Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hej hejj

Mam bardzo słabe paznokcie co pomorze?

Polecane posty

Gość gość
Na pewno do tych polecanych przez Was suplementacji warto dodac jeszcze jeden który w moim przypadku pomogł mi naprawde bardzo dobrze Revital Hair od Aliness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bardzo słabe paznokcie co pomorze? polecam na początek słownik ortograficzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnością odpowiednio dobrane suplementy bardzo duzo daja i na pewno bedą też w tym przypadku bardzo skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnka
Odpowiednio dobrany suplement z witaminkami, których Ci brakuje:) Postaw na serię American Booster i kup sobie kapsułki ze skrzypem polnym, bambusem i borówką. Paznokcie się wzmocnią i przestaną łamać i rozdwajać jeśli będziesz konsekwentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapsułki z wyciągiem z bambusa? Pierwsze słyszę o czymś takim. To faktycznie pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też pije siemie lniane oraz stosuję skrzypoLEN, który poleciła mi farmaceutka o przepięknych długich włosach, więc jej uwierzyłam:) Jakis czas temu pojawiloy się u mnie nawet tzw. baby hair. Generalnie jest ogromna poprawa! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakiej postaci to siemie pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziakos
Odzywka new nails, ale stosowana systematycznie. Po czasie powinno być o wiele lepiej. Paznokcie powinny zyskiwać na zdrowiu stopniowo i powinno być coraz lepiej, a czy będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odżywka Trind. Trochę kosztuje (65zł), ale naprawdę warto, efekt po 14 dniach jest powalający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle ze nie tylko same odzywki i szampony dadzą sobie radę. Czasami trzeba sięgnąć po coś znacznie skuteczniejszego. A jeśli ma to działac to na pewno polecam Revital Hair To jest to co na pewno wpłynie na wzmocnienie, odbudowanie naszych włosów i naszej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka B
skrzypolen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzielanna
Odżywka new nails, stosujcie lakiery hybrydowe, nie mam żadnych problemów z paznokciami, jest ok. Musicie dbać o systematyczność. Jeśli jest systematyczność to nie będzie problemów z paznokciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam odżywka do paznokci Eveline z czerwonym krzyżykiem fantastyczna !!! :) albo z Peggy Sage fantastyczne ! i bardzo dobrze skutecznie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, własnie takie suplementy bardzo sa pomocne jesli chodzi o wszelkie problemy z wypadającymi włosami. Wiec warto zrobic sobie taka chociazby 3mc kuracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garkasia
Odżywka pomoże, tylko musisz korzystać z niej systematycznie. Nie oczekuje, że paznokcie będą od razu idealne, na efekt należy poczekać, ale będzie taki, jakiego oczekujesz. Po prostu dbaj o paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlgaOlga
W miesiąc to mało co osiągniesz, trzeba przynajmniej dwa trzy miesiące sobie taka kurację zrobić. Ja miałam spory problem z wypadającymi, słabymi włosami ale po dwóch miesiącach z tabletkami vitapil widzę poprawę i nie tylko po włosach ale i mam mocniejsze paznokcie. Tyle że moim zdaniem warto również lepiej zacząć się odżywiać, pić dużo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam pić s/p/e/r/m/ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CordeliaChase
Olejek kokosowy. Polecam Coconut miracle Efektimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prewkos
Oliwka do paznokci, staraj się również dbać o dietę, ale także korzystać z rękawiczek, kiedy wykonujesz inwazyjne czynności. bardzo łatwo można paznokcie zniszczyć, tym bardziej robiąc to często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekos
New nails, stosowane systematycznie. Paznokcie można odmienić w krótkim czasie, ale przecież wiadomo, że do tego potrzebne jest odpowiednie i systematyczne działanie. Nie jest tak, że paznokcie od razu zrobią się idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze spokojnie, te odzywki bedą najlepszym rozwiązaniem. Na pewno przy regularnym stosowaniu zobaczysz ze działaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odżywki odżywkami ale tak poza tym to musicie się jednak zdrowo odżywiać. paznokcie się rozdwajają nie bez powodu tak samo jak włosy, czegoś wam brakuje., ja kiedyś miałam z tym straszny problem a odkąd piję soki wyciskane a dałam sobie spokój z tymi cholernymi słodyczami to nagle jest o wiele lepiej ;) dostałam też z tej stronki http://terapiasokami.pl/wyciskarka-hurom-hh-2g przy kupowaniu wyciskarki fajne diety konjkretnie na włosy i paznokcie ;) no i czystka pijcie, ogólnie się organizm oczyści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×