Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liliana_81

odziez w stylu lat 70 tych

Polecane posty

Gość liliana_81

gdzie kupic odziez w stylu lat 70 tycH ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio w takich chodze... A nawet wczesniejszych... Ale po tacie akurat ;) Po babci tez mam... W mamine sie nie mieszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po babci miałam upatrzoną torebkę ale z racji tego ze ona ma więcej wnuków koło siebie- zabrali mi ją. Ubolewałam taka ładna była, nico zniszczona.......zabrali sprzed nosa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po babci tez mam fajna torebke... I wcale nie zniszczona... Tylko, ze ja torebkow nie znosze... a juz zwlaszcza takich w lape (z krotkim sznurkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kożuch miałam po mamie ale był cięższy niz ja i mama wyrzuciła na smietnik. Potem nie mineło 10 min kożucha juz nie było. ktoś capnął:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... gruba :( To po pierwsze... A po drugie... rodzice chudzi... heh... Wiec sprawa podwojnie przegrana... :O Chcialoby sie miec figure mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dom, bo ja sentymentalna jestem... Rupieciara i graciara... Nie uzywam, a trzymam. A kozych fajny, nawet nie ciezki, a dlugi, taki zdobiony, wyszywany... z Zakopca... Ale tatowy... W mamy rzeczy w ogole nie wchodze. Ani gora, ani dol... Tylko buty sa za duze... ;) O!! i jeszcze czapke po cioci mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więce sexu, lub brzuszki.i zero hamburgerów:P mój tata nieco grubszy wiadomo ale jak był młody......lasek nie z tej ziemi więc i spodnie w pasi mi pasują . jestem szczupła ale mam worek taki na brzuchu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje ciotki miały fajne buty ale za małe.no i na smietnik poszły. Ja miałam taki sam kozuch jak ty.(juz wziął ktoś ). tez zbieram wszystko i jest w szafie. ładne rzeczy.moze kiedys dla dzieci?:) jak je bede miała.......szkoda oddac mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuszki robie,... a jak :) pompki... i takie tam ;) Hamburgerow nie cierpie... To moze sexu za malo... :P Ja worka nie mam... Wszedzie mnie za duzo... :P A szkoda... Bo tato takie fajne gatki ma niektore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dla dzieci nie mam ubrań. mam swoje których ni enoszę od kilku lat i chce je zostawic moze kiedys dla swoich dorosłych dzieci. Mi sie niechce ćwiczyc ale musiałabym chyba by ten \"worek\" tak nie wisiał. Ale jak patrze na te laseczki młode co sa w biodrówkach i wystaje na nich wielki worek tłuszczu i skóry to moge cieszyć się ze ja takiego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ci powiem, ze z doswiadczenia wiem, ze brzuszki wcale nie pomagaja na plaski brzuch... Z przyzwyczajenia robie :P Ale w biodrowkach nie chodze. Zimno w brzuch :P I za stara jestem na takie ekscesy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to chodze bo kiedy bede chodziła? na starość? a sweter zakrywa te biodrówki i brzuch. stara jestes? a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana_81
eh, dziewczyny :) ciuchy po rodzicach tez mam, po tacie takie swietne brazowe dzwony. prawdziwe, a nie takie, jak teraz ledwo rozszerzane dolem .:) ale czy znacie moze jakies sklepy, gdzie mozna kupic rzeczy na modłę tamtych lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filomenka ---> No dobra... mam nawet biodrowki... ale nie takie przesadziste, co majty wylaza... I tez zawsze z zakrytym brzucholem :P 77 lestem :P liliana_81 ---> No ja na gatki niestety nie mam szans... Nie mieszcze sie... A babcia w dzwonach nie latala niestety :( A po sklepach to ja nie latam, wiec nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babcia nie latała w dzwonach\'/ ? a w czym? Orloco jestem ociupke starsza ....czyli ja juz jestem pania w podeszłym wieku i musze chodzic po sklepach i rozglądac się za laską , z rączką Rydzyka :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filomenka ---> Zwykle spodnie... proste... troche rozszerzane... Z takich dziwnych materialow :P Lasek pare mam... po babci, po dziadku... ostatecznie, jak ladnie poprosisz to moge sie jednej pozbyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozyczyc tylko? ja juz do końca swoich dni je bede potrzebowała te laski:) fajnie masz. Juz masz zapasa lasek a mnie czeka szukanie:O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×