Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Ja mam w Gdansku dopiero w listopadzie, po tych wpisach zastanawiam sie czy nie spróbować jeszcze gdzie indziej sie zakwalifikować. Co o tym sądzisz? Przeczytałam że kama 69 miała w Gdańsku. Znam tylko parę opini o Gdansku i są zadawalające, ale mało osób tu pisze o tym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zonna bo każdy szuka w miare blisko i na pewniaka Ja jestem z Kielc i mogłam albo do krakowa albo do Łodzi A wybrała Łęczną bo tam bardzo krótko się czeka i ładnie robią. Wolałam jechać drugie tyle drogi niż czekać kilka miesięcy. Ja nienawidze czekania, Jestem bardzo mało cierpliwa, Wybór należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonna nie pomogę Ci, miałam w Gdańsku, ale w prywatnej klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
hej kochane moje laski właśnie dziś byłam ściągać szwy a tu klapa pani DOKTOR MICHALSKA właśnie ona mnie operowała stwierdziła że wszystko jest piękne i ładne ale jeszcze tydzień by dała tym szwom żeby było wszystko jak ma być bo ona chce jak najlepiej. Wspaniała kobieta uwielbiam ją ale te wyjazdy do krakowa mnie męczą 250 km w jedną stronę. Mogę już się myć ubrałam dziś biustonosz z pofanu któraś z dziewczyn mi go poleciła niby ok ale musiałam rzepy przesuwać bo mi szelki spadały.A tak wogóle widziałam swoje cycuszki i wcale nie jestem zadowolona wszystko mam pod pachą i jakieś takie płaskie Pani Doktor powiedziała że one muszą się ułożyć i zmięknąć i będą ok a ja jestem przestraszona że takie zostaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
w szpitalu rydygiera jest również super doktor tomasz tuleja gorzej jak się komuś trafi doktor małek beznadziejny i ordynarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Ryba33 nawet nie wiesz jak się cieszę, że napisałaś !!!! czekałam na to co u Ciebie słychać po wizycie. Pani dr na pewno ma racje nie martw się, będzie dobrze. Ale Ci zazdroszczę !!!!! Bardzo was proszę trzymajcie kciuki !!! Może mnie też się uda. Przecież mam takie wielkie te dziady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RYBA nie przerażaj się. Każda z nas tak miała. Na poczatku są jak uklepane schabowe i większość pod pachami :) . ja jestem 5 tyg po i nadal jest coś jeszcze pod pachami. Więc daj sobie czas, To normalny objaw. Z każdym tyg będzie lepiej. Najważniejsze jest gojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Monia Dzięki za słowa otuchy. Normalnie dzisiaj w pracy powiedziałam moim koleżankom , że mam nowe przyjaciółki !!!! WAS OCZYWIŚCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
karolcia76 napisz mi kochana kiedy masz konsultacje bo zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Ryba ja mam 31 marca tj poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
zmieniłam termin konsultacji na 23 kwiecień idę do dr Michalskiej, chyba oszalałam , ale tak się tego odrzucenia boję, że jak ma się dr nie zgodzić to wolę, żeby to była ta Pani dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba33 czytam i....operowała Cie dr.Michalska! Proszę napisz mi czego mam się po spodziewać,póki co zrobiła rewelacyjne wrażenie. Ja mieszkam całkiem niedaleko Krakowa więc pierwsze kroki skierowałam do niej i miejmy nadzieję,że nie będę żałowała.Czy rozmiar wybrałaś sama czy lek.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
gogusia78 ja doktor Michalską spotkałam dopiero w szpitalu bo na pierwszej konsultacji w poradni był doktor Tuleja też super facet. i on mnie pytał o rozmiar ale ja nie byłam pewna jaki to mi doradził że do mojej budowy ciała c-d a w szpitalu doktor Michalska też pytała I doradziła też taką miseczkę, troszkę poczekasz na ta konsultacje ale dasz radę będzie ok.zapytaj jak będziesz na konsultacji czy to ona cię będzie operować jak coś bo ja jak byłam na konsultacji to miał mnie operować Tuleja a pózniej wyszło że Michalska ale ja myślę że to dlatego tak robią bo nie są wstanie określić kto i kiedy ma dyżur bo jednak od konsultacji do operacji to ok rok czekania tak było u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
karolcia76 nie martw się na pewno cię nie odrzucą powiem Ci ze ja nawet takiej opcji nie brałam pod uwagę byłam nastawiona że się uda i tak się stało powodzenia będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba33 ja juz miałam konsultacje 30lipca i Dr.Michalska wyznaczyła mi operacje na 4kwietnia. Teraz to już sama nie wiem co mam myśleć bo powiedziała,że spotkamy sie dopiero w kwietniu bo terminy są już zajęte a na moją"dolegliwość"potrzebuje więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym nawiązać do wcześniejszego pytania o karmienie. Po operacji zmniejszania piersi może być tak, że straci się czucie np. od brodawek w dół lub będą wycinane brodawki i "przyszywane" w innym miejscu. Kobieta może też nie być w stanie wyprodukować tyle mleka, by wykarmić dziecko. Ale wszystko zależy od sposoby przeprowadzenia operacji. Może też być tak, że z karmieniem nie będzie problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
gogusia78 taka operacja trwa 4 godziny to dlatego tak powiedziała że potrzeba czasu bo muszą mieć wolną salę, ciekawa jestem czy będzie Michalska czy ktoś inny.Przy mnie była Michalska i doktor Joanna Jędrys też fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, mam do Was pytanko. Czy po operacji na zmiane opatrunkow chodziłyscie do zwyklego chirurga do pobliskiej przychodni czy musi to byc chirurg plastyk? Ale mam stresa operacja za miesiąc, ide jutro po skierowanie na badania a w poniedziałek odbieram gorset z Pofamu i chyba przesadziłam z rozmiarem pod biustem bo zamowilam 85 a ostatnio schudlam i nie wzielam tego pod uwage :) Myslicie ze stanik musi mocno przylegac pod cycami czy moze byc luz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
daga777 co do zmiany opatrunków na pewno będziesz musiała być tam gdzie robiłaś zabieg ja tak miałam w czwartek ,zabieg sobota do domu, we wtorek 250 km jazdy na zmianę opatrunku, tydzień chodziłam wczoraj pojechałam na zdjęcie szwów ale jeszcze tydzień mam chodzić tyle że bez bandażu tylko z biustonoszem. A co do niego to musi być dość przylegający ponieważ ma trzymać cycuszki do kupy aby w przyszłości były ładnie uformowane to są słowa mojej Pani Doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba 33 dzięki wielkie za info. Operacje mam w Orłowskim i do szpitala mam 30 km ...alez Ci współczuje tyle kilosów jezdzić :( Tylko nie wiem czy po zdjeciu szwow przez lekarza operujacego, zaklada on kolejny opatrunek i tez bede musiała na zmiane dylowac do Orłowskiego? czy potem wystarczy juz tylko wizyta u lokalnego chirurga na zmiane opatrunku? A wiesz moze jak czesto trzeba zmieniac te opatrunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam zmiany opatrunków u zwykłego chirurga bo wiem po sobie,że oni zupełnie nie znają się na chirurgii plastycznej...poszłam ze stanem zapalnym we wtorek wsadzili mi dren okazało się,że nie wolno i w środę i tak byłam w wawie a mam 220 km także jeśli masz tylko 30 km to możesz spokojnie dojeżdżać :) w Orłowskim super opieka. jest jedna wizyta kontrolna i jeśli nic się nie dzieje to opatrunki będziesz już sobie zmieniać w domu sama, lekarz powie Ci co masz robić. a kto Cię operuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o stanik pooperacyjny to myślę,że się pośpieszyłaś, nie wiadomo jaki wyjdzie rozmiar bo ustalany jest przed operacją "orientacyjnie" i potem dopiero jak wybudzisz się z narkozy zobaczysz co masz ;) ja miałam kupiony w sklepie medycznym 75 C i okazał się za mały, wysłali mojego faceta do Złotych Tarasów do Mark's & Spencer i tam mi kupił sportowy 80D mimo,że na codzień noszę 75 to ten jest ok ,zawsze trochę lepiej luzu bo jak dojdzie opatrunek, gaza itd to i tak będziesz miała ciasno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziamagic Wielka buzia za porady :) Kurka faktycznie troche sie pospieszylam z tym stanikiem ale nic moze pogadam z babka w sklepie ze jak bedzie za maly to bede mogla wymienic. Mnie bedzie operował Pietrasik i on mi powiedzial na konsultacji że mam przyjechac na operacje juz ze stanikiem, ba nawet podal marke i nazwisko babeczki z która mam sie kontaktowac...ale zdalam sie na Wasze nieocenione opinie i poszłam w Pofam a pozniej zamowie sobie Z Bra http://www.artimed.com.pl/biustonosze-po-plastyce-piersi/ coby nie smrodzic sie w jednym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ma racje, tylko chirurg plastyk wie w czym rzecz. Ja byłam u siebie na zdjeciu szwów. Lekarz chirurg ogólny, z dużym doświadczeniem, a nie miał pojęcia o moich cięciach i co z nimi robić. Dobrze że mi sie nic nie działo bo inaczej musiałbym jechać 240 km zeby mi w Łęcznej poprawiali. A tak to nigdzie nie chodze tylko sama wszystko sobie robie i kontroluje czy coś tam nie zaczyna się dziać. Na szczęście wszystko ok . I oby tak zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. Mam do Was pytanie. Jestem z Gdynii, za miesiac rodze dziecko a po porodzie i okresie karmienia planuje pomniejszyc piersi. Moj obecny rozmiar to 75 J a mam 24 lata.... Juz teraz sa ciezkie i obwisle a podejrzewam ze po karmieniu bd jeszcze gorzej. Mozecie polecic jakies kliniki z mojej okolicy, lekarzy albo wogole dac jakis punkt zaczepienia? Z gory dziekuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość wiem że coś jest na pomorzu, pewnie dziewczyny Ci odpiszą. Ale i tak musisz poczekać do skończenia karmienia a potem jeszcze czeka sie kilka miesiecy zeby wszystko wróciło do normy. Więc troche czekania jeszcze masz przed sobą. Rozmiar masz rzeczywiscie bardzo duży, przy karmieniu jeszcze sie powiększy a po karmieniu jeszcze bardziej obwiśnie. Dobrze jednak że już teraz się tym interesujesz. Po co latami dzwigać taki ciężar. Ja zdecydowanie za późno zrobiłam tą operacje. powinnam jakieś 15 lat temu już to zrobić. Tyle ze wtedy nie miałam kasy a na NFZ to było prawie nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×