Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nel25

szukam zespołu na wesele śląsk/zagłębie...POLECICIE KOGOŚ????

Polecane posty

może na waszym/bądz weselu znajomych grał ktoś godny polecenia??? czekam na rady oraz informacje o zespołach, ile biorą za granie, jaki mają repertuar i czy wam sie podoba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nel mieszkam w Zawierciu, pewnie wiesz jak jesteś z Zaglebia gdzie to jest :) :P polecam zespół Acord jak będziesz zainteresowana podam nr. tel na meila 🌻 pochodzą z Zawiercia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o cenę nie będę podawała na forum na pewno nie chceli by aby o kosztach rozmawiać przy publice :P mogę powiedzieć, że nie są drodzy a repertuar jest taki jaki sobie zechcecie, wszystko do ustalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephora..
A ja polecam zespół AdamsBand,jeśli chodzi o Śląsk,oni grają w Katowicach i okolicach.Repertuar można z nimi ustalić,są świetne zabawy,a muzyka naprawde spoko.Śpiewa dziewczyna i taki pan;) Co do ceny to można się z nimi dogadać;) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moze troche nie na temat, ale czy jest Pani zainteresowana oprawą muzyczną ślubu? Jestem członkiem kwartetu smyczkowego, ale na slubach grywam również w duecie (skrzypce i wiolonczela) Gwarantujemy uroczystą i wzruszająca oprawe. Prosze o kontakt jeśli byłaby Pani zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania11111
Jesli jeszcze szukasz zespołu na wesele to proszę zadzwoń te.606450920 szczegóły na telefon pozdrawiam ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klrt
Witam jeżeli temat aktualny proszę o kontakt www.members.lycos.co.uk/defacto/news.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem z sosnowcaposzukuję takze zespołu na wesele, mozecie cos polecic , prosze info na maila agaro3@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam zespół Premium z Rudy Śląskiej, grają od 15 lat a wesela z ich udziałem są extra tel: 605440526 - pytac o p. Janusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaro3...czyżbyś w stopce miała napis po rosyjsku?Pytam bo kończyłam filologię ros i tak jakoś mi sie hehe w oczka rzuciło.Ja nadal buszuje po necie i zbieram info od znajomych odnośnie kapel weselnych.Jutro jak wróce z pracy to dam pare namiarów ci na maila...sama posluchasz, poczytasz i osądzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania69
A czy ktoś miał przyjemność być na weselu, gdzie grał Zespół "Jandy"? Znacie Ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez jestem z sosnowca i poszukuje albo dj wodzireja albo jakiegos niedrogiego zspołu na jedno dniowe wesele 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Chciałabym Państwu zapropnować sprawdzony zespół Bas, z Katowic, który grał przez cały sezon w parku Chorzwskim oraz specjalizuje się w prowadzeniu różnych imprez, a przede wszystkim wesel. Zespól składa się z wokalistki oraz wokalisty /wodzireja. Ceny są naprawdę niskie!! zapraszam na stronę, gdzie jest demo, kontakt oraz galeria;) www.wesele-polskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Polecem ten zespół www.trio-band.pl Grali u mnie na weselu właściwie już nie jako trio ale kwartet. Zespół jest z Psar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka5564
Ja polecam zespół z okolic bielska Coros. Grają bardzo dobrze, czasem ma się wrażenie koncertu a nie wesela.:) Profesjonalni w każdym calu nie kapryszą i bawią się tym co robią. grają na żywo. Byłam na 2 weselach z ich udziałem i było po prostu świetnie. tu macie stronkę www.coros.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×