Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość -inka-

Poradźcie, jak uczcić 25 rocznicę ślubu rodziców

Polecane posty

Gość Ciśka
Hej :) To wszystko zależy od kilku rzeczy : 1) ile chcecie na to przeznaczyć 2) ile macie czasu na przygotowanie tego. Moim zdaniem trzeba to robić z głową, my z rodzeństwem pomyśleliśmy już o tym rok wcześniej. Zbieraliśmy pieniadze, co miesiac odkładalismy. Wysyłamy rodziców do egiptu na tydzien :) Tylko oni - sami, w 5 gwiazdkowym hotelu, wcyieczka all inclusive :) Mam nadzieję że będą zadowoleni :) Oczywiście oni nic o tym nie wiedzą - mega niespodzianka :d Jadą 2 dni po swoim 25 leciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleczek motyleczek
Zasadnicze pytanie: Ile chcecie na to przeznaczyć? Może jakaś super kolacja przy świecach i winku w przytulnej i eleganckiej restauracji? Moze do tego hmm... noc poślubna? W jakimś fajnym hotelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarOllaa
Ja również mam z tym problem. Moi rodzice obchodzą w lipcu 15 rocznicę ślubu i nie wiem jaki prezent mogłabym im dać. Jest to dla mnie okropny kłopot, bo nie mam rodzeństwa a mam dopiero 14 lat i nie zarabiam. Rodzice sami postanowili wyjechać na wycieczke we wrześniu do Paryża, więc wycieczka z mojej strony odpada również ze względów finansowych. Może ktoś ma jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten sam klopot... w czerwcu rodzice maja 25 lecie pozycia malzenskiego... niestety niespodzianka na moim slubie odpada, bo jest 2 miesiece po rocznicy... chcialabym zeby to bylo cos nietuzinkowego... rezerwacja jakiegokolwiek wyjazdu odpada, poniewaz nie moglaby to byc niespodzianka... ciezko byloby uzgodnic wspolne dni wolne rodzicow... ktos ma jakis ciekawy pomysl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mefiu
mam ten sam problem. Wycieczka odpada. Rodzice robią imprezę w domu, zapraszają wójków ciotki itp. 25 róż chodzi mi po głowie, ale coś oprócz tego by fajnie było dać. Ale zupełnie nie mam pojęcia co się na takie okazje kupuje????? Jeśli chodzi o kase to moge na to przeznaczyc ze 200 - 300zł, może troszke więcej jeśli propozycja będzie prezentu mi sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronis
No ja ten sam probelm...Rodzice mojgo chlopaka w Sylwestra będą obchodizć swoją 25... Wycieczki to średni pomysł gdyż Pani Renatka z Panem Kaziem często wsiadaja w samochód i znikaja na wojaże... Co do powiększania zdjęc to ez nie zabardzo gdyż już wpadliśmy na pomysł, że zrobimy prezentacje oraz kalendarz. Po ich rocznicy zacznie się nowy rok wiec taki wyjątkowy kalendarz będzie miłym upominkiem. No al nadal nie mamy pomysłu na główny orezent. Oboje jesteśmy skromnymi studentami więc nie bardzo możemy sobie na cos wielkiego pozowlic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
A ja zrobiłam super niespodziankę na rocznicę ślubu.Wejdzcie na www.gazetomania.pl,bo nie chce mi się za dużo pisać .Pomysł super .Ich miny bezcenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zabrałam rodziców do fotografa (niespodzianka) i zrobił im pamiątkowe zdjęcie w 25 rocznicę ślubu. Do dziś stoi u nich i u mnie na komodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja powiem szczeże w tym roku dokladnie 2009-10-20 mialam z rodzenstwem problem co kupić rodzicom na 25 ;ecie ich ślubu, myśleliśmy dlugo ale przed samym końcem wspólnymi siłami wymysliśmy: * portret rodziców na płotnie w ładnej ramie, * kosz z alkocholami- bo kwiaty żywe długo nie postoją, a szcztuczne to tak zdziebko nie bardzo? a alkochole wypija wspólnie, a kosz zasze się przyda * podełko z 25 przedmiotami( nie muszą byc rogie a czym bardziej wymyślne tym lepiej:) np: pakowane w parę dla taty skarpetki, 2 kubki dla dwojga dla mamy rajstopy, totolotek, skarbonka, czekolada, łapie , owoce, * wielki tort podaje swoje pomysły bo mam nadzieje że komuś bardzo się przydadzą, pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli są katolikami, możesz zamówić dla nich specjalną, jubileuszową Mszę (niekoniecznie w niedzielę) i zaprosić na nią cała rodzinę :) Koszt niewielki, a ile korzyści, zwłaszcza tych długoterminowych.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skibus
dajcie sobie ze 2 dni w palnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mb
moi obchodzili teraz w paźnierdniku i mam kilka pomyslow zalezy od kasy jaka mozecie wylozyc na ten cel: - weekend w hotelu spa dla 2 osob - wyciczk dla 2 osob - wizyta w salonie masazu, kupcie bony za np. 100zł a rodzice sami wybiora sobie konkretna usluge - zarezerowwnie stolika w dobrej restauracji na rachunek otwarty ktory wy potem realizycuece - wypad do teatru tylko na dobra sztuke ale o bilety tzreba sie strac sporp wczesniej - uzadzic na nowo sypialnie:) - jest wiele wiele innych pomyslow zalezy od funduszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Macie racje z tym spa. Moi byli, bo brat im kupił taki weekend w primavera i normalnie oszaleli. Wracaja tam jak tylko maja weekend wolny. Odpoczywają, promieniaję, odmładzają się, odchudzają. Super. Hotel ma wszystko także brachol trafił w dychę z tym prezentem. Też mnie chcięli wziąć ze soba kiedyś, ale się nie zdecydowałam, bo widze jak ich to wciągnęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackAngello
Witam. Co prawda moi rodzice mają 25 rocznicę ślubu dopiero pod koniec roku, ale już od ponad dwóch miesięcy mam dość dobry pomysł teraz tylko realizacja. Mianowicie rodzice dostaną nowe obrączki, jako że swoich nie mają. Wiadomo różnie w życiu bywa i już jakiś czas temu musieli je sprzedać, a teraz w ramach podziękowania za cały trud będą mieli nowe. Myślę ze im się bardzo spodoba. A co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MsBodziec
Moi rodzice też mają 25. rocznicę ślubu, a my nie wiemy co im kupić. Impreza i wyjazd odpada, bo właśnie z tej okazji jedziemy w czwórkę do Warszawy na parę dni (moi rodzice nie chcieli mieć przyjęcia). Z kolei pobyt w Warszawie daje nam pole do popisu, ale trudno wybrać. Myślałam o romantycznej kolacji na dachu wieżowca, ale moja mama ma lęk wysokości i przestrzeni ;p SPA to nie dla nich ... Wypad do teatru odpada bo to mamy w planach ... -.- ("Upiór w operze") chciałabym przeznaczyć na to do 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marych
Moi starzy na za parę dni obchodzą 20 rocznicę ślubu i pewni tatusiek coś wymyśli, za to ja mam zamiar kupić im 20 tulipanów i ewentualnie pomyślę nad tym zdjęciem. No bo po co więcej ? Przecież to ich rocznica ślubu. Na urodziny mamy mam zamiar wykupić weekend w spa, ale niepotrzebne są prezenty na rocznicę R O D Z I C Ó W , a nie naszą, nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajasakajakseadz
MsBodziec nie chcę Cię martwić, ale "Upiora w operze" już nie grają niestety; ostatnie przedstawienie było jakoś na początku czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy prezent
http://allegro.pl/item1192592769_album_drewniany.html ale zamiast tak po prostu wklejenia zdjęć potraktować ten album jako książkę o ich życiu, czyli jak się poznali, zaręczyny ślub, dzieci itd. i tu wpleść zdjęcia. moi rodzice twierdzili, że nie mogli dostać lepszego prezentu... a gość który to robi jest fenomenalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie ilu ludzi, tyle pomysłów na wyjątkowy prezent. Mi się bardzo podobają imprezy organizowane przez rodzinę i znajomych. Znakomity pomysł, bo można wspólnie poswiętowac. Ale trzeba dobrze wybrać miejsce, najlepiej jakby było spokojnie, kameralna atmosfera i rzecz jasna dobra kuchnia. Jakiś czas temu przeglądałam ofertę Hotelu Głęboczek i szczerze mówiąc wydaje mi się ona naprawdę interesująca. Takie miejsce jest po prostu idealne na zorganizowanie takiego przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesia88
Ja swoim rodzicom kupuję posrebrzane drzewko na zdjęcia każdego z rodziny. Będzie na nim wygrawerowana data ślubu i ich imiona :) Taka pamiątka zawsze widoczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbkhnbkhjbj
ja na 40 rocznice ślubu rodziców kupiłam kosz z 40 różami i zrobiłam blachę ciasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice obchodzili już swoją 25 rocznicę ślubu rok temu ale niestety nie mogłam zrobić im żadnego szczególnego prezentu - na kolejną rocznicę planuję jednak to zmienić - bo mam już plan : weekendowy wyjazd aby móc oddać się tylko przyjemnościom - do Głęboczka Wielkiego - liczy się to, że W Głęboczku sa przepiękne okolice a moja mama takie uwielbia. Tata z resztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nam dzieci zasponsorowali
6 dniową wycieczkę do Pragi - wybieraliśmy się tam z mężem "od zawsze", ale ciągle coś stało na przeszkodzie, zazwyczaj finanse, ale nie tylko. Spełnienie naszych marzeń, nawet kieszonkowe dość obfite dostaliśmy, abyśmy nie czuli się tam jak ubodzy krewni europejskiej braci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu te biegowe
my akurat na 30lecie - wyslalismy ich do spa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na 30 rocznicę ślubu poszłam trochę w kierunku wspomnień i osiągnieć rodziny, która dzięki rodzicom istenieje, a mianowicie skonstuowałam drzewo genealogiczne. poszperałam trochę w korzeniach i powstało coś bardzo imponującego. http://coloraf.pl/drzewo+genealogiczne.html . Możesz wykorzystać ten pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolon
Mam podobny problem z siostrą chcemy zrobić rodzicą fajną niespodziankę. Myśleliśmy o wycieczce na weekend ale bez konsultacji z rodzicami to odpada. Chcę żeby zapamiętali to na długo może coś własnej roboty? Budżet około 300 zł może troche wiecej :) Proszę o jakies rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adibi
my z bratem robilismy 30 rocznice rodzicom niedawno. zaprosilismy ich do mnie na wczesny obiad, okolo 14 a po obiedzie wreczilismy im karnecik na romantyczne zabiegi dla dwojga w spa (koszt jakies 350). ze 4 godziny sie tam masazowali, pluskali w jacuzzi i pili szampana i byli bardzo zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colazione
To jest fajny prezent, prezent - przeżycie. Zaprosić na obiad czy podarować jakiś voucher na takie rzeczy, jak kolacja, zabiegi w spa czy coś w tym stylu. Mnie się podoba ten pomysł by na rocznice wysłać rodziców do tego resortu Głęboczek gdzie będą mogli wykąpać się w winie ;) Ciekawe i przyjemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmieszny prezent
Bardzo fajną niespodzianką może być karykatura portretowa wykonana przez profesjonalistę. Na karykaturze można umieścić w jakieś fajnej i romantycznej scenerii, na łódce, w samochodzie, na motorze. http://www.zewecki.pl/prezent-dla-rodzicow.html http://www.zewecki.pl/podziekowanie-dla-rodzicow.html Można też zamówić portret http://www.zewecki.pl/portrety.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×