Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kleopatra 26

Czy są jakies preparaty na wzmocnienie i porost rzęs????

Polecane posty

Gość mimalpka
Belicils żel witalizujący jest dobry na porost rzęs. Jeśli będziesz systematycznie go stosować, to po mniej więcej miesiącu już zauważysz różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia101
Oczywiście, że są i to bardzo skuteczne. Mój numer jeden to Biotebal xxl serum do rzęs :) Bardzo szybko działa, bo wzrost rzęs zauważyłam po dwóch tygodniach, ładnie się też wzmocniły. Na pewno jeszcze długo będę go stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bieńka
Są :) a szczególnie skuteczny jest Biotebal rzęsy xxl. Zawiera biotynę i bimatoprost, więc rzęsy szybko rosną ,a przy tym są gęstsze i mocniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też używam tego serum od kilku tygodni i jestem bardzo zadowolona. Widzę, że rzęsy są coraz dłuższe i zupełnie inaczej dzięki temu oko wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie ten biotebal jest najlepszy. Ma naprawdę przystępną cenę, a efekt daje lepszy niż niejedna droższa odżywka do rzęs. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO zdecydowanie do grona tych preparatów ja dołączam jeszcze jeden https://molash.pl/ Nie sposób nie wspomnieć o tej odzywce, która moim zdaniem jest zdecydowanym numerem jeden na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoŻółta1
Są i to bardzo skuteczne, a przy tym niedrogie :) od kilku tygodni używam Biotebal rzęsy xxl i rzęsy już są troszkę dłuższe. Liczę, że przy dłuższym stosowaniu efekt będzie naprawdę wow. I co ważne nie podrażnia moich oczu i nie uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carry45
oczywiście, że są takie preparaty, jeden z nich stosuję na co dzień. nazywa się Biotebal rzęsy XXL. stosuję już 2,5 tygodnia i już widzę poprawę. rzęsy są mocniejsze i grubsze. już mi tak nie wypadają po myciu makijażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z serum biotebal rzęsy xxl. Już po kilku tygodniach używania widzę, że rzęsy są znacznie dłuższe i gęstsze. Widziałam, jak mojej przyjaciółce po tym serum rzęsy urosły i byłam zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biotebal jest bardzo dobrym produktem i kosztuje połowę mniej, mając ten sam skład. Po co przepłacać, skoro można mieć dobre efekty i ładne rzęsy w lepszej cenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Active Lash, L'Biotica - serum, które sprawiło, że moje rzęsy są długie, mocne, jak z Hollywood!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika00

Spróbujcie sobie moje drogie odzywkę Molash.Ja jestem mega zaskoczona jej skutecznością i tym że doskonale po miesiącu stosowania wzmocniła moje rzęsy. Naprawdę się wydłużają. Chyba wreszcze mój tusz wydluzajacy pójdzie w odstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamela90

Dołączam jeszcze jeden super odzyweczkę do rzes Molash. Kurcze, no powiem Wam ze widze ze ona działa. I o to chodzi żeby coś kupić i cieszyc się z efektow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda99

TO zdecydowanie do grona tych preparatów ja dołączam jeszcze jeden https://molash.pl/  Nie sposób nie wspomnieć o tej odzywce, która moim zdaniem jest zdecydowanym numerem jeden na rynku.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerka99

Moim niezawodnym sposobem jest dokładnie ta odżywka  Molash.  I jestem bardzo zadowolona bo wreszcie trafiłam na odżywkę która działa i doskonale wzmacnia moje rzęsy. To od razu widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To taka dobra odżwyka po prostu zrobi tutaj swoje https://molash.pl/ W moim przypadku z tych wszystkich dostepnych na rynku ta to po prostu jest mistrzostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałam sie takich efektów! Rzęsy są zauważalnie dłuzsze. Obecnie używam produktu tylko na górną linię rzęs ponieważ dolne urosły mi tak bardzo, że aż głupio to wygląda. Wszystkie obietnice zostały spełnione. Oprawa oka dzieki tej odżywce wyglada zniewalająco.! Rzęsy są ciemniejsze, grubsze, błyszczące i dłuuuugie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×