Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bdsm

ile dziewczyn chodzi w skórzanych skóropodobnych spodniach ?

Polecane posty

Gość edziorek i co chodzisz
w tych spodniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorginson
no, zazdroszcze mu aż ;D miłego noszenia mmmniam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gargiello
ja wam opowiem co ostatnio mi sie przydarzyło. jakoś pół roku temu gadałem z koleżanką na temat różnych fetyszów i przyznałem sie jej do swira na punkcie kobiet w skórach. stwierdziła że "to akurat jest powszechne wśród facetów". hehehe. potem jakoś często się spotykaliśmy... heheh nawet sie zaprzyjaźniliśmy.... ostatnio zadzwoniła... ze cos jej sie z kompem stało... czy nie dalbym rady naprawic... wpadlem... usiadlem... naprawilem raz dwa... powiedziała że zaraz wróci... wróciła... po dłuższej chwili... w skórzanym gorsecie i spodniach... a ja rodziawiłem gębę, widok był tak cudny... ommmm myślałem że jestem w niebie... "kiedyś mi mówiłeś ze to lubisz, a ja lubię ciebie bardziej niż sobie wyobrażasz..." po tych słowach... chyba wiadomo że dalej było już tlyko miło ^^ życzę każdemu maniakowi podobnych klimatów równie miłej sytuacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze edziorek - GRATULEUJEMY tak trzymaj !!! i pamietaj o uczestnikach tego forum - tez chca Cie zobaczyc w skórze ;) GArgiellO - jesli Twoja historia jest prawdziwa ( a nie np. marzeniem sennym) .. no to cóż.. powaliles na wszystkich na kolana... bardzo bardzo baardzo cięzko b ędzie przebic Twoją opowieść... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RockBitch
witam ;) od dawna marzyłam o takich gatkach ze względu na styl lat 80 i ówczesnych rockmanów. mam skórzaną czarną mini, ale niezbyt lubię chodzić w spódnicach... ostatnio miałam okazję zamówić czarne rurki z ekologicznej skóry. przysłali mi je w tym tygodniu, są boskie ^^, specjalnie zamówiłam troszkę długawe, żeby mieć je na dłużej ;) poza tym leżą fantastycznie, wygodne, leciutkie mmm. kiedy pokazałam się w nich publicznie, większość facetów się oglądała ;D też mam lekki dylemat z butami do tych spodni. ale zakładam do nich kowbojki czarne z wysokim obcasem... zachęcam też inne dziewczyny (i oczywiście facetów) do noszenia tego cudu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorginson
ja od dawna poluję na spodnie które mi do ramoneski będą pasowac... takie wiazane na nogawkach... ale kasy nie mam... i ciezko znalezc hehe. no i pasowaloby najpierw przymeirzyc... tak przez neta ciezko na fajne trafic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co takiego kontrowersyjnego w skórzanych spodniach? O ile nie błyszczą to są wg mnie w porządku:) Owszem, są obcisłe, ale w porównaniu z dżinsami, które na co dzień wkładamy wcale nie wypadają źle. Poza tym skóra to zawsze skóra - materiał zdrowszy niż jakieś sztuczne stretche. Zastanawiam się tylko, czy te spodnie są ciepłe? Któraś z Was napisała, że ma takie - wygodnie się je nosi? Czy są ciepłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorginson
wynika to chyba z tego że ogólnie odzież zrobiona ze skóry uchodzi za diabelnie drapieżną i seksowną chociaż ciężko to wytlumaczyć... http://www.thedailypage.com/isthmus/article.php?article=6355 ten artykuł jest dość ciekawy. osobiście skoro uwazam ze skoro dla kogos innego sexy sa np obcisłe dzinsy to czemu na nie ludzie nie patrzą krzywo? przecierz skóra to tak samo ubranie jak każde inne. ja jestme jak najbadrdziej za tym żeby ją nosić skoro jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RockBitch
syska, ja noszę...ale chodzi ci o prawdziwą skórę czy ekologiczną? bo jesli chodzi o ekologiczną, to ciepłe raczej nie są, bo bardzo cienkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocjbitch zamiesc fotke w nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialo byc RockBitch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pasujacego obuwia - moze wez przyklad z ponizszych foto: http://img231.imagevenue.com/img.php?loc=loc33image=45012_RalphlaurenF08_5094936_alternate1_122_33lo.jpg# http://img207.imagevenue.com/img.php?loc=loc239image=81087_RalphLauren2009_p5938260_alternate1_122_239lo.jpeg http://img208.imagevenue.com/img.php?loc=loc160image=81156_RalphLauren2009_p6006373_alternate1_122_160lo.jpeg Rock Bitch - przylączam sie do powyższej prośby , pokaż się nam w tych spodniach zamiesc fotke na np. www.fotosik.pl i tutaj inka do niej (moze byc bez twarzy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorginson
faajne :D fajne kowbojki tyż ;) \m/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo zajebiaste choc moglyby
byc bardziej obcisle! pokaz jeszcze swoja pupke w nich! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RockBitch
no, nie wiem ^^ właśnie szkoda że nie są bardziej obcisłe ;/ ale przynajmniej będę mieć na dłużej ;D chyba żeby coś pod te spodnie wkładać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne ale tez chetnie zobaczył
bym jej pupe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RockBitch
fota pupy bedzie ;] ale nie tak szybko ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RockBitch
ee...to już troche przesada ;] i jeszcze ta sztuczna laleczka na zdjęciu ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże teraz to co druga w takic
BEZNADZIEJA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie co druga w takich
chodzi ? bo w moim miescie praktycznie rzadkosc... gdzie mozna takowe spotkac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×