Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sam się zdziwiłem

Dzisiaj dowiedziałem się, że jestem ojcem

Polecane posty

Gość sam się zdziwiłem

Nie, nie na poważnie :-) Jedna dziewczyna (podobno 10 lat) zarejestrowała się na pewnym forum. Było tam pole do zaznaczenia, że jej rodzice się zgadzają i podała mój email. Co byście zrobili na moim miejscu, bo ja wszedłem na jej konto i zmieniłem jej hasło :-). W końcu jestem jej rodzicem i nie zgadzam się, aby przebywała na tym forum :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skomplikowane to troche
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam się zdziwiłem
--> skomplikowane to troche Co w tym skomplikowanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skomplikowane to troche
co to za forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam się zdziwiłem
--> skomplikowane to troche No fakt, jak to sobie czytam, to może być skomplikowane :-) Chodzi o to, że, aby dołączyć do forum trzeba było mieć zgodę rodziców i podać email jednego z rodziców. Ona zmyśliła email (podając mój). Wtedy ja jako jej rodzic dostałem email, że moja córka :-) zalogowała się na forum. No to sobie pomyślałem, że nie będzie tak oszukiwać (a poza tym nie chcę dostawać maili niewiadomo skąd) i zmieniłem jej hasło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam się zdziwiłem
--> skomplikowane to troche Nic strasznego. Jakieś o wróżkach i czarodziejach. Ale mnie nie interesuje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam się zdziwiłem
To już nie jest zabawne :-O. Chyba ten sam dzieciak zalogował się ponownie i znowu podał mój email :-O. Napisałem tam, żeby coś z tym zrobili. Czy mogę coś zrobić, jak to się będzie powtarzać? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam się zdziwiłem
--> anyżówka * Nie, nie próbowałem. Wolę nie pisać do nikogo "w ciemno", bo niekoniecznie musi to być dziewczynka. Porównałem oba jej konta. Na jednym zalogowała się jako 8-latka, na drugim jako 10-latka. Może to być jakiś spamer i jak wyślę mu maila, to będzie wiedział, że to mnie denerwuje i wtedy specjalnie "zaleje mnie spamem" :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×