Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość Wanka

I wyszedł Wam dodatni i jaki to był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassi77
test ciążowy najwcześniej wyjdzie dodatni w 10 dni po zapłodnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam test dzień czy dwa dni po tym jak miałam dostać okres i wyszedł dodatni mimo, że robiłam w południe, nie na czczo i na dodatek troche poprawiałam bo wziełam za mało moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowamama
wanka, mąż był w aptece, test czeka... ja robię jutro rano, najwyżej będzie trzeba powtórzyć, ale nie mogę się doczekać, w końcu 10 dni minęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanka
Ja w czwartek kupuję test i rano w piątek robię. Owulację miałam ok.11 więc nie czekam dłużej. Akurat w piątek będzie 10 dni. Kupię Quick V. bo podobno jest b. czuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanka
Pomaranczowamama zrobiłaś test? Czekam z niecierpliwością na radosną nowinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowamama
zrobiłam- jedna kreska :( powtórzę z Tobą w piątek... I wtedy, może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie boje zrobić test boję się widoku jednej krechy a juz jestem 3 dni po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowamama
nie wiem, czy mam, czy doszukuję się na siłę... ;) czuję się "dziwnie", mam podwyższoną temperaturę i przeczucie, że coś się dzieje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobiłam 3 dni
po tym jak miałam dostać @ :) test pozytywny:) kupa szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanka
A mnie strasznie bolą piersi, ale to żaden objaw bo przed okresem też to mam. Poza tym głowa mi pęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowamama
ja już potulnie poczekam do poniedziałku... A Oldusi się udało, ma dwie kreski i zapisała się już do grudniówek. :) Ciekawe jak my, czy załapiemy się na grudzień, czy już na przyszły rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanka
Ja teraz czekam na @ i nie robię następnego testu bo to strata kasy a test przed terminem przeważnie nie wychodzi dodatni. Ale ja jestem taka niecierpliwa że hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zrobilam test
4 dni przed spodziewana miesiaczka bo sie nie moglam doczekac czy jestem w ciazy i wyszedl mi pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zrobilam 2 dni przed
teraz jestem w 22 tc ale pirwszy objaw to bardzo bolesne sutki, a przed okresem zawsze bolaly mnie cale piersi. powodzenia przyszlym mamusiom zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bolała Was trochę głowa
na początku ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zrobilam 2 dni przed
mnie nie ale teraz boli. bol moze byc objawem na zmiane pogody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bolała Was trochę głowa
no fakt:) ale od czasu do czasu pobolewa mnie głowa od domniemanego momentu zapłodnienia;) dlatego zastanawiam się czy to może być objaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra27
hej kobietki ja mam pytanie mam bardzo nieregularne miesiaczki ostatnio dostałam 1,5 tyg za wczesnie i miałam tylko przez 2 dni.teraz dostałam 13 dni za wczesnie mam bole brzucha i krzyża ,nie wiem co mi dolega,staramy sie z mezem o druga dzidzie juz od listopada i nic lekarz przepisał mi tylko luteinke ale to na nic po niej dostałam plamien a po paru dniach czyli te 13 dni za wczesnie miesiaczka pomozcie bo jestem juz zdesperowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra27
hej byłam u gina mam przyjsc jutro rano az siebije tej wizyty mam nadzieje ze to nic złego o dzidzie sie staramy juz od listopada inic moze juz jestem za stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
hej laski mam pytanie ostatno @ miałam 25do 30maja od 31maja do 15czerwca sie kochałam codziennie bo pragne miec dziecko staram sie juz 1-5 roku cykle mam 25-26dnowe powiedzcie mi kiedy moge zrobic test zeby był pozytywny spodziewany @ powinnam miec 18-20czerwiec z góry dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
elo laski plis odpiszcie czy jesli bym dzis zrobiła test ciazowy to by pokazał negatywnie czy pozytywnie jak okres powinnam dostac 18-20czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbbbccc
sprobuj zrobic to sie przekonasz... przeciez my nie wrozki :) ale lepiej zrobic 20 czerwca. twoj wybor przeciez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sciema namaxa
a jeszcze lepiej to zrob test z krwi 100 % pewnosci daj znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
z krwi to niebede robiła poczekam do soboty jak cos to dam znac watpie w to ze bede w ciazy bo strasznie mnie piersi bola ja zawsze taki ból mam przed @ ale ciagle jestem dobrej mysli moze któras z was mi powie orientacyjnie kiedy mogło by dojsc ewentualnie do zapłodnienia jezeli ostatni @ miałam 25-30maja i od 30maja do 15 czerwca dzien w dzien kochałam sie z facetem mój cykl trwa 25-26dni dodam ze staram sie juz od 1-5 roku ja wiem moze panikuje bo niektóre próbója 3lata i niemaja dzieci oby im sie poszczesciło ale dlamnie 1-5roku to juz bardzo duzo czasu czekam na opinie dziekóje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwiekreski
ja mam dzisiaj 22 dc przy cyklach 29-30-dniowych myslicie ze jesli zrobie jutro test jest cień nadziei ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wnioskuje z twojej wypowiedzi ze kochalas sie mniej wiecej od 7 dc- 22 dc w tym czasie powinna byc owulacja. przy cyklach 25-26-dniowych owulacja TEORETYCZNIE moze wystapic ok. 11-12 dniu cyklu. Co prawda uwazam ze powinnas sie kochac co 2 dni, poniewaz przy takiej czestotliwosci wspolzycia nasienie moze byc slabej jakosci....jednak to Wasza sprawa :) Ponadto skoro starasz sie 1,5 roku to mniej wiecej wiesz czy wczesniejsze testowanie (przed @ ) ma jakis sens.najlepiej w dniu @, badz beta po 10 dniach od owulacji. Mozesz tez kupic sobie testy owulacyjne i sprawdzic kiedy moze wystapic owu. mozesz tez mierzyc temp.(to tani i domowy sposob) i rowniez to sprawdzic :) Sprobuj zrobic test jutro z porannego moczu lub zmierzyc temp, w pochwie lub pod jezykiem i jesli jest ok 37 lub powyzej -- mozesz byc dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorettka*
ja zrobłam test w dniu spodziewanej miesiączki wieczorem, mimo że na ulotce testu pisało że powinien byc to mocz poranny - test wyszedł pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
dzieki za wasze wypowiedzi mam nadzieje ze mi sie udało strasznie mnie piersi bola ale ja tak mam zawsze przed okresem a i niewiem moze to głupie ale ja mam jakos tak dziwnie od 2 tyg wiecej sliny w ustach co wy otym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gera
Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy ? ja najwcześniej o 6 rano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×