Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dinah

Zespół i fotograf w Białymstoku

Polecane posty

Kto mi poleci dobry zespół na wesele w Białymsoku, oraz fotografa i kamerzystę. Please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 11111
jesli szukasz bardzo dobrego zespołu na wesele to podaję ci numer telefonu kom.606450920 szczegóły omówisz w czasie rozmowy pozdrawiam ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aniu. Na pewno sprawdzę. A fotograf i kamerzysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 11111
jesli chodzi o kamerzystę i fotografa to niestety nie pomogę bo nie znam żadnego pozdrawiam ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasiek
jak potrzebujesz kamerzysty, to z chęcią podam Ci namiary na wielu sprawdzonych ludzi, który możesz zaufac w 100%. Zależy to przede wszystkim jaka data jest Twojego ślubu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Krok
to fotograf pracujacy w kodaku na lipowej(obok salonu idei)...polecam baaardzo ale spiesz sie bo jest rozchwytywany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaco
kiedy to wesele?? www.agencja-opus.webpark.pl mozesz zajrzec i posluchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół muzyczny
Witam.Jeśli nadal jest Pani zainteresowana zespołem muzycznym,który uświetniłby Pani uroczystość proszę o kotakt pod numerem tel. 608 638 134 lub pod adres e-mail: superwesele1@wp.pl.Jesteśmy z woj.podlaskiego-z Grajewa.POzdrawiam.Zespół SONNERS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOTOXXX
Najlepiej wyszukaj w portalach tematycznych takich jak ,,waszslub” czy ,,netwesele” itp. strony fotografów i agencji fotograficznych. Nie poddawaj się sugestiom osób polecających fotografów. Nigdy nie będziesz wiedziała czy to czasami fotograf sam się w ten sposób nie promuje. Zdjęcia na stronie dadzą ci mniej więcej pogląd o stylu wykonywanych przez fotografa zdjęć. Jeśli ci się spodobają to po prostu do niego zadzwoń lub napisz do e-majla. Nie szukaj tylko fotografów z Białegostoku teraz fotografowie jeżdżą po całej Polsce a Warszawa to tylko dwie godziny jazdy samochodem. Znajdziesz na pewno fotografa w Internecie i nie wierz, że wszyscy mają pozajmowane terminy. Ślubów w tym roku jest naprawdę mało chyba, że masz swój ślub koniec sierpnia lub początek września, bo tu możesz mieć mały problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B.
nie wiem na jakiej podstwaie sadzi Pan, ze ślubów jest mało w tym roku? Owszem, generalnie tendencja jest malejąca w trendzie zawierania małżeństw, ale policzmy: można załozyć, na podstawie wyników z lat ubiegłych, ze w roku 2006 ok 190 tys par stanie na slubnym kobiercu. Można załozyć, że 80 % z tych małżeństw zostanie zawartych w sezonie czyli od kwietnia (po Świetach) do końca pażdziernika. To jest 29 tygodni. Czyli na każdą sobotę przypada ok 5300 małżeństw. Czy uważa Pan, że jest tylu dobrych fotografów, żeby każda Para miała fotografa, którego chce? Bo ja nie sądzę. I Ci dobrzy fotografowie maja juz pozajmowane terminy na 2005 rok, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B.
2006 rok oczywiscie, nie 2005. I ludzie juz zaczynaja szukać fotografa na 2007 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne Ma pani o wiele lepsze wiadomości niż podaje to komunikat Episkopatu Polskiego. Ze statystyk Episkopatu nastąpił spadek ponad 25% ślubów w stosunku do zeszłego roku. Co do fotografów to znam takich co już maja problemy z przyjmowaniem zleceń na przyszły rok. W najlepszej sytuacji są teraz agencje fotograficzne zatrudniające po kilku fotoreporterów, którzy mogą jednocześnie przyjmować zlecenia od kilku par w tym samym terminie. Najwięcej Ślubów jest na Śląsku maleje za to ich ilość w centralnej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Ago B Czy czasami nie jest pani tą fotograf z Warszawy o której coraz więcej się mówi np. na warsztatach fotograficznych. Jeśli tak to tylko pogratulować rozgłosu, jaki by to on nie był to zawsze to rozgłos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B.
Dziekuje Panie Marku, jesli rozgłos to na pewno dzieki Panu. Bardzo mi sie to podoba - któż nie chcę być sławny??? a do Pana wiadomości - GUS (jakby Pan nie wiedział jest to Główny Urzad Statystyczny, tak jak PIT jest Przemysłowym Inst. Telekom. - zna go Pan, nie?) ma raczej dokładniejsze info o małżeńskości niz Episkopat - chociażby dlatego, ze GUS ma zarejestrowane dane z USC. Poza tym nie ma danych dla roku 2006 jeszcze, bo sie nie skonczył i nikt nie wie ile par jeszczcze zawrze związek małż. Niech Pan przestanie zgrywac mądralę. Może na Moście Świętokrzyskim nadal nie można robić zdjęć, co? Ile ma Pan nicków tutaj? (Klara28, znajoma z Gimbli, straszne... i jeszcze inne jak te wyżej) - jest pan ŻAŁOSNY w tym swoim dopatrywaniu mnie w każdej osobie, i smieszny zarazem. i trochę mi Pana żal, bo musiał Pan cos strasznego przezyć skoro nienawidzi Pan tak bardzo młodych kobiet fotografów. haha Na Gimbli Pana nie chca to teraz tu się Pan urządził? I niech Pan: nie dzwoni do mnie (jakieś kobiety od Pana tez niemile widziane), nie pisze do mnie mejli jako jakieś gosiaczki ze Śląska, nie wyzywa mnie od k... na forach ślubnych, nie straszy prokuraturą i niech Pan pójdzie do psychiatry, bo się martwie o Pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś taki tam sobie marek40
Pani Ago to ja „ marek40” (przepraszam pewną osobę za, no będzie wiedziała, za co) Nic nie rozumiem z tekstu o Instytucie PIT Co do terenu PIT chyba przy ul Ostrobramskiej to na tym terenie jest kilka firm i chyba z dwie agencje fotograficzne. Zgadza się jest pani znana sama czytałem przedruki pani wypowiedzi, jest pani niezła szkoda, że tylko w obradzaniu innych. Sporo jest racji z tym wciskaniem, linków na forach internetowych pani strony,,Na dobry początek” Nie dziwię się temu bo jeśli jak to pani napisała na forum gimbla ,, ma pani taki mały swój interesik” z wciskania się na forach i obrażania innych. Czy nie może pani normalnie reklamować się jak inni, myślę że zaoszczędziła pani trochę kaski na tych darmowych obiadach u rodziców. Czeka panią niespodzianka na jednym z forum, na którym się pani darmowo reklamuje, niech pani zgadnie, komu to zawdzięcza. Radzę idąc spać zawsze zajrzeć pod łóżko czy tam czasami nie ma p.marka40. Jeszcze dwa pytania? - czy pisanie o kimś aby poszedł do psychiatry nie jest obrażaniem i jest to zgodne z prawem. - czy jest to zgodne z prawem, aby niszczyć czyjś uczciwy serwis internetowy likując negatywnie jego serwis. Starałam się nie robić błędów ortograficznych, może i się to udało. Nie wiem też czy ta wypowiedź nie jest zbyt krótka. Życzę coraz większego samouwielbienia swojej osoby Pozdrawiam To ja marek40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B.
Fajny tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znajomy M
Aga B masz racje super jest ten tekst tym bardziej, że wiem, kto go pisał. Musisz to, co napisze jakoś przeżyć. Pan Marek a dla mnie Marek ma sporo znajomych. Będąc tyle lat na rynku fotografii ślubnej, trudno, aby nie miał znajomych. Nie dziw się, że i oni czasami tu zabierają głos. Zazdroszczę mu, że dzięki takim osobom jak ty ma razem z Darkiem naprawdę przyzwoite zdjęcia, ale zdjęcia to nie wszystko…. Z poważaniem Znajomy Marka40 (Bałem się napisać więcej no i te błędy)Stawskim największy ruch na swoich stronach które są jednymi z najciekawszych w pol necie. Twoja stonka też jest ciekawa, ale nie zawsze się wczytuje. Marek skrupulatnie drukuje wszystkie pani wypowiedzi na jego temat a raczej wszyscy dla niego je drukują. Jeden tekst to jedne piwo. Niech pani zgadnie, po co je drukuje??. Na koniec dodam, że jak na tak krótki pani staż jako fotografa robi pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znajomy M
PRZEPRASZAM ALE ŹLE POSZEDŁ POPRZEDNI TEKST Aga B masz racje super jest ten tekst tym bardziej, że wiem, kto go pisał. Musisz to, co napisze jakoś przeżyć. Pan Marek a dla mnie Marek ma sporo znajomych. Będąc tyle lat na rynku fotografii ślubnej, trudno, aby nie miał znajomych. Nie dziw się, że i oni czasami tu zabierają głos. Zazdroszczę mu, że dzięki takim osobom jak ty ma razem z Darkiem Stawskim największy ruch na swoich stronach które są jednymi z najciekawszych w pol necie. Twoja stonka też jest ciekawa, ale nie zawsze się wczytuje. Marek skrupulatnie drukuje wszystkie pani wypowiedzi na jego temat a raczej wszyscy dla niego je drukują. Jeden tekst to jedne piwo. Niech pani zgadnie, po co je drukuje??. Na koniec dodam, że jak na tak krótki pani staż jako fotografa robi pani naprawdę przyzwoite zdjęcia, ale zdjęcia to nie wszystko…. Z poważaniem Znajomy Marka40 (Bałem się napisać więcej no i te błędy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B.
werdykt: obsesja na moim punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dsz...
Pani Ago obsesje to tylko ma Pani do tego wyjątkowo jest pani bezczelna. Czy pan Marek tu w kafeterii choć raz zaczepił panią pierwszy, czy coś napisał na panią. Czytam to forum uważnie i jak na razie to pani go zaczepia i mu wymyśla. To pani insynuuje, że on tu w ogóle, coś pisze. Podobno pani się tu nie reklamuje swoimi linkami? A ja znalazłem w kafeterii pani link reklamowy wciskający usługi. Jeśli pani jest tak uczciwa w stosunku do swoich klientów jak tutaj to szczerze im współczuję. Niech pani wyjaśni, o co chodzi z tym małym biznesikiem i zupkami, bo to mnie rozśmieszyło? Z tym piwem też mi się podoba, chyba i ja zaoczne szukać miejsc gdzie pani opluwa p Marka40. Niech pani coś napisze. Prosimy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzliwy35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzliwy35
Panie Marku mam nadzieję, że czasami pan tu zagląda. Ktoś napisał, że pana strona jest niszczona spamem. Całkowicie się z tym zgadzam. W wyszukiwarce google ktoś spamuje pana wpis aby obniżyć pana pozycję. Sam pozycjonuje i opiekuję się stronami fotografów. Wiem że czasami nieuczciwa konkurencja tak postępuje z innymi. Moja rada, aby pan napisał list do googli i poinformował ich o zaistniałej sytuacji. Spamowanie stron jest karalne. Życzliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół
Zapraszam do współpracy z Zespołem Muzycznym "Ensemble" Chętnie uświetnimy Wasze wesele profesjonalną oprawą muzyczną, efektami świetlnymi, bogatym repertuarem, nietuzinkowym wyglądem na scenie oraz niezapomnianą atmosferą udanej zabawy! Można nas posłuchać i zobaczyć na youtube : http://www.youtube.com/watch?v=Ha6ZQV3V_gQ http://www.youtube.com/watch?v=GRZMWjzr7SU a w razie potrzeby chętnie prześlemy nasze demo :) Jeżeli jestescie zainteresowani współpracą z naszym zespołem, proszę o kontakt telefoniczny (600-542-462) lub mailowy na adres : ensemble@interia.eu Pozdrawiamy gorąco! Andrzej Żaba & Zespół muzyczny "Ensemble"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam SHOWBAND, zespół z Wasilkowa, grają świetnie, byłam na 4 weselach z ich udziałem a we wrzesniu zagrają na moim! Kto chce info, piszczie na maila (w profilu) :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja polecam zespol TIME czytalam na topikach ze super graja i potwierdzila to moja znajoma ktora byla na weseleu z ich udzialem,a kamerzyste mam PROKADr super kreca wesele naprawde,jak zaszlam na prezentacje ich nagran to siedzialam wlepiona w ekran jak pien,maja tez swojego fotografa i tez robi ladne zdjecia,ja tam sie stawiam na super ekstra odjechane zdjecia wystarcza mi zwykle bo takie sa najladniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BAW !!! To zespól, polecam szczerze A kamerzyste i fotografa mielismy z Wyszynskiego z handlowca Lider, kurcze nazwy nie pamietam...fotograf byl super swietny!!! Kamerzysta w efekcie tez ale z nim trzeba uwazac bo straszny naciagacz, ale robote robi swietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotin
Czy znacie moze zespół sonel z bialegostoku? bedą grać u mnie na weselu ale nigdy ich nie widzialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam myśle że zamiast zespołu można wziąć Dja. Zapłacisz 4 razy niej a przynajmniej masz muzykę jaką chcesz i nikt nie fałszuje:D:D U nas mieliśmy DjaChrisa ale on jest z lomzy akurat w bialymstoku sie nie znam z djami:) ale studio mielismy od was i powiem jedno, lepszych filmow i pokazow nie widzialam nigdzie a cena tez przystepna (w czerwcu jak mielismy to byl caly pakiet z fotografiami i plenerem). Maja fajna stronke foxhound.pl mozna obejrzec is ie przkonac. Stary post ale moze ktos skorzysta:D Pozdro dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×