Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Zdrówka życzę Jagodo! Czasem wpadam do was poczytać,co nowego piszecie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję moi Drodzy :) Maleńka -już czuję tę pozytywną energię i jest mi lepiej :) Fusek - czemu się wcześniej nie ujawniałeś? Miło mi ,że tu zaglądasz :D Dzięki za życzenia .A może jakiś wierszyk tu zostawisz? Ciepło Was pozdrawiam ? Czy jutro maszerujecie w pochodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda 🌼 dotknij proszę dzisiaj jeszcze jeden raz nawet nie otworzę oczu przez tą krótką chwilę zmieszczę się cała w tym jednym punkcie tam gdzie twoje palce znowu przypomną mi że ja że tak bardzo że magia trwa pomimo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda ----> ja już nie z epoki pochodów :D ominęła mnie ta przyjemność :P za to długi weekend bardzo sobie cenię :) pozdrawiam majowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Twojaja\" Jestem taka, jaką mnie sobie wyśniłeś.. tkliwa, troskliwa, do cna zakochana.. cała dla Ciebie, bo Ty mnie zdobyłeś od stóp do głowy z Twych marzeń utkana.. więc kochaj mnie czule uśmiechem, słowem, gestem dopóki jestem, dopóki jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Enigma" Cóż jest w Twych źrenicach odgadnąć marzę co kryje się za ich szklanym nieprzeniknionym obrazem ciekawość wielka strach mój wyprzedza chcę wiedzieć! gorsze oczekiwanie niż zabójcza wiedza, że oczy te są nie dla mnie lecz dla niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"WIERNOŚĆ MOTYLA" Motyle sny wloką się po umysłach Odcisną w nich swoje znamię Motylem byłeś we wszystkich zmysłach Lecz kłamstwem 'jesteś' ust swych nie splamię. Obraz Twój we mgle się wnet zawieruszył A skrzydła miłości się w proch rozsypały I nowy motyl gości w mej duszy Spójrz na me oczy - one Cię zapomniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam majowo i weekendowo :) No tak , Maleńka -co Ty możesz wiedziec o pochodach ;) :) Domina- witam w naszych progach 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka Kobietko :) dziękuję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dzięki za zaproszenie,niestety nie potrafię pisać.Za to bardzo lubię czytać co piszecie,bo lubię poezję. Pogoda nam dopisała w weekend,szkoda ,że już trzeba wracać do pracy. U mnie syn w trakcie matury... Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Z polskim poszło mu nieźle,za to dziś nerwówka,pisze rozszerzony angielski i nie czuje się zbyt pewnie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fusek ------> ja wciąż pamiętam, jak to było, kiedy ja zdawałam maturę, w sumie całkiem niedawno to było. Pozdrów syna i życz mu szczęścia. Ostatecznie matura jest dla ludzi, prawda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pewnie,że każdy musiał przez to przejść,jednak kiedy nasze dzieci zdają to straszny stres,bo chciałoby się dla nich jak najlepiej,a można tylko obserwować z boku i nic się nie da zrobić,a przecież od tego zależy ich przyszłość. Dzięki za pozdrowienia,przekażę kiedy wróci,bo dziś jeszcze wos pisemny i do soboty spokój.Wczorajszy angielski nie należał do najłatwiejszych. Bardzo dziękuję za zainteresowanie!Wszystkich Was pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jagodo,jak przygotowania komunijne?Będzie duże przyjęcie?Dzieci nadal przystępują do komunii w albach? Pozdrowienia do wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fusek - jest trochę zamieszania,zwłaszcza że dałam się wmanewrowac w trójkę klasową :( Rodzice najchętniej wszystko załatwiliby moimi rękami,ale się trochę zbuntowałam :) W naszej parafii dzieci idą w albach .Chłopcy w krótkich :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam was serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×