Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mleczna krówka

Co dać znajomym - zaprosili nas na parapetówe

Polecane posty

Gość mleczna krówka

Znajomi nas zaprosili do nowego mieszkanka. Znamy sie tak powierzchowinie i nie mam zamiaru kupować czegoś drogiego, zresztą nmnie nie stać jeszcze. Macie jakieś pomysły bo mi przychodzą takie banalne szklanki, termos, kubki na stojaczku nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazon i do tego kwiaty
np. taki z szkla czystego nie malowanego, nie zobowiazujacy, pasujacy do wszystkiego Dostanie kwiaty i od razu bedzie miala je do czego wsadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
..ale ona ma tylko 30 zł. I nic jej nie pasuje (to juz drugi taki topik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazon i do tego kwiaty
hehe no to taki wazon mozna kupic za ok. 15-20 zl i do tego maly bukiecik kwiatkow np. 3 tulipany (sa teraz mniej wiecej po 2,50 zl) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczna krówka
Tak to drugi topic. Nie każdy zagląda na każde forum a ja chciałabym porozmawiać nie tylko na ogólnym :) I nie to że mi nic nie pasuje tylko jeszcze sie nie zdecydowałam. Przecież na razie propozycje to: wazon, kwiaty i filiżanki. Takie filiżanki na stojaczku faktycznie są fajne, takie kolorowe z motywem kwiatuszka albo czarno - białe właśnie widziałam i sa nie drogie. Nie mniej jednak chciałam sie Was poradzić 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na prezent wydasz jedyne 3
dychy, a na przyjeciu nawpychasz się ile wlezie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze chromowana podkladke pod gary? taka w ksztalcie kwiatka lub rybki :) mi sie to podoba i chcialabym dostac bo w kuchni przydatne a samemu skusic sie ciezko jesli wiesz ze lubia wino to moze korkociag taki fajniejszy albo ladny duzy talerz kwadratowy taki do ciasta zalezy wszystko od gustu ludzi do ktorych idziesz a takze ich wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje propozycje
ksiązka kucharska, zegar na sciane do kuchni, budzik, obrus, zestaw: solniczka +pieprzniczka, wazon, kwiat w doniczce,cos wiszacego na sciane jakis obrazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wymyslilam - mlynek do pieprzu i do soli oczywiscie koniecznie z torebka kolorowego pieprzu i grubsza sola :) kazdej mlodej gospodyni sie to przyda a nie jest to rzecz ktora sobie sami kupujemy w pierwszej kolejnosci radzilabym ci uwazac na tzw fajans bo kazdy ma inny gust i tak jak jeden lubi kwiatki tak inny ich nie znosi... moze cos jednolitego byloby lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na parapetowce dostalam: kwiatki w doniczce, kwiatki ciete + wazon, zestaw pachnacych swieczek, swieczniki na tealighty, obrusik, patere na owoce, komplet widelczykow do ciasta, obrazek, wieszak na ubrania, ramke, ksiazke kucharska, posciel, dwie filizanki (ale to od bliskich znajomych, ktorzy znali nasz gust, ze \"skorupami\" lepiej uwazac), herbate w puszcze ladnie zapakowana, narzute na lozko. Fajnym prezentem moze byc tez wycieraczka z jakims zabawnym rysunkiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może warto podpytać czego brakuje im w mieszkaniu? Generalnie darowałabym sobie wazoniki ze sklepu za 5 zł z tulipanami i tym podobny szajs, który nie każdemu może się przydać i przypaść do gustu. Może coś bardziej \"użytkowego\" - komplet kieliszków do wina lub szampana, fajny zestaw do herbaty, komplet ręczników itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczna krówka
ale mnóstwo pomysłow na pewno coś wybiorę!! podpytać nie podpytam bo sie nie widujemy :o dzieki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet ladna i bardzo zgrabna
money

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm gdybym to ja miała być osoba przez ciebie obdarowaną cieszyłabym sie zapewne ze szklanek karafki na likierek , szklanego swiecznika o smukłej lini , ozdobnej misy na owoce albo kompletu bambusowych podkladek na stół :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może lubia winczacho? My kupilisy znajomym- winkowym stojak na winko z butelką oczywiście i byli bardzo zadowoleni:) grunt to znac upodobnaia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niedawno kupiłam komuś bajerancką, bardzo ładną dużą świecę ozdobną ładnie zapakowaną. Wcale nie chciałabym dostać tych wszystkich rzeczy, które wymienia Malinka- istny misz-masz. Gospodyni, przyjmowała prezent z lękiem w oczach, a gdy rozpakowała widziałam szczerą radość. Po wielu miesiącach widziałam tę świecę na komodzie. Skoro nie spalili jej przy pierwszej okazji, chyba pomysł był dobry. Mała uwaga: to była parapetówa po remoncie u ludzi, którzy jaż dawno mają wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikana___
no wlasnie, jak sie nie zna upodobań to jest problem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×