Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ellllunia

W jakim wieku jest sie za starym na rolki?

Polecane posty

Gość ja mam 42 i jezdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w maju skoncze 25 lat i chce sobie kupic rolki,narazie nie mamy z mezem na to kasy,ale napewno kiedys wyciagne mojego meza na zakup rolek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biały łabędz
w zadnym ani na łyzwy, jak jeszcze jezdzi sie z ukochanym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o mnie to już w wieku 6 lat byłem za stary na łyżwy. :o Ciągle się wywracałem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkanocna
ja mam 41, mąż 42, córka 15 - śmigamy wszyscy razem,i w pojedynkę!!!!!!!!!!!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->wielkanocna I żadnej wywrotki ? O_O Nie wierze.. masochiści... tylko po to by sie popisać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w lipcu koncze 25
i dopiero wczoraj kupilam sobie rolki, zero doswiadczenia, ale zuplenie mnie to nie obchodzi i tak bede jezdzic lub wywalac sie :P moja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W żadnym!!! Nie zwracaj uwagi na to co inni myślą , to Ty masz się czuć dobrze i rób to co Ty chcesz , nawet jak innym sie to nie podoba.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteszewsi
twój facet to imbecyl.pewnei siedzi tyleko przed telewizorem i wpierdala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteszewsi
co za ograniczony matoł .."za stara" qrwa 25 lat to stara???ja bym go rzuciła, poprostu chce cie udupic glupi palant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajden13
Ja mam 37 lat i zamierzam, przeskoczyć na rolki. Na bieganie troche chyba jestem za cieżki i nogi czasami nie daja rady. Wiec pomyslałem , ze rolki to na maxa dobry pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajden1313
Ja to mam dylemat!! Kupiłem rolki nawet niezłe Rollerblady Igniter 90 do jazdy rekraacyjno -szybkiej. Jedyne miejsce jakie mam do uprawiania tego sportu to Plac w mojej pracy o wymiarach jakieś 130 m x 60 Mam 37 lat i się zastanawiam czy głupio nie będzie!! Kask i ochraniacze tez mam. Nie wpływają pozytywnie na mój wygląd! Póki co to nawet ja się śmieję jak staję przed lustrem, ale co tam.... nawet jeśli trzeba będę śmigał 100 kółek byleby mi to sprawiało frajdę i też sie obawiam wyśmiewania przez innych bo społeczność ograniczona lekko! Dodam , ze za cholerę nie potrafię jeszcze jeździć, próbowałem w mieszkaniu ale po pierwszym karambolu dałem sobie spokój, teraz jest zima i czekam na choć ciut lepsza pogodę, żeby dosiąść moje rolki...na wiosnę oczekuje już co najmniej przyzwoitego zachowania na rolkach. Czas pokaże!! Pozdrawiam wszystkich zaczynających ten sport!! Mam nadzieję ze jeszcze napiszę jak moje postępy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O fan mam 39 jezdze na rolkach na lyzwach na nartach i plywam a i jeszcze jezdze na rowerze do pracy mam dlugie wlosy ( podobno przy 30 trzeba koniecznie sciac bo juz nie wypada w dlugich ) i byc moze zdecyduje sie z mezem na jeszcze jedno dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno czym ty się przejmujesz , ja mam 52 lata i jeżdże na rolkach , łyżwach ,nartach bo bardzo lubię , dlaczego mam sobie odmawiać tej przyjemności.Ostatnio nawet synowie namawiają nas z mężem na snowboard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bajden 13 ale odkopałeś archiwalny temat z 2006 roku i ja też dałam się nabrać a niech to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajden13
Byłem dzisiaj pierwszy raz!!! Pogoda dopisała, było ciepło. Zaliczyłem kilka wywrotek i ciekawych akrobacji, ale ogólnie wypad był super. Nauczyłem sie jechać do przodu i zakręcać w prawo, w lewo nie idzie tak dobrze, moze dlatego że zawsze byłem prawo-ręko,nożny. Teraz wszystko mnie boli nawet ręce!:-) Jutro jak pogoda sie nie popsuje też idę! P.S. Rzeczywiście stary wątek odkopałem!:-)Pozdrawiam Panią"Gość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma określonej granicy wiekowej na rolki. Ja lubię jezdzić na rolkach. Na allinside.pl masz różne bardzo fajne i wygodne rolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę. Ostatnio babka spytała mnie ile ja mam lat, że na rolkach jeżdżę. Ale w sumie to nie wiem co miała na myśli. Czy, że stara, czy że za młoda? Mam 43 lata. Żałuję, że dopiero teraz je odkryłam, a leżał mój rozmiar rolek w piwnicy po synu od 8 lat. Lepsze od łyżew to jest, bo mróz nie szczypie w poliki:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rolkach możesz śmigać całe życie. Dopóki jesteś sprawna fizycznie. Wszystkie laski które dużo jeżdżą na rolkach mają zajebiste dupy. Bo jazda na rolkach wyrabia mięśnie pośladkowe. Bzykanie w taką rozgrzaną dupę na koniec jazdy jest wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rolkach można jeździć bardzo długo między innymi dlatego że jest to bezpieczne dla stawów. Nie wiem jak można sądzić że przed 30stką jest się już na nie za starym ;-). Moja ciotka ma 55 lat i sobie powolutku jeździ. Grunt to żeby były jak najlepiej dobrane ja mam Fitness Rollerblade Macroblade 90 i jestem bardzo zadowolona bo robię sobie dosyć długie sesje treningowe. A kupowałam w tym sklepie internetowym www.roweryrolki.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danutagość
Ja 15 .06 kończę 65 lat i właśnie zaczęłam uczyć się jeździć na rolkach.Bardzo mi się to podoba i wreszcie mam na to czas. Wnuczka jest zachwycona i ja też :)Danuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×