Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezadowolony

Poszukuje jakichs sexpigulek dla mej pani

Polecane posty

Gość niezadowolony

Mam zajebisty problem. moja partnerka od jakiegos czasu zmieniła sie w oziębłą niedostępną kobietę (aby nie pisać babsztyla). Poszukuje wiec czegoś co by ją ruszyło i aby odzyskała swuj dawny apetyt. niechodzi mi tu jednak o zadne afrodyzjaki i feromony ktore moze zadzialaja a moze nie. poszukuje czegos sprawdzonego i mocnego. Może zna ktoś jakies sprawdzone leki dla kobiet ktore dziłaja na ich podniecenie. Najlepiej cos extra mocnego. Pleas pomuszcie bo zgine z powodu głodu seksualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeloo1000000000000
a bierze pigułki antykoncepcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolony
pigulek nie bierze i na nic sie nie leczy mi chodzi o jakis konkretny sex-dolapacz dla mej kobiety, a co do kochanek to ani niemam czasu na nie ani zbyt wiele pieniedzy (no chyba ze istnieja charytatywne kochanki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolony
KTOS TU CZEGOS NIEROZUMIE mi chodzi o cos takiego jak afrodyzjak tylko mocne i pewne, niebede kupywał stosu pigul i lekow ktore niewiadomo czy zadziałają a w przypadku vamee i innych niby to super lekow co na efekt sie czeka od 3 do 6 tygodni (moze i lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze się
'kupował' a nie 'kupywał' i 'pomóżcie" a nie "pomuszcie" itp itd aż żal tyłek ściska na taką ignorancję.Lepiej ortografii się poucz a nie pieprzysz o seksie i to z błędami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrodniczka jedna
sluchaj a ile wy macie lat dzieci? moze się kapnęła, ze masz coś na boku i nie ma ochoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie jest innej treści :) rozumiem ,ze Twoja Pani nie ma ochoty na sex ale czy tylko z Toba ? może tu tkwi problem ... może ona po prostu juz Cibie nie pragnie ... może ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pisze się
Zadałem jedno pytanie, a otrzymałem kilka , totalnie nie na temat odpowiedzi. A do pana ortografa, czy ty przeglądasz forum w celu wychwytywania i poprawiania błędów?? a skoro taki jesteś poprawnt/wna to nie używaj wulgaryzmów . do ciebie to wszystko bleeeee A teraz ponawiam pytanie , zna ktoś jakiś sex dopalacz dla kobiet??????????????????????????????????????????????????????????????????? I proszę o odpowiedzi na pytanie ,a nie test na inteligencję ( niektórych na forum poniżej zera) i odpowiedzi w formie pytania: ile ty masz lat?? zapewne więcej niż niektórzy na tym forum -------------------------------------------------------------------------------------------- za bledy ortograwiczne nieidzie się do fięzienia :) (pisze szybko to i z błedami) WYBACZCIE NADWRAżLIWI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrodniczka jedna
moze jestes niedojrzaly albo myslisz, ze kazda kobieta rzuci się na Ciebie z piskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrodniczka jedna
mozliwe, ze ją zaniedbałes juz wczesniej madralo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolony
PSYCHOLOGOWIE I SUPER DORADCY OD SIEDMIU BOLESCI ona też uważa że to problem, i sama mi mówiła że to już nie tak jak wcześniej, odpowiadajcie na Temat dyskusji, a nie o waszym papciach i co z nimi robiicie ( może was to rusza????? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrodniczka jedna
no to spadaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyk
kup Catharsis - Hiszpańską Muchę, kilka kropel, efekt gwarantowany, sprawdzone i pewne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeannot - \"no wiesz? Ty chciałeś za seks jeszcze płacić?\" - tak za seks trzeba płacić :P chyba nie sądzisz, że - niezadowolony - jest herosem seksu, skoro nawet jego własna żona już dawno z seksu z nim zrezygnowała :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he..a mnie by sie coś przydało żebym tak czesto sie nie chciała bzykać..bo męzuś już pomału wymieka..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja żona też nie jest super w łózku katarzynko! A ja jakos daję sobie rade i za seks nie płacę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony juz zdesperowany
czy nikt nie podawał swojej kobiecie (ewentualnie ofiarze) żadnego środka?? moja kobieta twierdzi ze dopadła ją oziębłość seksualna, to niby się jakoś leczy, ale kumpel mi powidział że są jakieś mocne, pewne środki dla kobiet wywołujące znakomity efekt. tylko nazwy niezna I jeszcze raz dla pewnych osób, ani żona mnie nie odrzuca ( sama twierdzi że już niema ochoty na seks ( ani zemno ani z nikim), efekt po porodzie, ani nie jestem aż taki cienki, skoro zawsze przed porodem było jej dobrze ( i tu niesamochwalstwo) duzo lepiej czasami niż mi ( skoro sama nalegała na seks , ale wcześniej niż ja szczytowała ( zdażało się)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie po porodzie dopadł taki zajebisty apetyt na seks..długa przerwa zrobiła ze mnie jeszcze bardziej gorącego kociaka niż wcześniej..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jest zmęczona
po porodzie daj jej wytchnąc jakiś tydzień nić nie rób nie mo o seksie to zadziała szybciej niż byś sie spodziewał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolony
wszystko było by ok gdzyby poród nieodbył się 1,5 roku temu, czylo 1,5 roku seksu z bani, czasem coś jest, ale jak je się zachce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy ktoś
słyszał o preparacie Venicon????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolek 9
A zona moze karmi jeszcze piersia?Prolaktyna wydzielana podczas karmienia zle dziala na sex.....choc ja karmiac jestem sexualna bestia.A jak nie karmi to ma pewnie zaburzenia hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawglowiekwiatka
Kup jej kwiatka i nie chciej nic. Z kobietami to trzeba na odwrot niz z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym o sobie czytał, moja żonka po porodzie straciła kompletnie ochotę i tak trwało to ponad 3 lata, teraz powoli sytuacja zaczyna wracać do normalności. Sorki że cię dołuję ale life is life

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna no jak można życ bez seksu..ja jestem zła jak wieczorkiem mężuś nie ma siły sie bzykać..dla mnie seksik musi być codziennie minimum raz..:p..męzuś czasem jest zmęczony i chciałby iść spać ale ja mu nie pozwalam..:P:P:P..no cóż..taki jego los..bo kto jak nie on..bedzie zaspokajał taką rozpaloną kobitkę jak ja..:p??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×