Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zła jestem

PKO - złodziejski bank

Polecane posty

Gość zła jestem

Jak ja ich nie znoszę...zupełnie nie szanują klientów i zachowują się, jakby komputera na oczy nie widzieli...koszmar! Też macie złe doświadczenia z nimi związane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła jestem
naprawdę tak uważasz? a miałeś w nim może książeczke mieszkaniową albo próbowałeś wziąć kredyt mieszkaniowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruca fiks
jeden z najgorszych bankow, dlatego omijam szerokim łukiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła jestem
ja też i jestem ciekawa czy Polacy są ślepi, że tego nie widzą i wiecznie stoja w kolejkach w oddziałach tego banku? co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3SSS
Jest to najlepszy bank w Polsce. Wszystkie inne do kitu. Mam tam konto i lokaty. Uprzjmni i konkretni. No oczywiście bank z tradycjami. Mam do niego 100% zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła jestem
w takim razie tylko tradycjami moge wytlumaczyc owo przywiązanie Polaków, na szczeście rosnie nowe pokolenie, może przejrzy na oczy i bedzie wybierac banki, które nie buduja sobie marmurowych siedzib za pieniądze klientów i będą traktować klientów poważnie nie wątpie w uprzejmośc personelu, ale likwidowanie książeczki mieszkaniowej, które trwa 2 miesiące nasuwa mi wniosek, że zamiast komputerów maja gliniane tabliczki... zreszta, to nie jedyny minus tego banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła jestem
PKP BP SA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient
korzystam z usług tego banku od 29 lat. Kiedy zakladalam konto w tym banku mialo je około 40 klientow. Aż dziw bierze, że nie otrzymalam karty stalego klienta. Każdy bank ma usługi z plusami i minusami i kazdy z nich zarabia na swoich klientach. PKO jest bankiem z najbardziej rozbudowaną siecia bankomatow, przynajmniej tak jest w moim mieście. Nie stoje w kolejkach, bo gotowke pobieram z bankomatu czy place kartą w sklepach za zakupy, a rachunki reguluję przelewami z konta internetowego więc po co myślec o zmianie. pozdrawiam Świątecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla jestem
rozumiem Twoje argumenty,ale konto i karte płatnicza oferują chyba wszytskie banki, pisząc o "złodziejstwie" miałam na mysli koszty jakimi bank obciąża klientów czy niekorzystne dla klienta naliczanie jego zysków, wszystkim zadowolonym życzę, żeby nie mieli nieprzyjemności w kontaktach z PKO i życzę równiez wesołych świąt (moje dzieki poczynaniom tego banku zbyt wesołe ie bedą) :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient
rozumiem, że zle doświadczenia kazdy moze miec. Mozesz mi wierzyc, że generalnie wszystkie banki sa nastawione na zysk Jesli np. placisz tu mniej za obsługe konta to i tak zaplacisz więcej za przelewy. W jednym baknnku korzystniejsze jest branie kredytu na mieszkanie a w innym gotowkowego. Nie znajdziesz idealnego rozwiązania, a kazdy bank i tak wyjdzie na swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A konkretnie to o co tobie
chodzi, bo ja tez likwidowalam ks. mieszkaniowa i nie czekalam 2 m-ce tylko 2 tygodnie :-D A jeżeli chodzi o kredyt to niestety musisz mieć zdolność kredytową, na wyglad nikt nie daje kredytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez
nie cierpie tego banku. maja klientow gleboko gdzies. przypuszczam ze to wlasnie dlatego ze tylu ich maja (klientow). inne banki dopiero ich pozyskuja, wiec sie bardziej staraja. a ile tam problemow z likwidacja konta jest... a kolejki jakie...o oplatach za prowadzenie konta nie wspomne. moj chlopak mial konto przez trzy tygodnie, potem okazalo sie niepotrzebne, wiec poszedl je zlikwidowac. i o malo go tam nie trafilo - nie dosc ze zajelo mu to ponad 3 godziny, to jeszcze zaplacil za to trzytygodniowe w ogole nie uzywane konto prawie 50zl!!!!!!!! no wyobrazacie sobie!!!zdzieraja rowno. teraz mnie czeka ta sama przeprawa, tylko ze po Swietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisley
Chodze do PKO raz na jakis czas kiedy musze odberac karte (chociaz teraz juz zaczeli wysyłac do domu) i zawsze sa jakies problemy.Kilometrowe kolejki, zrzędzący emeryci,nabzdyczone panie :o Co to wogóle jest? nie dopomyslenia w dzisiejszych czasach jest to, ze tak wygląda obsługa klienta. Na tle innych banków PKO wyglada cienko, jedyny plus to to że jego bankomaty sa szeroko dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła jestem
do "a konkretnie o co tobie" -> przecież napisałam o co mi chodzi...miedzy iinymi o to, że na zlikwidowanie książeczki mieszkaniowej muszę czekać 2 miesiące, a wiem to ze źródła, czyli z banku, w dobie komputeryzacji to naprawdę jest żałosne zachowanie... jeżeli chodzi o kredyt, to nie zdolnośc kredytowa była problemem, tylko konieczność założenia ROR (jakim prawem mnie zmuszają), zaproponowane mi raty związane z odpowiednią prowizja, jaka bank sobie naliczył ale są tez inne kwiatki: mąż miał konto, z którego nie korzystał, więc dostał wypowiedzenie umowy o prowadzenie konta i jednoczesnie nową kartę do tegoż konta, za która musiał oczywiście zapłacić teraz juz wiesz o co mi chodzi????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient
PKO do dupy zgadzam się... a BPH to najlepszy bank na świecie ufam mu w 100% jeszcze mnie nie zawiódł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie narzekam
panie bardzo miłe,nawet w pewnych korzystnych dla mnie sprawach na komórkę dzwonią,jest ok,naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie narzekam,wręcz przeciwnie:)jestem bardzo zadowolona:)),wszystkie nowości i promocje przesyłają mi i smsami i e-mailami.Nawet ostrzegają jeśli zachodzi taka konieczność.Zawsze możesz zrezygnować i skorzystać z innego banku,lecz najpierw zrób rozeznanie na www.Nie ma co narzekać i złorzeczyć na banki,bo każdy ma swoje przepisy,to tak,jak z ludżmi,każdy człowiek jest inny(nawet najbliżsi zawodzą,więc co się dziwić instytucjom).WESOŁEGO ALLELUJA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję PKO S.A. - 0,01 % na bieżącym, opłata w superkoncie z ubezpieczeniem nikomu niepotrzebnym ok 20 zł, nie informują że karta ci się kończy i nie przysyłająnowej bez Twojej fatygi (inaczej jest w BP), debet standart 300 zł (w BP 1000) a jak chcesz więcej to zaświadczenia i inne pierdoły ahh i jeszcze wpłata gotówki na konto we własnym oddziale jest płatna, nei pamiętam ile ale wiem że lepiej iść na pocztę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła jestem
witam podszywaczy :-) długo kazaliście na siebie czekac wiem, że nie jestem skazana na bank PKO i juz dawno wybrałam inny, ale pozostały mi jeszce sprawy w tym banku do załatwienia i tempo w jakim to się dzieje mnie po prostu przeraża, chciałabym odzykac swoje pieniądze, ale jak juz pisałam długo muszę czekać i mnie wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kubss
to chyba Ci sie banki pomylily. Ja mam w SA i za wplate kasy na konto nie place nic. Wszystkie przelewy robie za darmo przez internet. Jak cos nie tak wysylam mi maila i albo odpisuja albo oddzwaniaja. Karte kodow przysylaja szybciej niz zdaze sie zorientowac ze mi sie konczy. A z karta do bankomatow nie wiem jak jest bo jeszcze nie wymienialam. Ale bardzo sobie cenie ten bank bo obskuga jest fachowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podbijając temat, to również uważam, że ten bank oraz jego struktura i efektywność zatrzymały się bardzo dawno temu. Na szczęście na rynku panuje teraz dosyć duża konkurencja i każdy może znaleźć coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam MULTIBANK ale każdy ma swoje zdanie a PKO BP SA nie cierpię miałam tam konto 10 lat i teraz wiem ile kasy na mnie zarabiali przez te lata:( aaaa i wieczne kolejki nieczynne bankomaty itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100% zgody z piękną 30-letnią - do czasu kiedy doradca będzie współodpowiedzialny za to co doradza, będę miał takie zdanie jak Ty. Dla jasności - w openie i podobnych pracują sprzedawcy, nie doradcy. Prawdziwi doradcy są w tej strukturze gdzieś wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie tego banku. Wlasnie pare dni temu bylam zlikwidowac konto. Placilam sporo za utrzymanie,za przelewy itd. Zalozylam sobie w ing,gdzie place 2 zl,za przelewy nic. Pani w banku mowi do mnie:dlaczego chce pani zrezygnowac???? To jej mowie o moim nowym koncie,o platnosciach itd. A ta jak na mnie nie ryknie....poza tym w czasie naszej rozmowy z 6 razy odbierala swoj prywatny tel.,i ogolnie byla niemila. Po wizycie zlozylam na nia skarge... Ps.srednia wieku w tym banku to ok.60 lat. Jak tam szlam to widzialam tylko ludzi starszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GeneralFuneral
PKO BP wychodzi w swojej poltyce wzgledem klienta wychodzi z pozycji monopolisty ktora wynika z tego ze byl bodajze jedynym bankiem w czasach PRLu. Ale umowy z bankami to nie cyrograf. Mozna zawsze przeniesc konto (nieraz bezplatnie) do wielu innych konkurencyjnych bankow i instytucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubol
Pracownik banku pko bp proszony przeze mnie o wydruk przelewów bankowych od wspólnego nadawcy powiedział, że go nie wykona (pewnie dlatego, że za 8 minut zamykano bank), ale jak poważnie chcę to otrzymać to mam zapłacić i poczekać 2-4 tygodni! Dodała też żenujące słowa, że jeżeli potrzebuję drukarki, to mogę wydrukować u niej, czego wysłuchiwania nie wytrzymałem. Zamykam konto w chlewie wreszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×