Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość mama123

Najlepeij sprawdzic po 10 dniach - ja robiłam takim testerem: sanity.pl/test-ciazowy-stream/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
Dnia 18.06.2008 o 20:48, Gość gera napisał:

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy ? ja najwcześniej o 6 rano :D

Ja robiłam test ciążowy w okresie spodziewanej miesiączki, zresztą to chyba odpowiedni moment zgodnie z tym co tu piszą: https://www.abcmaluszka.pl/test-ciazowy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka

Aby wyszedł rzetelnie trzeba go najwcześniej wykonać w dzień spodziewanej miesiączki, ale mając nieregularne cykle może to być trudne, ja jak starałam się o dziecko to wykorzystywałam komputer cyklu myway, który analizował moje cykle, wiedziałam kiedy mniej więcej mam mieć okres. Komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mooon

Tak jak przedmówczyni - jesli szukacie wiarygodnego testu ciążowego i to taniego to polecam test Stream (tak się nazywa ten test)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlodamezatka

Hej dziewczyny. W tym cyklu rozpoczelismy starania z mezem. Wczesniej bralam przez 5 lat tabletki anty. Odstawilam w polowie czerwca, miesiac bez staran tak jak zalecila ginekolog i w lipcu zaczelismy starania. 

Ostatni @ mialam 16.07, teoretycznie w okolicach 29.07-4.08 powinna byc owulacja. W tym czasie kochalismy sie prawie codziennie. 

Pierwszy test zrobilam 7.08 - wiem za wczesnie i i tak wyszedl negatywny. Dzis na okolo 2-4 dni przed @ (powinna byc okolo 13-16.08) zrobilam kolejny test o czulosci 10 mIU i tez zdecydownie negatywny. 

Czuje sie praktycznie kompletnie bezobjawowo. Zarowno ciazowo jak i objawy na @. Ani bolu brzucha, ani piersi (przez 2-3 dni w okresie okoloowulacyjnym bolaly sutki). Ale okropnie duzo spie. Przesypiam po 10h w nocy i jeszcze praktycznie codziennie w ciagu dnia przysypiam na pol godzinki- godzinke. 

Strasznie zalamal mnie dzisiejszy negatywny test. :( wiem ze to dopiero pierwszy ms staran ale masa naszych znajomych zaszla za pierwszym razem (chyba juz z 5 par) i siada mi to na psyche :( 

Myslicie ze jest jeszcze szansa? Nie wiem co mam myslec :( mezowi jeszcze nie mowilam o negatywnym tescie bo ludze sie ze moze jeszcze pojawia sie 2 kreski. Mam nadzieje ze ktos tu jeszcze zaglada i sie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MlodaE

Hej to znow ja. Moze jeszcze ktos zagladnie. W niedziele robilam ten test strumieniowy o czulosci 10 i wyszedl negatywny. Dziś zrobilam kolejny test (tym razem bobo test o czulosci 25 plytkowy) i tez negatywny :( nawet brak cienia cienia kreski. :(

Poprzedni cykl mialam 30 dniowy wiec teoretycznie @ powinna przyjsc 15.08.

Zastanawiam sie czy nie pojsc dzisiaj na bete. Czy lepiej poczekac jeszcze do tego 15.08 i zrobic znow sikany test i ewentualnie tez wtedy bete ? 

Moze ktos sie jeszcze odezwie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlodamezatka

Hej to znow ja. Moze jeszcze ktos zagladnie. W niedziele robilam ten test strumieniowy o czulosci 10 i wyszedl negatywny. Dziś zrobilam kolejny test (tym razem bobo test o czulosci 25 plytkowy) i tez negatywny :( nawet brak cienia cienia kreski. :(

Poprzedni cykl mialam 30 dniowy wiec teoretycznie @ powinna przyjsc 15.08.

Zastanawiam sie czy nie pojsc dzisiaj na bete. Czy lepiej poczekac jeszcze do tego 15.08 i zrobic znow sikany test i ewentualnie tez wtedy bete ? 

 Moze ktos sie jeszcze odezwie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama
Dnia 13.08.2019 o 10:08, Gość Mlodamezatka napisał:

Hej to znow ja. Moze jeszcze ktos zagladnie. W niedziele robilam ten test strumieniowy o czulosci 10 i wyszedl negatywny. Dziś zrobilam kolejny test (tym razem bobo test o czulosci 25 plytkowy) i tez negatywny :( nawet brak cienia cienia kreski. :(

Poprzedni cykl mialam 30 dniowy wiec teoretycznie @ powinna przyjsc 15.08.

Zastanawiam sie czy nie pojsc dzisiaj na bete. Czy lepiej poczekac jeszcze do tego 15.08 i zrobic znow sikany test i ewentualnie tez wtedy bete ? 

 Moze ktos sie jeszcze odezwie 

I jak tam? Zrobiłaś test czy przyszedł okres? My również się staramy, okres powinnam dostać dopiero za 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka

ja przez cały czas starań kontrolowałam swoją owulację komputerem cyklu myway, współżyłam regularnie i po 4 cyklach udało się, ja sprawdzałam czy jestem w ciąży to wiedziałam ze się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzi

Cześć

Czy wykonując test gdzie stosunek odbył się 6 sierpnia (mój cykl trwa 29-30 dni) test zrobiłam 19 sierpnia (wyszedł negatywny), czy będzie on  prawdziwy? ( dostałam tego samego dnia okres, był 1/2 dni wcześniej) (a w lipcu miałam koniec 27)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanWyjezdzacz81
1 minutę temu, Gość suzi napisał:

Cześć

Czy wykonując test gdzie stosunek odbył się 6 sierpnia (mój cykl trwa 29-30 dni) test zrobiłam 19 sierpnia (wyszedł negatywny), czy będzie on  prawdziwy? ( dostałam tego samego dnia okres, był 1/2 dni wcześniej) (a w lipcu miałam koniec 27)

 

No nic sie nie zmieni...Pisalem wam juz setki razy ze nie urobicie mnie na to co chcieliscie osiagnac z tego wzgledu ze zniszczyliscie moje plany i marzenia.Ktos musi dac wam popalic abyscie na przyszlosc nie robili takich numerow innym ludziom.Czy to zrozumiale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

Zobacz sobie test Stream od Sanity, bardzo fajnie się u mnie sprawdził mimo, że faza była początkowo to wynik szybko się pojawił, na szczęście pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

Zobacz sobie test Stream od Sanity, bardzo fajnie się u mnie sprawdził mimo, że faza była początkowo to wynik szybko się pojawił, na szczęście pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Test Stream od Sanity, korzystałam kilka razy, na szczęście ostatnio wynik w końcu okazał się pozytywny. Zdecydowanie jak szukacie sprawdzonego testu ciążowego to możecie brać pod uwagę ten od Sanity, wynik wiarygodny, test bez problemu można wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pipi
Dnia 16.10.2019 o 14:04, Gość majka napisał:

Test Stream od Sanity, korzystałam kilka razy, na szczęście ostatnio wynik w końcu okazał się pozytywny. Zdecydowanie jak szukacie sprawdzonego testu ciążowego to możecie brać pod uwagę ten od Sanity, wynik wiarygodny, test bez problemu można wykonać.

Wypad z ta reklamą! Nikt sie na ten badziew nie nabierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśka

ja jestem przed testowaniem, ale w tym cyklu współżyliśmy dokładnie w czasie jajeczkowania bo sprawdzałam komputerem myway i jestem dobrych myśli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi dopiero test wyszedł w dniu spodziewanej @. Wcześniejsze były negatywne, mimo, że użyłam najczulszych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dwa razy w dzień spodziewanej miesiączki, na becie nie byłam bo krwawienie stosunkowo wcześniej sie pojawiało,za to cały czas monitoruje owulację i jakoś planujemy spotkania w sypialni, moja gine poleciła mi cyklotester termometr z aplikacja w telefonie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka dziewczyny jestem tutaj nowa mam pytanko. Staramy się  o dzidzie mamy pierwsze podejście. Okres mialam 13 sierpnia cykle mam 30/32 dniowe. Jestem po odstawieniu tab anty od kwietnia. Współżyliśmy co drugi dzień od 12 dnia cyklu. I oczywiście dzis mam 24 dzień cyklu ale nie mogłam juz wytrzymać i zrobiłam test i wyszedl negatywny. Objawów praktycznie nie mam oprócz tego ze sutki mam wrażliwe i mam huśtawki na stroju ze nagle zbiera mnie na płacz. I boli mnie podbrzusze od kilku dni i kuja jajniki raz lewy raz prawy. Nie wiem co mam o tym myśleć czy powtórzyć test dniu okresu czy lecieć na badanie krwi bo teraz zeby się dostać do ginekologa to tragedia tylko prywatnie. Nie chce się nastawiać ze sie udało bo boje się rozczarować. U lekarza tez dlugo nie bylam przez tego wirusa i tez nie wiem czy wszystko jest w porządku. 

Edytowano przez Naciales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, qwerty987 napisał:

Naciales, nie idz na bete, zrob test w domu w dniu spodziewanej miesiaczki, a potem sie zobaczy. 

No dobrze tak chyba zrobię i będzie najlepiej okres powinnam dostac w niedzielę wiec dlugo nie zostało. Chodz sie tak czuje jak bym ta miesiączka miala zaraz przyjsc 😒😒😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×