Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
blekitnooka

sexowne, uwodzicielskie, hipnotyzujące perfumy... Zapachy, które Was oczarowały!

Polecane posty

Uwielbiam Pure Poison Diora,Deep Red Hugo Bossa, Pour Femme Lacoste a ostanio zwariowałm na punkcie Pure Purple Hugo Bossa:-)Śliczny,obłędnie piękny zapach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valentina.
Ralph Lauren Romance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CERRUTTI 1881

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaaa41
Hypnose- Lancome Ja'dore- Dior Amor, Amor- Cacharel Burberry, ten w butelce w kratke;)) a najgorsze Escada- Pacyfic Paradise (dziewczyny, dostałam próbke w sephorze, OHYDA) ChANEL NR 5- kojarzy mi sie ze stara babą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpka limonka
euphoria Calvin Klein!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pacific Paradise to strasznie landrynkowy zapach ale mi sie nawet podoba, np.na lato ;) a piątka chanela to najbrzydszy zapach jaki znam, moze kiedys jak kobiety nie mialy duzego wyboru to sie nim zachwycaly ale w dzisiejszych czasach nie wiem kto go w ogole moze uzywac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
amor amor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta romantyczna
oczarowal mnie zapach MANIA Armaniego on jednak ma cos w sobie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwielbiam KENZO JUNGLE -te ze słoniem,ale są dosyć ciężkie,więc używam ich tylko zimą chanel 5 mnie rozczarowały,cudów się po nich spodziewałam :) no i więcej nie mam ulubionych,chociaz mam sporo perfum,teraz używam kenzo summer albo flower,na zmianę z \'lovely\' jessicy parker (pachnie czystoscią) i wodą \'prada\' ale tylko jak byłam wyperfumowana jungle pytano mnie czym tak ładnie pachnę-obce osoby,na ulicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezate
Sicilly D&G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, duzo tego ;) bede musiala powachac Wasze ukochane zapachy, moze ktorys z nich mi tez przypadnie do gustu :) przypomnilo mi sie jeszcze, ze sliczne sa pierwsze perfumy Naomi Campbell!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, \'amor-amor\' cacharela :) dzialaja jak feromony ;) bardzo ponętny jest tez \'212 sexi\' herrery..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a uzywacie tych wszystkich sexownych zapachow na co dzien czy tylko a specjalne okazje-wieczorne wyjscia, randki... ;) a na dzien macie jakis inne zapachy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
sexownych perfum - moich ukochanych amor amor - uzywam, gdy mam odpowiednio sexowny nastrój: zazwyczaj na randkę, bo mój Mężczyzna uwielbia ten zapach, ale niekiedy tez na dzień, gdy akurat mam ochotę. na wieczór też czasem paris hilton, bo są przyjemne i kobiece, ale nie wyzywające, pomimo osobowości panny hilton. typowo na dzień mam zarezerwowane: happy clinique i tommy girl tommy hilfingera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam identyczny perfumy na co dzien: happy i t.hilfigera :) kiedys uzywalam jeszcze piatej alei ale mi sie znudziala. I zielonej herbaty ale doszlam do wniosku, ze jest taka nijaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaaa41
Błękitnooka- chyba mamy podobny gust jeśli chodzi o zapachy;))) co do twojego pytania, kiedy używamy poszczególnych perfum; -ja na co dzień burberry (jest delikatny), na randki Hypnose (jest strasznie, strasznie zmysłowy), a na jakieś wyjścia j'adore (mam tylko miniarurke) ogólnie mam w domu dużo, dużo próbek- w sephorze zawsze dają mase;)) wiecie, miałam też próbke bruno banani, i zapach sliczny (kurde zaskoczona byłam, bo w sumie to niedrogie perfumy), i trwałe nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LightBlue
Dolce&Gabana Light Blue;) długo się utrzymuje, delikatny, idealny na lato! Ciekawym doświadczeniem jest również ESCADA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LightBlue
Dolce&Gabana Light Blue;) długo się utrzymuje, delikatny, idealny na lato! Ciekawym doświadczeniem jest również ESCADA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benny hill
jak okreslicie zapach burberry? podobny do light blue?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirsza
valentino to biale!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dior-Miss Dior cherie.... tak to nina riici-premiere jour, armani sensi ,max mara-max amra (tani i fajny:D) i j.LO -Glow oraz YSL-baby doll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dior-Miss Dior cherie.... tak to nina riici-premiere jour, armani sensi ,max mara-max amra (tani i fajny:D) i j.LO -Glow oraz YSL-baby doll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myslicie o nowym zapachu Armaniego CODE? Jak dla mnie przepiekny i ma bardzo ładna buteleczke ;) tylko ze oczywiscie baaardzo drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×