Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
dre

worki pod oczami

Polecane posty

Ja mam problem z dolną łez i zastanawiam się czy można byłoby ją jakość usunąć za pomocą kwasu hialuronowego, wiem, że takie zabiegi są wykonywane. Może któraś z Was miała taki zabieg?

Worki pod oczami to moje ogromne zmartwienie i kompleks i to w zasadzie odkąd pamiętam. Moim zdaniem warto  szukać najlepszych dla siebie sposobów, kosmetyków. Trzeba reż dbać o siebie, wysypiać się, zdrowo jeść. Ewentualnie zostaje zabieg. 

Jeżeli chodzi o zabiegi w Magicznej Klinice to skusiłam się tam na powiększanie ust, ale juz wybieram się na dolinę łez i licze na dobre efekty. Chciałabym, żeby efekt był subtelny.

..nie każdego stać na zabiegi. zwłaszcza jak przyszedł lockdown i ludzie bez pracy zostali. ogolnie sama z siebie też bym posżła na takie zabiegi na worki pod oczami, ale przede wszystkim czy próbowała autorka sprawdzić swoje zdrowie? ja bym zobaczyła czy tarczyca, wątroba, nerki i krew jest ok. jednak jakoś coś takiego się dzieje, to lepiej poszukać źródła problemu niż tylko leczyć objawy. jak genetycznie masz no to albo zabiegi albo po domowemu robić sobie masaże wałkiem jadeitowym wyjętym z lodówki, garisell eye smarować pod oczy, nakładać sobie torebki z zielonej herbaty albo ogórka, poprawić dietę i pić więcej płynów, wysypiać się i dobrze oczyszczać skórę. to, że będzie zabieg pomaga, ale taką rutynę dobrze jest mimo wszystko trzymać by efekt był długi i był lepszy.

Maści arnikowe i żele pod oczy. Też mogą pomóż. Np z FLOSLEK. 

Moim zdaniem zabiegi są teraz w dobrej cenie, nie trzeba wydawać tysiąca złotych, żeby wygładzić zmarszczki itp. Oczywiście cena nie powinna być nigdy brana pod uwagę na pierwszym miejscu podczas szukania specjalisty, ale można znaleźć usługi w przystepnych cenach.

Takie worki pod oczami, to przeważnie sygnał od organizmu, że w diecie nadużywa się czegoś, co wyjątkowo nie służy. Przeważnie większość osób ma problem z nabiałem oraz zbożami. Wyeliminować z diety te produkty i wysoce prawdopodobne, że z czasem problem się zmniejszy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować