Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

ja polecam Rennie owocowe, jest lepsze do ssania niz inne, bo nie ma tego wstretnego smaku, albo gaviscon oczywiscie, ja mam syropek. Pobolewa mnie dzis kregoslup, rano pelna energii, teraz jak flak :( Najchetniej juz bym poszla spac, ale ogladamy filmidlo, moi tylko maja przerwe na papierocha Sasiadke juz slychac ale widzialam ja dzis na schodach, wiec zatrzymalam sie i bardzo... bardzo wymownie na nia spojrzalam mowiac zeby poprzednia noc lepiej sie nie powtorzyla.. ale to gówniara która ma problemy z glowa wiec nie wiem jak to do niej dotarlo. Jak nie, to ja jej pomoge zrozumiec o co mi chodzilo ide dziewuszki, juz nie dlugo bede z wami czesciej i na biezaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :) Oglądam tv i zaraz będę jadła kromala z boczkiem polskim i ogórkiem kiszonym, mąż znalazł w tesco ... taka niespodzianka ;)...już czuję że to pycha będzie :) ...mniam :) :D O tej porze to niewskazane ale muszę coś kalorycznego przekąsić, bo mój maluch to dzisiaj nieźle wierzga i przeciąga się w brzuchu...silny musi być bo miejsca to za wiele chyba już nie ma...;) :) :) :) Kamila26 tylko ich nie łykaj, possij i pogryś troszkę ... tak w ustach trzymaj aż się rozpuści... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam :) ...ide pod prysznic i spróbuję zasnąć, moze nie będzie buszownia w brzuchu, zmęczona już jestem :( ...miłej nocki dzieweczkie :) do jutra... mam nadzieję, że będzie słonecznie :) :D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam ze szpitala bo moja Nikola dostala jakiejs wysypki i strasznie ja szczypalo a masc ktora ja smarowalam nie przyniosla efektow.Na dodatek od samego poludnia nie mogla ani pic ani jesc bo tak strasznie ja gardlo bolalo,jezyk miala bialy z czerwonymi krostami(szkoda mi jej bylo bo sie dziecko meczylo) wiec pojechalam do szpitala. W szpitalu podeszlam do recepcji i pytam czy moge widziec sie z lekarzem?a oni czy bylam umowiona wiec ja mowie ze nie a oni podprowadzili mnie pod telefon kazali zadzwonic do NHS 24.Podali nr telefonu i radz se sam. Zadzwonilam tam,gadalam z jedna Szkotką podalam dane ,co sie stalo i wogole wszystko ,nawet musialam podac kod szpitala z ktorego dzwonie i nr telefonu z ktorego dzwonie(dobrze ze na scianie byla kartka z adresem).Potem czekalam na lini az mnie polacza z pielegniarka ktora mnie wypytala o to samo aby potwierdzic.Po ponad 20 minutach rozmowy powiedziala mi abym podeszla do okienka teraz i powiedziala im zeby mnie przyjeli bo juz rozmawialam z NHS i ona juz im wysyla moje nasze dane.To ja jestem w szpitalu a oni mi kaza dzwonic do NHS czujecie?jakbym nie mogla tego samego powiedziec w okienku szpitalnym.No i jeszcze czekalismy az lekarz bedzie wolny.Dostalam od lekarki paracetamol dla dzieci (to na te gardlo)no i zdziwiona bylam bo dala mi jeszcze masc na ta wysypke(a myslalam ze dadza paracetamol w masci) Wiecie co sobie pomyslalam ze jesli przyjdzie mi rodzic to najpierw bede miala pol godzinna rozmowe przez telefon czy sie nadaje do przyjecia na oddzial!!!!Mam dosc!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia26
cześć.... kilka godzin temu zrobiłam test... jestem w ciąży... :) mieszkam w Szkocji.... chętnie porozmawiam... bo szczerze mówiąc to nie mam tu nikogo kto pomógł by mi w tym pierwszym okresie... Mama w Polsce a mój chłopak nie za bardzo jeszcze ma pojęcie o ciąży... koleżanki stąd też jeszcze nie są mamusiami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tylko ja mam takiego pecha?ze nigdy nic normalnie bez przeszkod nie moge zalatwic!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia26
dziękuję... :) boję się bardzo... mieszkam w Edynburgu... stolica... krótko tu jestem i nie za bardzo mogę się odnaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja odciebie mieszkam kawal drogi.Wiec powiem ci tak ze najpierw musisz isc do swojego GP jesli juz masz,jesli nie to musisz sie najpierw zarejestrowac w przychodni ktora sobie wybierzesz.Potem (chyba w 8 tygodniu)bedziesz musiala umowic sie z polozna,gdyz tutaj bedziesz sie widywac tylko z polozna a nie jak w Polsce z ginekologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz czego sie bac to naprawde bedzie piekny okres w twoim zyciu.Poczatki sa trudne ale pozniej zobaczysz wszystko bedzie prostsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia26
tak sobie właśnie myślę, że do lekarza to w Polsce pójdę bo 7 paźdz. jedziemy na 2 tyg do domku.... dziękuję za pomoc... mam nadzieję że wszystko będzie ok... musi być... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie znasz jezyka to zawsze mozesz poprosic o tlumacza. Wiekszosc poloznych jest mila ale czasem trzeba sie wyklocic o swoje prawa badz o jakies badania jesli uwazasz ze powinnas zrobic.Dobrze ze trafilas na to forum bo sa tu bardzo fajne dziewczyny przyszle mamusie ktore zawsze pomoga,podtrzymuja na duchu i sluza dobra rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno bedzie wszystko w porzadku!!! i sie nie martw!mysl teraz o dzidziusiu.DOBRANOC!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia26
dziękuję.... kolorowych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje lolcia! widze Kamila, ze szkoci dorownuja angolom... ja dzisiaj raniutko bo też zrobilam...test. wynik negatywny. odetchnęłam, ale rece do tej pory mi sie trzęsą milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Gratuluje lolcia! Borowka hehe masz szczescie,az mi sie przypomnialo jak ja sie niedawno telepalam...ale u mnie wynik pozytywny!Tak sobie tabelke wczoraj ogladalam i pomyslalam,ze moze te z poczatku tabelki szczesliwe mamusie zaczna tu pomalu wracac!ja juz po herbatce i sniadanku,tylko cos glowa pobolewa:(taka noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26 no ciekawy mialas dzien,ale dobrze,ze dali to co powinni,z tym telefonowaniem to przegieli!!!a jak corcia lepiej sie czuje?pomogla masc i paracetamol hehe???ciekawe co by dawali jakby paracetamolu nie bylo? moj maz wczoraj jak gral w siatke cos mu w lydce strzelilo,pojechali na pogotowie i co paracetamol!!!!stwierdzila,ze tam nic nie jest naderwane.dobrze,ze dzisiaj i jutro ma wolne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo, ale by byly jaja!!!miesiąc po urodzeniu nastepna ciąża!! ale mialam stracha, bo tak naprawde to zamierzamy poprzestac na dwojce, a jesli trojka to za kilka latek MOŻE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzieweczki :) Nawet względnie spokojną noc miałam...:) Dzisiaj znowu ładnie na dworze... :) nie może być ;) :D :D :D Ja już po śniadanku, zaraz będę ciacho jadła :) Gratulacje Lolcia26 :D ... hmm, kiedy to było ... :)... pierwsza ciąża to niesamowity czas, przynajmniej dla mnie, wsłuchuję się w swój organizm od początku i staram się wszystko zapisywać :) Kamila26 - ja nie wiemco sie dzieje u Ciebie :( cały czas coś się przytrafia, biedna jesteś 🌼... bardzo mi Ciebie szkoda, tyle trudności... mam nadzieję, że dobrze się czujesz i Twoja malutka już ma się lepiej...ale wiesz...jak jest źle to musi być w końcu dobrze, myślę, że jak to wszystko już się uporządkuje to będzie super :) Jejku gdyby nie ten paracetamol to oni chyba zginęliby w tej Anglii, muszę poszukać kto go wynalazł...pewnie jakiś Anglik polskiego pochodzenia :) :D Borówka Ty to chyba lubisz \"życie na krawędzi\" ;) ... masz silne nerwy kobieto :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja po 1,5 roku bylam podlamana,a po miesiacu oj!!!wole nie myslec,ja jak urodze to od razu o tabletki anty bede wolac!!!teraz to napewno nie bede zapominac ich brac,bo wczesniej to ciagle zapominalam!!!borowka ja tez mowilam MOZE trzecie,takze naprawde uwazajcie jak to takie MOZE!!!nie pij winka bo my wlasnie pilismy i.... ja tez musze jakies ciacho zakupic,a w sobote bede torcika zajadac,bo urodzinki mezusia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i do tego: "Toksyczność paracetamolu jest wiodącą przyczyną ostrej niewydolności wątroby na Zachodzie. W Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii i Nowej Zelandii paracetamol jest najczęściej przedawkowywanym lekiem." NO jakoś mnie to wcale nie dziwi... jak u nich paracetamol to na wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Anecia, pewnie byliby gdyby ich lubili... Anglicy, z tego co wiem, nie lubią Niemców...z resztą kto ich lubi... nie ważne... jak tam brzuszki dzisiaj??? :) aktywne??? ... bo mój tak umiarkowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia a jak jest z Twoimi chłopakami, jest jednak róznica wieku... jak ten starszy zapatruje sie na młodszego...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo***Eli a jak te dywany dzisiaj...? jak wyglądają?... a Ty jak po takim sprzątaniu się czujesz?... jejku, ja nie dałabym rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello nie uwierzycie, ale ta noc była jeszcze gorsza od poprzedniej ta pieprzona małpa z góry znów słuchała muzyki i w między czasie kłóciła się z chłopakiem. Nic nie dało, że jej powiedziałam, żeby lepiej uważała. Po 2 w nocy mój mąż poszedł i nie chcieli nawet otworzyc. A co NAJGORSZE. O 6;30 ZACZEŁO SIĘ ZNÓW... normalnie płakac mi sie zachciało, bo taka bylam zmęczona i brzuszek mnie bolał. Znów poszedł i pukał tak głosno, że wyłączyli muzyke, która po 8 już wróciła...ONI SA NIEREFORMOWALNI znów będziemy dzwonic do spółdzielni, bo sie działo już wcześniej ja bym tą gnide zabiła normalnie :( :( Pewnie będę odsypiac w ciągu dnia Borówka.............. ty lepiej nie strasz. Mama Eli polecała mi spirale, bo po tabletkach i zastrzykach jest duuże ryzyko, że się utyje. A jak twój brzuszek Mamo Eli ?? Oleniga ?? Ty uważaj bo przenosisz :P chociaż ci tego nie życzę Anecia.. nie wierzę, że na łydke tez paracetamol, matko święta, strach tu chorowac powaga :( W Polsce to by prześwietlenie zrobili i pewnie jakiś ucisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×