Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bylyfyzytsyf

Paznokcie

Polecane posty

Gość Bylyfyzytsyf

Mam problem: chcę zapuścić paznokcie, ale sie nie da; gdy tylko trochę urosną, łamią się. Chciałabym mieć długie, ale nie da się :(. Zna ktoś jakieś skuteczne metody na zapobieganie łamaniu się ? Jakieś odżywki itp ? Wypisujcie jak najwięcej. Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie mów nigdyyy
nail tek x-tra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam podobny problem,codziennie mocze sobie paznokcie w ciepłej oliwie z cytryną,10-15 min. na jedną ręke,do tego tez jem codziennie 2 tabletki magnezu z witaminą B6,nawet pomaga. Używam też odżywke z Inglota,ale nie za bardzo mi pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram \" nigdy nie mów nigdy \" wybróbuj nail tek x-tra i za miesiąc bedziesz miała łądne swoje pazórki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam dobry kremik wzmacniajacy do paznokci z Oriflame. Niedawno wbrew przestrogom kolezanki kupiłam sobie lakier do paznokci z Avonu. Niestety bardzo wysuszył mi płytkę paznokci i łamały mi sie na potęgę. Zaczełam więc czegos szukac i zjarzałam do katalogu Ori. Kupiłam ten krem i juz po tygodniu widze duża róznicę. Naprawde, ale smarowałam nim paznokcie rano i wieczorem. Z rad domowych, warto moczyć pazurki w ciepłej oliwce co jakis czas- to świetnie tez wzmacnia... Może ktos jeszcze ma jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Cynk forte kosztuje około 5 zł jest 50 tabletek jedna dzsiennie wystarczy i paznokietki mocne jak tralala... naprawde sprawdzony sposob ja biore ten cynk non stop, jakby nie chciali wam sprzedac bez recepty cynku forte to kupcie zwykły sam cynk on napewno jest bez recepty choc ja kupuje forte i nie mam recepty, nie wszystkie apteki wołaja.Ale naprawde szkoda kasy na odzywki i jakies lakiery wzmacnajace Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie mów nigdyyy
to taka odżywka "dla paznokci spisanych na straty" nie wiem czy można kupić w salonach kosmetycznych (bo napewno nie ma jej w sklepach- przynajmniej ja nie widziałam) ale znajdziesz ją na allegro. Fakt że do tanich nie należy ale bardzo wielu osobom tylko ona pomogła. Ja swoją przywiozłam z USA tam koszt ok 10 $ więc cena całkiem OK jak masz tam kogoś to warto poprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×