Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

czesc!! No to dzisiaj zapowiada sie ladna pogoda:) ja nawet pospalam do 8.30 cud normalnie,ze ten diabel tak pospal! u nas taki odkurzacz mozna w morrisonie wypozyczyc 24h za 25f,i tez wlasnie super pierze,ja raz pralam!no to dzisiaj bedziesz ,,polamaniec,,ja sie chyba tez wezme za okna bo koszmarne i pelno pajeczyn,one maja jakis wysiew czy co?wczesniej tyle nie bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien boberek Chciałam jeszcze spac ale mój żołądek już nie śpi..;/ Ja za to mialam przeboje z cholerna sasiadka z góry, która rzadko bywa w swoim mieszkaniu ale jak już wczoraj była to muzyka zaczęła sie po 12 wiec Ed poszedł i poprosił o ściszenie. Później znów coś słyszałam a o 4 zaczęła się kłócic ze swoim chłopakiem i drzec!! Jagoda właśnie mi powiedziała, że słyszała też płacz dziecka, więc mówie, że to ONA... ta dziewczyna dosłownie lamentuje i jest chisteryczką. Dobrze, że ja tam nie poszłam, bo ja nie byłabym miła.................. Mamo Eli a jak z 5 czy 6 z nas ci mówiło, nie myj okien, to jakoś nie dotarło !! To teraz masz, ale oczywiście ci współczuje. Dzisiaj weź wolne Anecia1702 tu też ładnie się robi. Pająki ostatnio dwa mieliśmy, ku nikłej uciesze mojej Jagody bo ona ich NIE cierpi. Ale mam przeważnie otwarte okna wiec wchodzą gnidy jedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26 tu na to szczepienie skladaja sie 2 :) : MMR czyli odra, swinka i rozyczka oraz szczepionka przeciw grypie. powiem Ci jednak ze nie pamietam zeby w Polsce szczepiono w ten sposob. wydaje mi sie ze Twoja mala dostanie tylko MMR . tu dzieci dostaja dawke przypominajaca w wieku 3,5 - 5 lat. szczepionka przeciw grypie tez jest ogolnie dostepna ale nie wiem czy dla dzieci w tym wieku. nazywa sie to "flu jab" czy jakos tak:. a jak szczepilas Nikole? wg tutejszego czy polskiego systemu? bo domyslam sie ze urodzilas ja w Polsce? jesli masz jakas karte szczepien to wez ja ze soba razem z listem do GP. tylko przetlumacz sobie od razu nazwy szczepien, zeby uniknac pozniej domyslania sie co jest co i nie stresuj sie jak cos Ci nie bedzie pasowac, bo oni tu szczepia inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka ja wypozyczylam swoj w B&Q za 19.98 za dobe, ale mozesz wziac na 2 doby i zaplacisz 25 funtow. jesli bedziesz chciala go wypozyczyc musisz miec ze soba paszport lub prawko i cos swiezego ze swoim adresem (np ostatni statement) lub po prostu umowe najmu. przygotuj sie tez na zaplacenie kaucji w wysokosci tego co zaplacisz za wypozyczenie ( oczywiscie pozniej dostaniesz 100% zwrotu). odkurzach ma taki ciag ze wykladzina sie podnosi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila,ja jak tu przyjechalam to mojemu Adasiowi uzupelniali szczepienia,szczepiony jest tak jak tu,w polsce zglosilam,ze wyjezdzam,a oni zeby wiedziec na co juz byl szczepiony wzieli jego ksiazeczke polska i tlumaczyli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o odkurzacze piorace to slyszalam ze dobre sa VAX czy cos takiego, ale nie probowalam wiec nie dam za to glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ja dzisiaj miałam zdecydowanie lepszą noc :D... zaczął się u mnie 40tydz. dzisiaj :D , czyli według ich obliczeń w tym tygodniu powinno dojść do porodu :)...ostateczny termin na 29września...:) zobaczymy co z ich obliczeń wyjdzie ;) już wstałam chwilę temu, zjedliśmy śniadanko, nastawiłam pranie... za oknem ładnie się robi to będę nadzorowała dzisiaj mycie okna w kuchni przez mojego męża...;) :D Mamo***Eli Ty odpoczywaj...to już tak niewiele zostało :) nie stresuj maluszka w brzuszku...;) Kamila_black no to miałaś niezłą noc...współczuję sąsiadki, dobrze że jest rzadko obecna ;) Lorinka Mama***Eli pożyczała odkurzacz, wróć stronę albo dwie wcześniej, tam wyjaśniała bo sama byłam zainteresowana zakupem... Kamila26 Ty to masz przeboje...życzę Ci powowdzenia... niech się wszystko poukłada :) :) :) Pooglądam tv :D narazie dzieweczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde pomyliłam się w dacie terminu dla swojego maluszka - termin jest na 27września...chyba już za bardzo myślę o swoich urodzinach, które są 29 września...;) ... ach te daty takie podobne ;) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki lseczki 👄 nawet nie mialam pojecia o takiej mozliwosci ,musze doprowadzic te wszystkie dywany do normalnosci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) kolejna superska noc u mnie:) aż nie mogę wyjść z podziwu, że mój mały w nocy śpi. mam nadzieję, że tak mu zostanie do porodu i po porodzie też. a pogoda super za oknem. po wczorajszych porządkach mamy***Eli też zaczęłam oglądać swoje okna, jest tam kilka pajączków ale nie bardzo chce mi się je myć. a ja tu widzę, że większość dziś za okna się bierze:( mamo***Eli dziś wolne sobie zrób po wczorajszych porządkach. herbatka, kanapa i pilot w ręce a dywany niech dziś ktoś inny czyści. zazdroszczę ci takiej energii, ale nie przemęczaj się za dużo:D kamila_black współczuję ci takiej sąsiadki, ja nie wiem co bym jej zrobiła, jak by mnie w momencie mojego najlepszego snu obudziła swoim płaczem😡 oleniga może twoje maleństwo urodzi się w twoje urodzinki, przynajmniej daty nie będą się nikomu myliły:) idę zrobić sobie jakąś kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a! i zapomnialam dodac ze oddzielnie trzeba tez dokupic detergent :) ja to mysle ze ten moj przyplyw energii to syndrom wicia gniazda :D bo jest tyle do zrobienia a tak malo czasu... no i musze torbe do szpitala przepatrzec bo ostatnio moje dziecko w niej urzedowalo. a tak swoja droga to jest dzis nieznosna :O chyba zabiore ja zaraz na te chustawki jak wyjdzie z wanny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szcześliwe Brzuchatki: Agnieszka1981...25.09.2008.....34...Londyn......synek... ..........? Oleniga............27.09.2008.....38...Cambridge.....chy ba Mikołaj?! mama Eli...........02.10.2008.....38.....WGC........???.......... ....? ?? Asanna.............11.11.2008.....29......Wood Green.......corcia......? monika820227....15.10.2008.....28.....Londyn..........?. .............? ania 3...............25.10.2008.....31....Boston.....synek....... .Dawid magdzikm.......27.10.2008.....31....Redditch....synek ....Maksymilian aniapud............29.10.2008.....32.....Enfield......sy nek.......Kubuś Jola25..............31.10.2008.....32....St Albans..........?..............? kamila_black.....04.11.2008...32......Hatfield...chyba córka...Blanka mala79.............08.11.2008.....32......Londyn....corc ia.............? Krakersik81.......22.11.2008.....30....Menchester...córk a......Zuzia Patinka26.........30.11.2008.....20......Cheltenham..cor ka.....Olivia Katelka25.........06.12.2008r...29....Cheshunt.......??? ??.......????? Salma...............10.12.2008.....8.......Leicester.... .......? ...........? iwwa***............14.12.2008.....27....londyn.......... .corcia...........? Mi83...............24.03.2009.....13......Leicester.... .......?............? anecia1702.......19.03.2009.....15......Melton........ .....?.............? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850......Banbury...coreczka........... ..Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa........07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath..córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ........Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. ..........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia.... .Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. .........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... ..Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke..chlopak. ..Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1............02.09.2008....2900.....London..Maksymil ian Mikolaj kurcze na styczen jest kamila26,a pozniej zastoj i ja i mi83,malo nas na 2009,moze jeszcze ktos dolaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj adas tez jeczy od rana chodzi i mama mama!!!moze tez sie gdzies z nim wybiore,niech pogania to pozniej lepiej bedzie spal:) mamoEli ty z ta energia uwazaj bo naprawde sie rozdwoisz,a z Ela tez tak mialas,ze energii duzo przed porodem,czy raczej lenistwo cie dopadlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie jakis dobry detergent ??,bo ostatnio ciagle widze w tv reklame vanisha do dywanow , i w ogole strasznie duzo tych reklam z odswiezaczami powietrza przez co mam schize ze w domu smierdzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezły prezent dostałabym na urodzinki :) ... no i masz rację Aniapud nikt nie miałby problemu z datami...ale to chyba zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe....;)...zobaczymy :) Kamila26 czemu nie ma Cię w tabelce?? albo mi na oczy padło...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka z odswiezaczami przy niemowletach to raczej trzeba uwazac. ponoc w jakims tam stopniu przyczyniaja sie do powstawania alergii i astmy u dzieci. tak czytalam, nie wiem ile w tym prawdy. ja od czasu do czasu uskuteczniam olejki eteryczne (przyjemne z pozytecznym ;) ). mam tez zima odswiezacz w kontakcie bo krocej mam otwarte okna, ale wetknelam go dopiero zeszlej zimy. jesli chodzi o dobry detergent to jesli bedziesz wypozyczac odkurzacz na pewno poleca Ci tez detergent. ten co kupilam jest dokladnie od tego odkurzacza, ale moj maz powiedzial wczoraj ze musi byc dobrze skoncentrowany skoro dopral nam wykladzine w korytarzu :) a! i jak upierzesz wykladziny zainwestuj w carpet shield. zazwyczaj jest to w spray'u. to akurat powoduje ze plamy nie wsiakaja tak szybko w dywan ;) dla mnie bomba, bo zazwyczaj po praniu wykladzin mialam z tym problem, a tak soczek lub kawka utrzymuje sie na powierzchni na tyle dlugo by mozna ja bylo zebrac nie zabijajac sie po drodze do kuchni :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie ma kamili26 w tabelce!w stopce ma termin napisany,kamilko wpisz sie do tabelki,to z mi83 nie bedziemy same na 2009r:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam tego odswiezacza do kontaktu,ale tez jak najzadziej!i mam do ubikacji ten do psikania:)to prawda,ze powoduja alergie i astme u dzieci!aha i moj maz lubi olejki zapachowe i kadzidelka!mamoEli aco to carpet cos tam?ja mam taka pianke do dywanow,psika sie a po 15 min.odkurza,ale to chyba tak do odswiezania,ladnie tez pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie maluszek dopiero pojawi sie w listopadzie wiec troche czasu mam na odswiezanie :)a ten pierwszy maluszek ma juz ponad 3latka wiec jemu chyba nic nie bedzie ;) chyba dopadl mnie ten syndrom o ktorym pisalyscie wicie gniazda ...wiec sprzatam przenosze, wynosze segreguje itp...co do pajakow to rzeczywiscie sie zlaza i to jakie ogromne okazy fuuu zaczelam je fotografowac -odwalilo mi !!! nastepnie gina od udeznia kapcia... a dywany mam tylko w sypialniach na gorze,lazience i na schodach a na dole w przedpokoju i livingu panele ,ale srodek zakupie bo sie przyda zapewne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Mamo***Eli... urodzinki można spędzić przyjemniej niż na porodówce, to nie ma wątpliwości :D ...no cóż okaże się, a może w nocy się urodzi a potem cały dzień będzie radocha...? :) Lorinka Ciebie też nie widzać w tabelce... Ja biorę się za zupkę buraczaną... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe lorina bedziesz miala pajakowa kolekcje!!!ale w sumie to u mnie karzdy to inny kolor ma,teraz bylam ze smieciami,a tam 2 pajeczyny,na karzdej inny pajak!a wczesniej ich tam nie bylo!mamoEli,a ty cos pisalas wczoraj o gryzoniach,o co ci chodzilo?tylko nie pisz,ze jakies myszy,szczury... kurcze 15tc,tak szybko to zlecialo,jeszcze raz tyle i 30tc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!!ale z was ranne ptaszki ja chociaz w sobote moge pospac dluzej.Wstalam z bolem w lewym boku jak bym kolke dostala ae na szczescie przeszlo.Zaraz jade dziecko do szkoly Polskiej odprawic na 4 godziny. Mamo Eli nie mam przy sobie karty szczepien z Polski i wlasciwie nie mam pojecia gdzie moze byc bo jak sie przeprowadzalam to gdzies posialam i teraz nie wiem gdzie moze byc.Musze zadzwonic w takim razie do przychodni w Polsce i zapytac aby zrobili mi liste szczepien ktore Nikola przechodzila. Oleniga no wlasnie nie wiem czemu mnie nie ma w tabelce,pewnie dlatego ze sie nie wpisalam bo nie wiem gdzie jak zwykle ciemnota ze mnie. Anecia a gdzie to sie wpisuje? Kamila black ja tez ci wspolczuje tej sasiadki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jak u nas pięknie, ciepło i słonecznie, już drugie pranie nastawiłam :) Miała wczoraj bardzo busy day a Wy piszecie i piszecie i nie można nadgonić. Czarek nadal smarka i pokasłuje.Podaję mu Medised 2 razy dziennie i mam taki specjalny wick dla niemowląt oraz kropelki ułatwiające oddychanie, którymi kropi się pieluszkę i wkłada do łóżeczka.Temperatury nie ma i je ładnie, więc chyba nie jest tak bardzo źle. No i chyba mogę się już pochwalić.Pokarm mi wrócił.Nie wiem czy jest go aż tak dużo, ale Czarek się najada z cyca i nie chce butelki.Tylko wieczorem dojada około 30 ml. Więc Borówka: pomogła mi chyba ta herbatka dla karmiących i inne, pozytywne myślenie (zestresowałam się niemiłosiernie, jak zobaczyłam,że mało leciało z cyców).No i trochę zestopowałam z gonitwą i spać chodzę wcześniej. Ja mam Vax piorący.Fajny jest.Dobrze pierze.Ale to nie to samo, co te z B&Q.Mój Vax ma znacznie mniejszą moc. MamoEli: Ty już na finiszu, tak jak mówiłaś , gniazdko wijesz na przyjście Maleństwa.Ale fajnie:) Nadal stawiam na chłopca! A ja nie sprzątam przed zimą, bo liczę na to,że mój T zabierze się za dalszą część remontu.Więc sprzątanie nie ma teraz najmniejszego sensu.W sumie to nie jest tak źle.:D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carpet shield to impregnat do wykladzin. jak masz nowa wykladzine to zazwyczaj jest juz zaimpregnowana, ale jak ja upierzesz traci ta bariere ochronna i zaczyna szybciej sie brudzic. eeee lorinka to Ty masz taka przerwe miedzy dziecmi jak ja :) chyba juz o tym kiedys pisalas. Kamila_B no to swietnie Ci sie musialo spac. wspolczuje! anecia niestey mowie wlasnie o myszach i innych przybyszach. nie zostawiaj otwartych drzwi ani drzwi balkonowych lub do ogrodu bo niestety to jest ich pora i wciskaja sie do domu na potege.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stierdzilam ze bede sprawdzac w necie gatunki tych pajakow ktore nas odwiedzaja ..do mnie przychodza same wypasione grubasy ogromniaste po lecie najedzone ,muchy tez juz jakies otepiale lataja a co do gryzoni to mielismy je w zeszlym roku szczury masakra:( byla mama i kilka mlodych to sie dopisze do tabelki alez ona dlugasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suuuuuper Monika2! fajnie ze mleczarnia na nowa pracuje pelna para :D:D:D. pozdrawiam i zycze milego prania. ja tez poniekad dzis piore... tylko ze ja to wykladzine :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×