela, imprezy firmowe, urodziny, Lubań, Zgorzelec, Bolesławiec, Szklarska Poręba, Karpacz, Jelenia Góra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Grześ
My znamy FAMILY wprawdzie z Jeleniej Góry ale grają też we Wrocławiu jak w naszym przypadku na weselu - 8 czerwca 2013r. Zespół Family był absolutnie profesjonalnie przygotowany. Miał bardzo duży wybór piosenek i różnych zabaw, dysponował też ciekawymi instrumentami jak saksofon. Nagłośnienie oraz oświetlenie było świetne. Członkowie zespołu ( 3 osoby-rodzina) dobrze wyczuwają gości i wiedzą jak ich rozruszać. Potrafili świetnie "porwać" ludzi do tańca i zabawy. Było widać, że robią to z pasją i i są w tym naprawdę dobrzy, więc zabawa była bardzo udana. Wielu z naszych gości już na weselu podchodziło do nas i zachwalało muzykę pytając się gdzie znaleźliśmy tak dobry zespół, tak, że jesteśmy przekonani , że każdy z naszych gości podpisze się pod tą oceną obiema rękami. Nie mogliśmy trafić lepiej! Ania i Grześ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia8
Polecam bardzo fajny zespół z Wrocławia - Free Concept. Ostatnio grali na weselu koleżanki - super! Tutaj jest ich stronka: www.freeconcept.art.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan pen
dj misiek ty analfabeto,umiesz czytać cieciu ? zespołu szukają a nie oszustów z laptopem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie grał zespół Relax on są z pod Opola, ale dojeżdżają. Super glosy. Dwóch panów. Od naszego wesela grają na każdej imprezie w rodzinie. Mają swoją stronę jak chcesz mogę podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej ABAL :) Na weselu brata wystąpili w trójkę. Jak dla mnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folk&Roll
www.folkandroll.com.pl - polecamy się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula z Oławy
Miałam przyjemność bawić się z Abal na wspólnej imprezie. Jak dobrze pamiętam wystąpili w czwórkę. Miałam mieszane uczucia, ale z każdą godziną coraz bardziej się do nich przekonywałam. Całkiem niezły występ w ich wykonaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×