Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla zonka

fotograf w Opolu

Polecane posty

Gość przyszla zonka

Hej, 17 czerwca mam slub, ale jeszcze nie mam wybranego fotografa, a jest to tym bardziej utrudnione, bo teraz mieszkam we Wroclawiu, a tylko na slub wracam do Opola. Czy moglby ktos polecic dobrego fotografa w Opolu? mam nadzieje ze w ogole nie bedzie jeszcze za pozno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opole jest blisko
jak masz upatrzonego we Wrocku... to nie powinno być problemu.. nie dawno były targi ślubne w Opolu... ale to już musztarda po obiedzie...niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla zonka
we wrocku nie mam upatrzonego......nie bralam pod uwage tego, ze dojechalby do Opola....z reszta nawet gdyby chcial dojechac to nie wiem czy by chcial na pare godzin...bo nie robie typowego wesela tylko male przyjecie a tam sami mzoemy robic zdjecia, w kosciele to i tak amatorskie wygladaja niewiele gorzej niz profesjonalne wiec chcialabym tylko mala sesyjke w plenerze, wiec to wyjdzie z 2 godziny? nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy popytać
wydaje mi się, że chętny by się znalazł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B.
do przyszła żonka - zapewniam Cie, że profesjonalne fotki z kościoła wyglądaja o niebo lepiej niz amatorskie - które często w ogóle nie wychodzą, nie mówiąc juz o kadrowaniu i chwytaniu chwili. Ślub jest wazniejszy niż plener, więc sie zastanów dobrze, żebys potem nie płakała, ze nic nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrezygnowałam ze zdjęć w kościele na rzecz sporej ilości fotek plenerowych. W kościele albo się stoi albo siedzi i nic się w zasadzie nie dzieje. Zdjęcia amatorskie całkiem mi wystarczą zawsze te kilka zdjęć się wybierze. Co innego foty plenerowe, tutaj amator raczej nic nie zdziała z braku doświadczenia, pomysłów i podejścia do młodej pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B.
Mylisz się, zdjęcia z kościoła są przecież najwazniejsze, a jeśli nikt nie uchwyci momentu składania przysięgi?? Plener mozna powtórzyc - ślubu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga zdaje się, że masz rację nie myślałam tak jak ty. W zasadzie zdjęcia plenerowe to tylko uzupełnienie i dodatek do ceremonii ślubu. Bez ślubu nie było by zdjęć w plenerze. Jedynie można ograniczyć ilość tych zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla zonka
eee zupelnie mam inne podejscie do tego. to co mowie przed oltarzem do mojego lubego to jest zupelnie inna sprawa, oddzielna, duchowa, ktora sie pamieta przez cale zycie i to w tym calym slubie jest najwazniejsze i akurat zdjecia chyba nie musze byc z tego moemntu jakies specjalne bo to nie o to w tym chodzi. ale za to plenerowe zdjecia sa po to, zeby zapamietac ten drugi aspekt. jak sie kiedys wygladalo...jaka sie mialo piekna sukienke, jacy bylismy mlodzi itd, te zdjecia powinny wg mnie byc najpiekniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla zonka
no tak, ale dalej jest ten sam problem z fotografem...boje sie ze jest juz za pozno...czemu tak malo osob oglasza sie przez internet? a jak juz to podaja nr telefonu. co mi z tego? przeciez w tych ofertach najwaznieszje jest to, jak ktos robi zdjecia, jakiego typu, w jakim stylu...czemu nie ma przykladowych!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B.
no trochę juz późno na szukanie dobrego fotografa, czerwiec misiącem popularnym bardzo jest, ale mam nadzieje, że Ci sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam - sprawdzony profesjonalny- tel w Opolu 7745-100-90 Nie wiem czy sie uda bo ja termin zaklepalam rok wcześciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichopcia
a jaki to fotograf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeb Serban
przyszla zonka, witam, jestem z opola. w jakim kosciele ? zapraszam: www.zeb_serban.citymedia.pl jesli Ci sie zdjecia spodobaja to prosze o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namolna
Zeb to juz nie jest śmieszne. Jestem z pod Opola ale pracuję w Opolu. Na naukach wszystkich przestrzegam przed namolnym fotografem który zaistniał jako Zeb. Pal lycho to że zdjęcia są byle jakie.... ..... to twoje chamstwo z wciskaniem się na fora internetowe......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia11
Namolna ..."Na naukach wszystkich przestrzegam przed namolnym fotografem który zaistniał jako Zeb" coż, prawdziwie katolickie wychowanie. znasz tego goscia ze tak przed nim przestegasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opole OPOLE
ten fotograf to "video foto professional"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, długo nie mogłam znaleźć dobrego fotografa. Jeśli ktoś jeszcze jest w podobnej sytuacji, jak poprzedniczka polecam katalog, z którego korzystałam z mężem http://www.foto-video.gdziewesele.pl/Opole/ Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W foto-Danusia w rzemieślniku pracowała kiedyś pani Kasia (niestety, nie pamietam nazwiska). Robiła mi zdjęcia na ślubie i sesję w plenerze (wideo nie miałam, nie chciałam). Zdjęcia były przepiękne, artystyczne (p. Kasia studiowała fotografikę w Poznaniu chyba). Warto o nią popytać. I jeszcze w salonie sukien ślubnych Suzanne B mieli namiary na faceta, który robił piękne zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×