Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ffffffff 1967.06.11

10 lat zawrorów głowy, senności, kołatania serca a lekarz...

Polecane posty

Gość ffffffff 1967.06.11

przypisuje tylko leki przeciw lękowe i nic więcj badania były robione: krew z rozmazem, usg serca, rtg klatki piersiowej, komputerowe badanie wzroku, mocz i wszystko bylo w normie. Mam niskie ciśnienie, 100 na 60 dziś czuję się fatalnie, mało nie padłam na ulicy, zakręciło mi się w głowie, uderzenie gorąca i słabość, ale jakoś dotarłam do domu, w domu trochę lepiej, bezpieczniej sama nie wiem, co mi jest...ostatnio miałam sporo problemów domowych, i chyba teraz stres wychodzi, czy to możliwe? leczą mnie na nerwicę, ale sama nie jestem pewna czy to nerwica, bo tyle lat? proszę Was o pomoc i podzielenie się swoimi opiniami. Będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobnie jak i ty
mam zawroty głowy i lekarz rodzinny stwierdził, że jest to nerwica, więc i u ciebie moze to być nerwica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponawałabym ci pójść do psychiatry i z nim szczerze pogadać o swoim problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdź na topik o nerwicy
i poczytaj jakie nerwica może mieć objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnieee
ale od dawna jest o.k,,, [pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra raba
A ja bym proponowala sprawdzic poziom hormonow tarczycy . Nerwica to powazna choroba , ale niektorzy lekarze maja tendencje do traktowania jej jak worka na jednostki chorobowe , ktorych nie umieja zdiagnozowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella-dona
Wiesz ,ja mam tak samo i po wielu latch i roznych badaniach wiem ,ze to nerwica choc trudno mi w to uwierzyc... mam lepsze i gorsze okresy ale objawy wlasnie takie jak piszesz,ratuje sie lekami uspok.i antydepr i nasercowymi i jakos jest niezle ale tez mnie tak chwyta na ulicy i wtedy chce mi sie wyc-tak sie dzieje przy agorafobii ktora czesto idzie w parze z nerwica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella-dona
ale jak mam dobry"okres"mijaja mi wszystkie objawy i moge fruwac ,rzadnych zawrotow czy zaslabniec nie ma wiec wtedy wierze ,ze to nerwica a nie inna zaraza.Polecam forum"DEPRESJE" na stronie gazeta pl,mi ono dalo bardzo duzo!trzymaj sie ,idz do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontraaa
ja tez sie leczylam na nerwice, objawy takie jak wszyscy- kolatanie serca, zawroty glowy itd itp... jak bralam leki bylo niby lepiej, ale od 2 miesiecy nie biore i jeszcze zyje, a przynajmniej organizmu nie wycienczam. faktycznie- mam ostatnio straszne zawroty, ale idzie sie przyzwyczaic (poza tym nie wiem, czy to jednak nie od tabletek anty...) generalnie doszlam do wniosku, ze nie warto lykac tego wszystkiego (zreszta sam psychiatra tez mi powiedzial, ze wiecej mi to nie pomoze..). lepiej nauczyc sobie radzic z tymi objawami samemu- moj sposob, to nie zwracac na to wszystko uwagi- moze nie jest superlatwo ale daje rade! pozdrawiam i zastanow sie czy warto brac te wszystkie pigulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie zasmucona P.
witam cię! od lat borykam się z takim problemem, podobnie jak ty boję się sama wyjść z domu, byłam u psychiatry i przypisał mi leki przeciwko lękom, biorę 2 lata, raz pomaga, raz nie rozumiem cię, też żyję nie całkiem pełnie, też sama bym chciała iśc np. do kina, sama bez niczyjej asysty, marzę o takim dniu do pracy nie mogę chodzić, bo kto mnie będzie odprowadzał? ludzie myślą, że to wymyślam, jednak lekarz powiedział, że jest taka choroba pozdrawiam Pati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ortopedycznie chora
idz do psyhcologa albo psychiatry pewno masz nerwice opis Twojej sytuacji jest bardzo typowy w takich przypadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ortopedycznie chora
psycholog leków nie przepisuje a terapie są bardzo skuteczne, POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocztowa
Witam,tez to mam od jakiegos czasu tj.10 miesięcy.Mam serdecznie dość takiego stanu,który występuje conajmniej raz w ciągu dnia.Do tego dochodzą duszności,ciężko mi się oddycha i w ogóle do d...py.Chodze po lekarzach,też twierdzą że to nerwica i przepisują środki na uspokojenie. U mnie dodatkowo występuje jakaś fobia bo nie wierze w diagnozy i ciągle siedzi mi w głowie mysl, że mam poważną chorobę i juz nie wiele mi zostało.Nie mam ochoty na nic,kiedys kochałam ludzi i świat teraz jest mi to obojętne.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jivonka
dziewczynki normalnie topic dla mnie!!!!ja tez mam takie problemy,moja mama mowi ze jestem nienormalna albo wmawiam sobie cos ale tak jest,jak gdzies jestem nagle lapie mnie kolatanie serca,zawroty głowy,duszności ,ja robiłam tylko badania krwi i wyszly dobre ale tez mysle ze to nerwica bo strasznie sie wszystkim przejmuje,tylko czy mozliwe zeby miec nerwice w wieku 22 lat?bo tyle wlasnie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek 66
Doradzam zrobic badanie tarczycy pani bo te objawy moga byc przy braku pewnych hormonow.Prosze poszukac w necie na temat chorob tarczycy. Kolatanie serca , nerwy cisnienie , przysadka daje znaki . Zrobic badanie krwi na tarczyce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jivonka
robiłam badanie na tarczyce to sie nazywa tsh czy jakos tak wiec chyba to nie to a skoro nie to chyba jednak nerwica prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam nerwicę od 4 lat kołatanie serca,gorąco miałam już wszystkie badania a teraz doszły mi zawroty głowy .Kto jeszcze je ma możecie mi dokładnie opisac jak u was jest z tymi zawrotami głwy bo to jest okropne uczucie mam czasami wrażenie jak idę jakby mnie ktoś z tyłu popychał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×