Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mamilu

cel - piekne stopy!!

Polecane posty

Gość mamilu

po zimie, noszeniu ciezkich butow i grubych skarpet, moje stopki nie nadaja sie do pokazywania. Jak sie pozbyc zgrubialej skory na pietach? Pumeks nic nie pomaga, moze jakis peeling lub krem? Pomozcie, bo zaraz zacznie sie wiosna i trzeba bedzie stopy przysposobic do pokazywania w klapeczkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumeks daaaaaa
tylko trzeba codziennie i systematycznie, plus smarowac kremem stopy. A co zrobic zeby paznokcie byly ladne? Ja mam na nich straszne rysy i jeszcze skorki tak bardzo nachodza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiegowa
kochane moje miski niech was reeka broni od stosowania pumeksu od tego piety szybciej pekaja bo pumeks nie domyka lusek zamiast niego uzywajcie tarek!! po wieczornej kapieli duuuza ilosc tlustego kremu worek i skarpetki i z takim opakunkiem do lozeczka na cala noc systematycznosc przyniesie efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatorka rozporka
Na nakremowane tłusto stopy nałozyć wotrek,taki zwykły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiegowa
tak a potem skarpetki na to zeby krem nie wniknal do skarpetek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatorka rozporka
no to wyprubuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumeks daaaaaa
a ja po pumeksie mam mega gladkie a kiedys mialam taka twearda ryse na kazdej piecie i nie moglam sobie dac rady. Ale fakt ten krem w skarpetkach tez pomaga. Ale co na paznokcie? Przeciez ladne stopy to nic jesli paznokcie sa bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam krem do stóp z masłem shea z serii Planet SPA Avonu - jest tłusty, więc nadaje się na noc, a po miesiącu codziennego stosowania stopy są tak gładkie, że nie jest potrzebna żadna tarka! :) jeśli chodzi o nawilżanie, to świetny jest krem z tej samej serii, ale z minerałami z Morza Martwego - podobnie scrub do stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkad
pedicure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka nieduza
Ja nie mam tego problemu bo całą zime bardzo dbałam o stopy. Najwazniejsza jest systematyczność. Codziennie podczas kapieli uzywaj pumeksu, codziennie jakis kremik do stóp, raz w tygodniu peeling... jesli bedziesz robic to regularnie to stopy bedziesz miała zawsze ładne Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszęeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki worek? Kto to napisał? Dziewczyny w worku skóra nie oddycha. Tylko sie spoci, zrobi sie woda i tyle... Nie lepiej załozyć zwykłe bawełniane skarpetki? Robi sie ciepło, skóra oddycha i krem też sie wchłania. Mogą być ciut wieksze tylko, nie całkiem przylegajace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fth
Anusia masz rację. Oczywiście, że skarpetki - skóra musi oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamilu
Odswiezam, bo moje stopy nadal sa w oplakanym stanie :( Przyznaje, ze poswiecam im raczej malo czasu, ale staram sie co 2,3 dni zrobic peeling, scieram tez naskorek tarka, ale moim zdaniem niewiele to daje... Potrzebuje jakiegos naprawde mocno scierajacego preparatu, bo na pietach bardzo szybko narasta mi skora. Postaram sie wyprobowac sposob ze skarpetkami i kremem. Bo juz trzeba bedzie wskoczyc w sandalki, a z takimi stopami to wstyd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k sio a
polecam kremy do stóp z Scholla. Rewelacja. Po jednym użyciu skóra mięknie niesamowicie. Nie trzeba sie mecyzć z skarpetkami i miesiecznym używaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drs toms
Zajmuje sie dystrybucja wkladek do butow z masazem a konkretnie z akupresura-cena 12zl para(przy wiekszej ilosci 10zl) adress gg 7248758----LODZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Im perfect.
o, bardzo dobry temat. ja też mam problem ze stopami. zwłaszcza jeśli chodzi o wygląd paznokci to jest tragiczny. paznokcie paluchów często mi wrastają mimo że już dwa razy miałam wycinany fragment paznokcia chirurgicznie. słyszałam o klamrach na paznokcie, wie ktoś ile one kosztują i gdzie takie założyć? najlepiej prosze o jakiś adres zaufanej pedicurzystki we Wrocku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Im perfect.
A i jeszcze jedno... co zrobić z nadpotliwością stóp? Polećcie mi jakieś kremy, antyperspiranty itd. Tylko błagam, nie mówcie o tych z avonu i oriflame, bo wypróbowałam już całą serie, a skutek żaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doooo Im perfect.
Klamry korygujące wrastające paznokcie (zestaw podstawowy) - cena brutto: 650,00 zł Klamry na wrastające paznokcie BS SPANGE 10 sztuk + klej - 120zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Im perfect.
o bosze jakie to drogie! a znacie tańsze sposoby na wrastające pazury?? to naprawde boli i jest kłopotliwe bo nic nie moge zrobić w dodatku wyglądają paskudnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamilu
mozecie mi kochane polecic jakis preparat mocno zluszczajacy? Bo po dzisiejszym seansie z tarka zaczelam zerkac tesknie w kierunku szuflady, gdzie moj ojciec trzyma papier scierny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaska
Na wrastajace pazurki to tylko jeden sposób skuteczny jest nie obcinać na okraglo tylko prosto,pozatym to modniejsze i do frencha fajnie wyglada A co do piet to proponuje sie zaopatrzyc w tarkę z papierm ściernym w kazdym markecie sa dostepne moczymy nogi 30 minut w ciepłej wodzie z sola wyciagamy z wody dokładnie wycieramy do sucha i po ok minucie zaczynamy ścierać zaczyna się skóra wałkować ja wyschnie zabardzo to znowu moczymy w misce i jak poprzednio osuszamy recznikiem po minucie piłujemy i tak az do skutku zabieg powtarzamy co 10 dni codziennie pamietamy o kremie do stóp dla mnie najlepszy sally hansen! Pazurki wyrównujemy pilnikiem polerka malujemy dowonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaska
No i zapomniałam:) polecam one minute pediciure tez sally hansen:) stópki robia się seksowne:) hihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirq
Ja polecam epilfeet. Najlepsza maska złuszczająca jaką miałam ever! Używała któraś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eepp
używam raz na 5-6 tygodni, działa swietnie, złuszcza jak trzeba i w sumie to jedyna taka maska, która mnie nie uczula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×