Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marmaid

dobry krem nawilżający do 20 zł?

Polecane posty

Gość a po co kasować
skoro po wklejeniu linku możesz kilknąć enter i będzie działał jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia3410
no dobra , niewiem jak sie wkleja linki aby nie kasowac tego br 20:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmaid
Dziękuję Wam bardzo za opinie chociaż nadal nie wiem na co się zdecydować no cóż będę próbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusieczka
o ATW? całkiem fajne, dobre dla tych, co maja uczulenia na różne składniki. Ich kremysa naprawde lekkie i dobrze się wchłaniaja. Miałam kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa landryna
osobiście mam trądzik różowaty (to przewlekłe zapalenie naczynek krwionośnych) :) porażka! nikomu nie życze. Byłam u dobrego dermatologa i jest "zaleczony" że go nie widać ale to taka choroba że nie wiadomo kiedy się znowu zaostrzy i znowu będę czerwona jak burak ;). W związku z tym moaj cera jest bardzo wymagająca, wirzcie mi- dużo kremów przetestowałam i juz myślałam że zawsze będzie mnie szczypać i swędzieć. Na szczęście odkryłam krem z AA (oligovital czy jakoś tak) na noc i na dzień, kolorystyka opakowania biało-różowa. Kosztują koło 20 zł ale warto. Dla mnie nie ma nic lepszego :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj landryno w klubie ;) U mnie trądzik rózowaty wywołał jeden ze składnikow zawartch w kremach marki pond\'s, nigdy bym sie nie spodziewała.... u mnie jest dokładnie tak samo tylko ,moge tylko uzywać prostych,lekkich kremow,albo dziecinnych , na aa tez mialam swędzenie i pieczenie,ale tego rozowego jeszcze nie probowalam..:) Ja tez juz wyleczyłam rózowaty:P,ale musze uwazać i nie moge zbytnio experymentować. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.....wa znowu
ta gnida z ATW'u, na wszystkich topikach ta menda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniusianiusi >> pozdrówki🖐️ ja narazie uzywam la roche posay i jestem zadowolona ,nie podraznia i jest lekki,ledwo po kuracji buźki uzywalam dzieciecych i nivea soft,bo nie moglam innych..Teraz juz mogę ale tylko dla alergików ,a la roche posay ma niezły wybor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc ja tez swoje znalazłam i tu sie własnie zapisałam, bo na moją sucha skóre są fajne np seria swedish care.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doładnie anusianiusi :) teraz dobieram krem pod opieka lekarza,niestety,a stety dla zdrowia buźki:D:D pozdrawiam was dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmaid
kupiłam dziś Nivea Soft i jak narazie jestem zachwycona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealny na noc
w dzień się mozna troszkę świecić, ale jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×