Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość babaj

CIĄŻA BLIŻNIACZA

Polecane posty

Dzięki Barbamama.Jesteś wielka!!!:-D

BRZOSKWINKA7 Ty się tam niczym nie martw,WSZYSTKO MUSI BYĆ DOBRZE I JUŻ!!! :-D A Ty wogóle co będziesz miała już wiesz???,bo nawet nie wiem czy to bliżniaki,nic nie napisałaś.Głowa do góry grunt to pozytywne nastawienie!!!❤️ ❤️❤️

Właśnie wróciłam ze spaceru i co?tylko Brzoskwinka7 i jak zwykle ja na tym forum:-(Tragedia!!!Mamuśki bliżniaków obudżcie się!!Ja tak się zastanawiam kiedy mam się spakować do szpitala,myślę żę miesiąc wcześniej wystarczy,bo mi raptem zostały dwa miesiące,a zawsze mogą mnie zaskoczyć moje dzidzie!!!{kwiat}{kwiat}{kwiat}

Gość mamuncia29
hej dziewczynki, sama nie jestem jeszcze w ciąży, ale strasznie chciałabym mieć bliźniaki:):) Wiem że to kwestia przypadku, ale zawsze....... :)Dlatego kibicuję Wam dzielnie:) :) Życzę zdrówka i dużoooooo uśmiechu:)

Hej hej!! Jak duzo bedzie blizniakow :) :) Brzoskwinka to naturalne,ze sie marwisz o zdrowie maluchow, ja kiedy szlam w 12 tc na usg takie dokladne z pomiarami itd, to przezywalam wiekszy stres niz na wszystkich egzaminach i caly czas jest niepokoj, nastepne takie badanie mam w 22 tc,no ale coz... trzeba byc dobrej mysli :) Ja upatrzylam sobie fajny wozek :) zaraz wysle link, facet mi w sklepie powiedzial,ze warto szukac polskich wozkow (nie ma duzego wyboru), bo kiedy z zagranicznymi idzie sie do serwisu, to strasznie dlugo sie czeka, a z polskimi szybciej, niewazne czy wozek kosztuje 2500 czy 1000, to psuje sie tak samo i wazna jest gwarancja, a za uzywany trzeba dac ok 700zl (2 w 1) wiec wole dolozyc 200-300zl i miec dobra podrobe takiego, ktory kosztuje ponad 2000tys, a ma rowniez super parametry. Pozdrawiam wszystkie mamusie :D

Cześć! Właśnie wróciłam z działeczki,trochę dziśiaj wiało ale się nawet opaliłam i teraz patrzę że mam jakieś pryszcze na rękach,chyba od słońca.ROZALA,ładny ten wózek,ja też miałam upatrzony nie jeden ale teraz to już sama nie wiem co kupić.Na początku myślałam o używanym,póżniej o 2w1,a teraz już się zdecydowałam na spacerowy z gondolami,widziałam taki w sklepie i bardzo mi się podoba,jak będę miała zdięcie to Ci prześlę na meila(jak mi podasz) :-) on kosztuje 780zł+140 za te 2 gondole,takżę też nie jest strasznie drogi.🌼POZDRAWIAM.

ten wozek tez ma gondolki, ja mam jeszcze troche czasu :)ale wole mojemu partnerowi zostawic dokladne namiary na wozek :D

Witam Was. Z góry mówię że nie jestem w ciązy ani nie mam dzieci ani w bliższym czasie nawet nie planuję mieć dzieci , ale chciałam wam bardzo serdecznie pogratulować 🌻 W sumie to wam zazdroszczę, bo bliźnięta to przecież coś wyjątkowego. Cieszę się razem z Wami. Pozdrawiam.

Czy to normalne,ze tak bardzo boli mnie ciagle brzuch?? czuje jak mnie ciagnie krzyz, kluja wszystkie miesnie... nospa na to nie pomaga, juz teraz to mnie boli nawet kiedy leze :( Ja wiem,ze one rosna i wogole :) w ciagu dwoch tyg przytylam 2,5kg,ale tylko brzuch mi wyskoczyl :) to dopiero 15 tc... :]

HEJ!!! Myślę ROZALA,żę powinnaś iść do lekarza on najlepiej Ci powie od czego te bóle brzucha.Krzyżę to chyba wszystkim bolą,mnie też czasami dokuczają strasznie ,nawet jak leżę,zresztą boli mnie cały dół.Nie martw się na zapas,ale do lekarza idz jak najprędzej!!!Trzymaj się:-),a ja trzymam za twoje maleństwa kciuki!Będzie dobrze!🌻🌻🌻

Dzieki :) jesli mi nie przejdzie do poniedzialku,albo jesli bole sie nasila, to podjade do szpitala, teraz jest mi troszke lepiej jak sie rozruszalam i chyba postaram sie wyjsc na spacer :) Pozdrawiam :)

Cześć dziewczyny. Moje gratulacje.Jestem mama 4-letnich bliżniaczek:Martyny i Natali.Uwielbiam je obserwować jak się razem bawią,wygłupiają.Są takie słodkie i kochane. To była moja trzecia ciąża.Mam jeszcze 7-letnią córkę i 6-letniego syna.W każdej ciąży od początku mialam wymioty.Jak poszłam na pierwszą wizyte do gin. z bliżniaczkami to sama mu powiedzialam,że to bliżniaki.Nie pytajcie mnie skąd wiedziałam bo nie wiem.Poprostu tak czułam.Całej rodzinie mówilam,że to będą blizniaki to pukali się w głowę.Mialam już dwoje maluchów i ja jeszcze chcę Bliżniaki?Tak,bardzo chcialam od zawsze.Może dlatego czułam,że to bliżniaki bo bardziej wymiotowałam i to nie tylko rano ale i w dzień i w nocy. Dziś już są ze mną i jestem bardzoszczęśliwa z tego powodu.Niemartwcie się,że niedacie sobie rady.Pradzicie sobie świetnie.Nawet niewiecie kiedy ten czas zleci a wasze dzieciaczki zaczną biegać i zatawać 100ptyań na minutę. Zyczę wam powodzenia i trzymam kciuki. Jeżeli pozwolicie to będe do was zaglądać.Pa

Cześć LADYWEDDING! Jak tam przygotowania do szpitala,bo jesteśmy prawie na tym samym etapie ,to już tuż tuż.Na kiedy wogółe masz termin,chyba jakoś tydzień po mnie,bo ja mam na 7 lipca :-D .Już nie mogę się doczekać.Za tydzień mam wizytę u mojego gin.mam nadzieję,żę nie będzie mi znowu kazał jechać na te badania do Gdańska.Ostatnio jak tam byłam to moje maleństwa ważyły:dziewczynka 1340,a chłopak 1804,a nie jak mi powiedział mój gin.że mają po 1500.A ile ważą teraz Twoje księżniczki?Pozdrawiam Cię serdecznie i napisz co tam u Ciebie 🌻🌻🌻

FOLETA🌼 bardzo fajnie że do nas dołączyłaś,możesz nam nieraz pomÓc w niektórych problemach,w końcu już trochę masz za sobą.Fajnie ,że ktoś doświadczony w tych sprawach mówi ,ze takie podwójne szczęście to sama radość i że ze wszystkim można sobie poradzić,bo ja prawdę mówiąc trochę się boję,ale z drugiej strony bardzo się cieszę że to bliżniaki i już nie wyobrażam sobie żeby mogło być inaczej.:-D :-D Zaglądaj do nas czasem,trzymaj się i pozdrawiam Twoje bliżniaczki!!!🌻🌻🌻

Cześć dziewczyny. U nas wszystko dobrze, tylko nie mamy ochoty na ciepłe płyny, bo nic mym maluszkom nie smakuje. Tylko fanta pomarańczowa...o i jeszcze taka w butelkach liptona herbata, czy napój herbaciany brzoskwiniowy. To tyle. ale mam nadzieję, że po tych trzech miesiącach wszystko wróci do normy.Prawda? Pozdrawiam wszystkich. Pa Pa🌼

hej ja mam termin na 18 lipca - ale raczej nie mam co liczyć że doczekam... w weekend robimy z mężem zakupki, m.in. moje do szpitala - to czego mni tam jeszcze brakuje, wybieramy łóżeczka i te wszyskie potrzebne rzeczy. Kupowac łóżeczka i wózek będzie sie po porodzie ja mam usg jutro i będe juz wiedziała ile ważą i co i jak z porodem.Odedzwe się jak wrócę jutro wieczorkiem ale myślę ze po 1500 to juz mają. pytanie mam jeszcze - czy którą z was bolało coś w okolicy pępka? mnie strasznie boli w jednym miejscu 0,5 cm pod pępkiem i wyczuwam tam jakby zgrubienie - jakby miesięń nie wytrzymał czy co???? nie wiem, jutro sie poskarżę a narazie trzymajcie sie dziewczyny buziaczki dla maluszków

hej! moje panny po 1800 mają - jest tam niewielka naprawdę różnica :) no a do porodu jeszcze 5 tygodni :))))) a jak tam u was?

LadyWedding,to chyba dobra waga biorąc pod uwagę,ze w ostatnim miesiącu dzieci przybywaja na wadze ok 1 kg o mogłyby ważyc ok 3 kg przy porodzie:) moja niunia ważyła 1900 a teraz takie babsko wyrosło:) a syn ją zjadł jak to określiły położne i wazył 3400:)

HEJ! u mnie jest prawie 0,5 kg różnicy,tak było przynajmniej 2 tyg. temu,teraz mam wizytę w poniedziałek to napewno urosły.Też mały podjada małej(takie te chłopy pazerne):-).Ważne żeby były zdrowe,a urosnąć zdążą.Powiedzcie czy Was też zgaga piecze,bo ja ostatnio nie mogę leżeć tak mi dokucza i to coraz częściej,kiedyś raz na jakiś czas,ale ostatnie dni to mnie normalnie męczy, nie wiem może maluchom włosy rosną:-D.POZDRAWIAM !!!!!!!!

babaj: kup sobie len w ziarenkach, gotuj wg przepisu na opakowaniu - 2 łyżki lnu , szklanka wody zagotować delikatnie zeby sie zrobił jak ja to mówię \"glut\", no wiesz, kisiel taki. wystudzić i pić po łyczku jak trafisz do kuchni - szczególnie rano przed śniadaniem mi to pomagało a właściwie nie wiadomo czy nie zlikwidowało całkiem zgagi bo już nie mam :):):)

Cześć dziewczyny. Zgadzam się z tym lnem. Ja co prawda w ciąży tego nie stosowałam, bo zgagę mam sporadycznie, ale jak kiedyś miałam problemy z żołądkiem to bardzo mi to pomogło. Tylko, że ja inaczej to przyrządzałam. Kupowalam już zmielone siemię lniane, rano na czczo brałam 1 łyżkę na sucho i popijałam przegotowaną ciepłą wodą i to trzeba było zagryźć bananem. Rewelacja, podobno pomaga na wrzody też jak ktoś ma. A co do zgagi to należy też pamiętać, aby po spożytym posiłku nie kłaść się na wznak tylko w pozycji półsiedzącej, i podobno orzechy też pomagają, ale wydaje mi się że to wszystko to trzeba indywidualnie dobrać. Pozdrawiam.🌼🌼🌼

Dzięki bardzo dziewczyny, napewno to wypróbuję bo strasznie mnie ta zgaga męczy:-( ,słyszałam też,że mleko pomaga,ale na mnie akurat nie działa.Jutro wypróbuję ten len bo dzisiaj już nie mam skąd kupić.🌻

Gość takajakasdama
A ja polecam na zgagę migdały. Gdy tylko mnie dopadała przegryzałam 2-3 migdały i było po sprawie. Może nie na każdego to działa, ale spróbować można. Pozdrawiam 🌻

dziewczyny ratunku! bolą mnie wszytskie stawy a najbardziej w palcach dłoni - miała któraś coś takiego????

Cześć LadyWedding nie wiem co może być przyczyną tych bóli,może brak Ci jakiś witamin.Jeżeli jeszcze to się utrzymuje to lepiej skonsultuj to ze swoim gin.Ja właśnie wczoraj dowiedziałam się,że będę miała cc,maluchy są ułożone pośladkowo i raczej nie ma szans na zmiany.Jak to wygląda u Ciebie,jestem bardzo ciekawa,bo z tego co słyszę to większość porodów bliżniaczych kończy się cc.Pozdrawiam i napisz jak tam czy te bóle już ustały? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować