Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kościelnik

kto jest tu katolikiem?

Polecane posty

Gość kościelnik

mam wrazenie ze tu sa same ateistki czy tak? którz jest wierząca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem katoliczką, mam chrzest, i pozostałe sakramenty, nie zawsze chodze do kościoła z lenistwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z Ciebie tez jakiś kiepski
katolik bo kościół potępia internet i rocka więc raczej ti nie powinieneś siedzieć tylko na msze zapierdzielać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierząca katoliczka
no i widac kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Katoliczką, do Kościoła chodzę co Niedzielę, w Swięta i oczywiście jak poczuję dodatkową potrzebę w tygodniu to też idę chociaż chwilkę się pomodlić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko małe- bije od ciebie dobroć. nawet nie rozmawiaj z tymi bezboznicami bo ciebie zjadą jak święty Michał diabła.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kościelnik
nie ma katolików:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filomenka dziękuję za te miłe słowa :). Nie martw się, nie dam się!! Powiem Ci, że zakładając topik spodziewałam się więcej osób wierzących i chodzących do Kościoła, a tu inne wyniki. Ale może być też tak że niektórzy chodzą a się nie przyznają, bo to przecież wstyd powiedzieć: tak chodzę do Kościoła i się modlę. No nic, tak jak pisałam, każdy ma prawo wyboru. Pozdrawiam Cię:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba was mało cos
w pół godziny tylko cztery osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja- katoliczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem katoliczką, chociaż dużo grzeszę...ale nie dam złego słowa na Kościół powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko też cię pozdrawiam. Nie ma co dyskutowac tylko robić swoje. Widzisz ilez tu nieszczęsliwych ludzi a potem te dusze błąkające się:) i musimy się za nie modlic by spokojnie odeszły do Boga. wtedy sie przekonają ze Bóg jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie siejcie z nienawisci popeliny , ze Kosciol potepia net , seks itp. nieprawda . takie stwierdzenia swiadcza o emocjonalnej nienawisci do Kosciola a ta nienawisc wylacza mozg i stad takie glupoty i oszczerstwa. Kosciol potepia ZLO nawet nie czlowieka a tylko jego zle czyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhhhhhhhhhaaha
..."musimy się za nie modlic by spokojnie odeszły do Boga. wtedy sie przekonają ze Bóg jest..." O rany:D Aleś mnie rozbawiła:) Toż to było lepsze od kazań Rydzyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba was mało cos
hi hi, fakt, udało się naszej Filomence :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzmy..choc chodze do koscilola i spowiedzi rzadko i nie zgadzam sie z co nie ktorymi rzeczmi...:P hmm ale za to popieram tą ideę ,modlę się i staram sie jakos stosowac do do poniektorych nauk...co nie zawsze mi wychodzi....tak super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wqrzaja mnie te ataki,ze ktos da zlotowke na tace i to,ze obecny Papiez lubi luxus itd...co w tym zlego..wazne by nie zatracic swego czlowieczenstwa i by sie wglowce nie przewrocilo tak jak w przypadku o.dyrektora..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze w Boga staram sie byc dobra...czy to cech katolika? powinny byc...da mnie kosciól to ie ksiadz ,zakonnica czy koscielny z organista na czele...tylko czlowiek...i Bog ktoremu chce ie przypodobac... .... nosze krzyzyk na szyji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda Lee
Ja jestem ale o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda Lee
Co ma z tej dyskusji wyniknąć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piesludwiki
Ja też się przyznam. Chodze co niedzielę do kościoła (czasem częściej) ale nigdy nie robię w niedzielę zakupów, przyjmuję sakramenty, nie obmawiam innych, nie kradnę, nie zabijam. Jestem kawalerem więc sexu nie uprawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem katoliczką, ale obca mi jest dewocja. Denerwuje mnie gdy ludzie są bardziej papiescy niż papież i przedstawiaja wiernych w krzywym zwierciadle. Niedługo każda dziewczyna i kobieta przyznajac się do swojej wiary będzie postrzegana z modlitewnikiem w rekach i mocherowym berecie na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhhhahhahahah
ja jestem nie opszcze mszy niedzilenj , regularnie chodze do spowiedzi aBOGA stawiam na 1 miejscu w moim zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słońce za chmurkami
Ja tez jestm katoliczką, przynajmniej tak mi się wydaje. Ale od dluższego czasu czuję, ze oddalam się od Boga. Do kościoła nie chce mi się chodzić, ale chodze co niedziele(czasem opuszcze), w domu modlę się rzadko, a czasem tylko odbebniam wieczorny paciorek. I czuje, że im jestem starsza tym gorzej. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, grzesze swiadomie. Boje się chodzić do spowiedzi, ostatnio to tylko 2 razy do roku.Nie chce tego, ale to silniejsze ode mnie:( Boję się umrzeć, boję się spotkac z Bogiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie_a_takie
Ludzie stworzyli Boga bo nie akceptuja swiata takiego jakim jest... marnuja doczesne życie kosztem przyszłego raju!! A po co?? Człowiek szczęśliwy, mający w sobie prawdziwą miłość potrafi dostrzec ten raj na ziemi ze wszystkimi przejawami piekna natury... Zyje sie tylko tu i teraz-biedny ten, który poswieca terazniejszosc złudnym nadzieją na przyszłe lepsze zycie w "NIEBIE" ;] Wszystkie religie opierają się na wierze, że istnieje życie po śmierci i należy poświęcić obecne dla przyszłego. Myśle, że trzeba poświęcić przyszłe dla obecnego, bo to jest wszystko, co mamy TU I TERAZ!!! LUDZIE!!! OTWÓRZCIE WRESZCIE OCZY!!! (o_o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×