Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość asiek_17
cze ja dzisiaj 5 dzionek ciezko jest zero efektow tluszczyku ile bylo tyle jest podrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3MO
przyznaje bez bicia,ze sie poddałam,starsznie mnie znuzyły te ćwiczonka,przepraszam. ale mysle,ze jestem usprawiedliwona,bo biegam prawie codziennie/bez przewry 50 min juz ponad 2 miesiac/,i robie brzuszki z 8abs,jakos lepiej mi podchodza.w zwiazku z tym mój brzusio tez jest płasciutki,lekko umiesniony,zeszczuplały i lekko umiesniły mi sie nogi.drugi raz przekonałam sie,ze najszybciej i najłatwiej zgubic zbedne kilogramy własnie przez joggin,dziala na całe cialo/brzuch,nogi,posladki/.polecam!ach,a jaka kondycje mozna sobie wyrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3MO-ja też się poddałam :D Ja nie umiem się podnieść. Jestem dupa wołowa. Nie umiem robić tych ćwiczeń. Będę kręciła hula hopem, a bu. powodzenia dziewczęta :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za cwiczenia 8abs? jest jakis link? Niedlugo koncze A6W i trzeba zrobic 5 tyg. przerwyprzed nastepnym treningiem. To spróbowałabym te cwieczenia które Ty robisz.Bardzo prosze i pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3MO
ABS to seria cwiczen na kazda partie ciała i kazda z tych serii trwa 8 minut.Ćwiczenia te mozna sciagnac sobie z inter w postaci filmów/instruktor prowadzi te cwiczenia/.Nie podam ci linków/jestem w tym zielona/,ale bez problemu znajdziesz je np na forum"zdrowie i uroda". ja przerwałam 8-ke,bo mnie znuzyla,raczej nie mam problemów z wykonywaniem wszelkich cwiczen,poniewaz jestem w tym juz zaawansowana.mysle,ze zadna z ciebie dupa wołowa/LITTLE MY/,tylko do wszystkiego trzeba czasu i treningu,mysle,ze własnie ABS byłyby dla ciebie odpowiednie,albo tak jak pisałam wczesniej po prostu bieganie,brzuszek spada juz po miesiacu,a po 2 to całkowicie. narka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iś
ranyyy co za masakra mnie dopadła...wczoraj nie moglam cwiczyc...rozchorowalam sie, mam temperature, leje mi sie z nosa i z oczu, boli mnie gardlo i miesnie a do tego wszystkiego zaczal mi sie okres..umieram...nie moge cwiczyc...jesli dzis nie zrobie szostki to nie wiem co bedzie...chyba nie zrezygnuje bo jestem po 24 dniu!!! clholera jasna co za pech....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mluwa
Ja mam inny problem... dziś rano ledwo wstałam z powodu bolącego kręgosłupa w odcinku persiowym ! Robiłam ćwiczenia przez 5 dni.. coś tak czułam, że za bardzo obciążam kręgosłup :( chyba zostanę narazie przy pilatesie, wzmocnię mięśnie i stopniowo wrócę do 6W. W sumie 6W to trening dla facetów nie dla początkujących babeczek ;) Życzę powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> Mluwa - SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA!!! Wlasnie skonczylam 14 dzien 6Weidera :) Dzis mi latwiej przyszlo Pozdrawiam goraco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wróciłam z majówki no i niestety przez te 10 dni nic a nic nie ćwiczyłam... :-/ No i teraz się zastanawiam czy zacząć od początku czy od momentu gdzie skończyłam, czyli od 8 dnia. Bo w zasadzie to ćwiczenia mnie jakoś specjalnie nie męczyły więc niby po co mam się \"cofac\" ? Jak sądzicie? Mogę zacząć np. od jakiegoś 5 lub 8 dnia a nie znowu od początku wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiec...
Dziewczyny nie mam dzis sily czytac topiku, ale obiecuje ze to nadrobie.Powiedzcie tylko czy te cwiczenia pomoga na brzuch po porodzie, czyli troche kilogramow i ta przekleta skora ? Prosze o odpowiedz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek_17
czesc ja perwalam jeden dzien bylam tak zmeczona ze na smierc zapomnialam hehe i dziewczyny mi kazaly czaczac od nowa Ciebie nie mecza te cwiczenia mnie bola mniesnie uczucie "rozrywania" pozdrawiam papa:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz od 2 dni mam totalna zalamke, dzis juz 18 dzien, ale ledwo sie zmusilam zeby pocwiczyc... szkoda mi przerywac treningu, bo efekty sa juz calkiem niezle, tluszczyk ewidentnie zmialal, ale boje sie, ze nie wytrwam, pomocy! na dodatek jutro znow zwiekszenie ilosci cwiczen do 14, nie wiem jak wytryzmam jak bedzie 24. macie jakies rady dla watpiacych? ehhh.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mluwa
--> Usmieszka - Dzięki !! :) Kręgosłup boli tylko rano, później jest lepiej. Nie umiem ćwiczyć po mału i stopniowo zwiększać poziom trudności, zawsze zabieram się z zapałem za ćwiczenia a potem jęcze z powodu kontuzji... ehh. Brzuszek będę ćwiczyła dalej, bo efekty już widzę :), ale niekoniecznie 6W. Zmienię ciut te ćwiczenia, np. będę podnosiła tylko nogi, aby całe plecy leżały płasko, albo będę się podpierała rękami. To tylko kwesta wzmocnienia mięśni pleców. --> kibi - dasz radę, już jesteś prawie w połowie! ja wiem, że to ciążkie ćwiczenia. W sumie zastanawiam się, czy trzeba sztywno trzymać się "grafiku" ? Jeśli czujesz, że 14 powtórzeń to za dużo zrób 12.. będziesz miała trening o jeden dzień dłuższy, ale mięśnie przecież na tym tylko zyskają. Nie wiem, czy dobrze myślę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po 16 dniu. Efekty są: 2 cm mniej w pasie, 1 cm w biodrach i boczków jakoś mniej widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laski donosze ze dzis wykonalam cwiczenia przewidziane na 15dzien 6W :) nie moge sie doczekac na ostatni dzien. pozdrawiam goraco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! przetrwalam jakos kryzys i zrobilam wczoraj 19 dzien, zwiekszenie ilosci cwiczen poszlo nawet znosnie a dzisiaj jestem zadowolona i mam wiekszy zapal do cwiczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, za mna kolejny dzien 6W, przyszedl ciezko bo ostatnie dni wpieprzam duzo slodyczy (bo mam okres), ale od jutra koniec z tym Pozdrawiam goraco! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek_17
czesc ja mnam dzisiaj 7 dzionek jak narazie 0 efektow chyba za malo sie przykladam strrasznie mnei nudza te cwiczenia:/ a Was??:> i jak efekty appa*:*: pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iS
a ja kurrrr chora z okresem, ogłuszona przez katar, łeb mnie napier...od zatok, ale ćwiczę, dziś 27 dzień, jakoś problemów nie mam większych, mięśnie bardzo szybko przyzwyczajają się do wysiłku i w trakcie pierwszej serii praktycznie nie odczuwam żadnego bólu (tylko czaszka mnie boli, ale to jak pisałam zatoki:(). Efektów na oko jeszcze nie widzę, ale mam nadzieję, że jednak przybędzie mi w pasie trochę centymetrów:), zmierzę się jak skończę cały cykl ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek_17
czesc ja wczoraj zamiast 3 po 10 zrobilam 1,5 po 6 nie bylam w stanie nie chce zaczynac juz 2 raz :/ ostatnio zapomnialam na smierc o tych cwiczeniach hehe normalnie zaczne 7 dzien (wczoraj mialam zaczac) zobaczymy cow yjdie a Wy jak sadzicie ??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, jestem po 17dniu 6W, niestety dzis znow uleglam ciasteczkom, jestem po prostu ciasteczkoholiczka :D hahaha Pozdrawiam goraco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miza
ja po 9 dniu(kurde wczoraj sie tak zle czula ze nie zrobilam ale podobno 1 dzien mozna odpuscic)i i kicha...nie widze efektow..moze mam za duzy...ten brzuchol.juz sobie nawet myslalam ze bede je 2 razy dziennie robic rano i wieczorem...czyli 12 weidera...no ale nie wiem czy to dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki :D ja dzis mam 11 dzień ;) a jeśli chodzi o efekty to wczoraj miałam dowód na to, że te cwiczenia dają efekty :) wczoraj wracając z pracy odwiedziłam koleżankę która niedaleko mojego domu prowadzi mały osiedlowy sklepik, weszłam, a ona: -\"ty cholero!!!! schudłaś!!!! brzuch Ci przestał odstawać!!! o nie!!! ty chudniesz, a ja anadal tyje!!! jak mogłaś mi to zrobic!!!!\" - koniec cytatu oczywiście jej okrzyki były z uśmiechem na twarzy nie z zawiścią... bo to dobra i ciepła kobitka jest.... ale wyobrażacie sobie moja minę i moje myśli...??? nic jej nie mówiłam , że ćwiczę, nie wiedziała mnie dwa tygodnie... dodało mi to skrzydeł jak Redbul w niedzielę miałam mały kryzys... pod koniec trzeciej serii straszliwie mnie zemdliło...:O nie zdołałam dobrnąć do końca :( nie wiem czy za wcześnie po jedzeniu zaczęłam czy ze zmęczenia... bo rzeczywiście byłam padnieta straszliwie po pracy:O no to dziewczynki do roboty :) acha...dzis zrobiłam wszystkie ćwiczenia z płyty dvd Pilates... są super.. przynajmniej jak dla mnie, jeszcze czuje mięśnie pleców ;) wieczorkiem 6w obowiązkowo ;) pozdrowionka dla ćwiczących :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lasencje ;) zrobilam kolejny, juz :) 18 dzien 6W :D za chwile wybieram sie na fitnessaerobic, wiec spale troche kalorii widze efekty brzuch jest bardziej plaski a pod skora widac juz miesinie, choc jeszcze nie tak dokladnie jak bym sobie tego zyczyla, no coz, przede mna jeszcze 24dni pozdrowienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeechhhh
Dziewczyny naprawde warto to zaczac???Ja mam naprawde ogromny brzuch, cala reszta jest w miare szczupla. Nogi mam jak patyki. Tylko ten brzuuucholl eechhh:/ Czy sa tez jakies minusy?Komus te cwiczenia nie przyniosły efektów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek_17
czesc dzieczyny :( zalamalam sie nei zrobilam do koncza tych cwiczen usypiam pry nich nudne sa a pozatym ost jestem tak zmeczona ze nie amm zrobilam znow tlko 1.5 serio nie bylam w stanie :/ co ja mam robic nie bede zaczynac tych cw juz 3 raz bo zglupieje :/ chyba bede je robic dalej planowo ale bede je robic troszke wczesniej bo robie je o 22:30 troche zapozno juz :/ i jak Wam idzie ja znow wpadleam w wiir "obrzerania sie " poprostu tragedia POWODZENIA PAPA:**:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wielką prośbę.Podajcie mi stronę gdzie będe mogła zobaczyc jak wykonywac te cwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez tu na tym forum
jest to szczegolowo napisane!!! ludzie nauczcie sie czytac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wodnika75, pomoge Ci, tu znajdziesz dokladny opis cwiczen i male rysuneczki :) http://powerbody.pl/articles.php?id=13 za mna juz 19 dzien cwiczen, :) hurra :) coraz ciezęj mi to przychodzi, czuje ze miesnie sa jakby nadwyręzone, po prostu pobolewaja, ale nic, musze dac rade, bo widze efekty, a bardzo chcialabym bardzo widzeic moj brzusio po 42 dniu pozdrawiam goroaco! wytrwalosci!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iś
dziś 29 dzień, spoko są te ćwiczonka, im więcej robię tym bardziej sie w to "wkręcam". Nie wiem czy będą z tego jakieś widoczne efekty, dla mnie ważne jest żesię ruszam:P Prawdę mówiąc seks jest dla mnie większym wysiłkiem niż A6W, ale ruchu niegdy za mało:P. Na razie widzę, że mam wzdęty brzuch, od przepony w dół, może to przez ćwiczenia a może nie:P Obżerać się nie obżeram, bo ja w ogóle nie jestem smakoszem jedzenia, jem bo muszę:P, za to jem praktycznie wszystko, prócz fast foodów, lodów, słonych i słodkich przekąsek bo mnie mdli na sam widok, za to jem gorzką czekoladę i raz na tydzień ciasto, alkoholu nie piję, moim ulubionym napojem jest herbata i kakao, jestem fanką bananów i jabłek :P. Tyle na temat zarcia. Życzę wszystkim wytrwania w ćwiczeniach. Zaraz po A6W biorę się za wzmacnianie kończyn górnych i pleców hantelkami, a po miesiącu znowu wócę do szóstki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×