Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

chche miec karolinke, dzieki za dobre slowa, ja wlasnie zamierzam tak zaczac zyc, trzymam sie od kolendarza, jak najdaalej, nie sprawdzam nawet kiedy nastepna @, po prostu bede sie kochac, kiedy bede miala na to ochote, moj maz byl zalamany moim stanem, caly weekend plakalam i bylam nieznosna, tym barzdiej,ze w t ym miesiacu tak bardzo probowalam... szkoda gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikei za wsparcie fajnie ze was mam jedyna pocieche nad moim marnym losem dziekuje wam bardoz!!!ja juz przestalam liczyc tez dni plodne i nieplodne zastanawiac sie czy sie uda czy tez nie mam to gdzies jesli jest mi pisan edruga dzidzia to bedize ..ciekawe tylko kiedy ostatnio nie mam ochoty na przytulanki..mam wstret do ,,przytulania hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się przeziębiłam :-( W sobotę byłam na ślubie koleżanki z pracy i trochę zmarzłam, no i w niedzielę katar do pasa, ból gardła...A do pracy przyjść trzeba. Właśnie wypiłam cały kubek soku wyciśniętego z cytryny. Pychotka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mam wyniki: prl - 18,7 - więc w normie :) progestetron - 5,6 wieć chyba też:) o ile owu już była....robiłam w 18 dc, ale who knows!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i juz sie nacieszyłam - dowiedziałam się, że wynik progesteronu ponizej 10 oznacza ze owu nie było ..buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb nie zalamuj sie ja tez siedze w domu z kuba a pracy jak nie widac tak nie widzac tylko od czasu do czasu pracuje na lewo :( ale dobre i to :) choc potrzeb jest duzo wiecej ... vall przykro mi z powodu ooooo bo wiesz ja sie na ty7m wszystkim wynikach nie znam moze to jeszcze gdzies sprawdzisz i porownasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro ide do ginka, rpzęłozyłam ze sordy wizyte - bo bok nie daje mis pokoju..a chce wiedziec co mi jest, jesli nei \"babskei\" sprawy będe szukać dalej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika 79... nie zalamuj sie ja jestem dobrym przykladem - pilnowalam kalendarza jak tylko moglam, zaznaczalam kazdy \"numerek\" z mezem... czekalam na dwie kreski i nic...a najsmieszniejsze ze za kzdym razem jak kochalismy sie w dni plodne nigdy nic nie wychodzilo...a tu masz ci nagle... trzy dni przed spodziewana @ zaszlam w ciaze...dziwne, zaskakujace... kazda z nas ma inne cykle... Glowa do gory!! daj sobie troche czasu, nie rob nic na sile...nie mysl, nie skupiaj sie za bardzo na \"TYCH\" dniach, samo przyjdzie... ja mialam kiedys takie mysli, ze moze ze na jest cos nie tak, moze z moim mezem...a wyszlo zupelnie inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszne...potworne... az dziwne, ze sa ludzie, ktorzy robia krzywde bezbronnym stworzeniom.. ja bardzo latwo przywiazuje sie do psow.. po psie moich rodzicow plakalam tydzien... a moj ojczulek nie jadl przez tydzien i nie mogl spac... takie z nas miekkie istoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przerażające, że ludzie potrafią być tak agresywni, a mówią, że to zwierzęta są takie, a to nieprawda one mogą tego bestialstwa uczyć się od Nas u mnie w domku pojawił się taki malutki golden i nie wyobrażam sobie co bym zrobiła takim ludziom jakby wpadli w moje ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki -ja w rmach odstresowywania sie przed wizytą u gina, zaraz zabierma sie za odkurzanie... 3majcie kicuki..zeby okazało sie, że to nci takiego - taka moja urdoa i tyle :) buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vall daj znać co mówił gin, mnie też pobolewa z boku, wczoraj wieczorem jak mnie zarwało łącznie z \"przełykiem\" pośrodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę dziś do lekarza i szoruję na zwolnienie. Szefowa była bardzo zdziwiona jak zobaczyla mnie rano w pracy, bo wczoraj jak rozmawiałam z nią przez telefon, powiedziała, ze było wyraźnie słychać że jestem przeziębiona na maksa. Nie chce mi się siedzieć w domu....buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dalam sobie spokoj na maksa nie chce sobie wkrecach ze to moze ciaza,dzis znowu grzeje ale lato wrocilo a moje dziecko nadal chore buuuu,zaraz jade znowu do lekazra niech w koncy przepisze cos normalnego a nie syropy na kaszelek hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) zapowiada sie b.sloneczny dzien :) aniu zycze ci duzo zdrowka :) 3maj sie cieplo vall jak bedziesz po wizycie szybko pisz co i jak :) my czekamy na iwesci oj dziewczyny podzielam wasze zdanie bo ja tez kocham bardzo zwierzeta !! sama mam psa ze schroniska i wiem jak potrafia te slotkie istoty byc wdzieczne a tu taka historia normalnie plakalam jak bobr ;( a tych oprawcow kazala bym zakamieniowac !? i to na zywca !! zeby cierpieli jak ich ofiara ... brak mi slow zeby wyrazic co czuje do takich ludzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie..jestem po wizycie, po badnaiu i po usg!! a więc - owu ponoc była własnie z prawego jajnika, który mnei boli. mam sie cieszyć bo jajniki pracują!! Ale taka moja uroda, że jajnik jak juz zrobi swoje - rosnie, jest silnie ukrwiony i zmierza wkierunku torbieli..teraz ma w sumei zaledwie 3 cm, ale penwie ztego wyynika to nie przyjemne uczucie. Może jescze urosnąc, ale przy @ zmnijeszy sie. progesteron jest malutki, więc na fasolke nie ma sznas..chyba ze stale bede sie wspomagała duphastonem. narazie poki co tego nie bede robic, bo mam mase innych leków i na jakis czas odpuszczam. tzn sprawa wygląda tak ze do zapłodnienia m,oze dojsc, ale nci z tego..nawet nie zuwaze że cos tam sie dzieje... bromergon bez zmian - 1 na noc. poza tym mam skeirownaie na wyzmaz w kierunku chlamydii ic zegos tam jescze...i jutro badnaie moczy zwykłe... No ale genrlanei nie jest źle - na ból dostałm czopy..jakies... Pozdrawiam formułki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak pogoda cud miod :) a ja wlasnie przed chwila sie dowiedzialam ze 28 bedzie platne ?? :~ jestem ciekawa co wy na toooooooooooooo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello
ale bezses z ty 28 dni jezeki to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosa - jak to płatne?? :( aaaa..trudno wtedy duzo straca ;) a tak mogliby ciągnąc na reklamach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie ranne ptaszki :) u mnie zapowiada się ładny dzień słońce świeci od samego rana:) Vall piszesz że owu była ale pęcherzyk nadal rośnie, nie zabardzo rozumiem, to jest mozliwe? Bo wiesz mój gin powiedział że jak pęcherzyk pęka to na usg widać taka rozmytą plame, a jak nie pęknie to może sie wchłonąć lub rosnąć nadal, tak też był w moim przypadku. Dostałam więc zastrzyki z kaprogestu na wchłonięcie. Wczoraj byłam u gina (4 dc) i wszystko ładnie zginęło i teraz tylko czekać na pojawienie się nowych pęcherzyków:) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka jak psiak, duzo psoci :) Nam zostały jeszcze 3 sunie goldenki, teraz maja 2 miesiące i 2 tyg. Psoca niesamowicie, maja cały ogród do dyspozycji, wszędzie wejdzie ta mała szrańcza:D nic nie daje wydzielanie im miejsca do zabawy i tak zawsze znajda sposób aby czmychnąć i tylko im te czarne oczy sie świecą... Przy tych swoich psotach sa tak urocze, że jestesmy w stanie im wszystko wybaczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana no ja własnie nie bardzo rozumie - gin powiedział, że owu byla z prawego jajnika, ciałko zólte widac..ale jajnik jest bardzo ukrwiony i rośnie..a nie pęcherzyk - troche nie kumam, ale tak miałam juz z lewym - urósł do 5 cm :( i bolało :( Tak mi wyjasniła ginka...hmm.nie bardzo rozumie, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy otwarcie - inteligentne bestie z tych labradorów Wczoraj był pierwszy spacer na dworzu, aby się załatwić, chodziłam z nim dobre 30 minut, obwąchał wszystko, wytarzała się, a siusiu nie zrobił. Przyszliśmy w końcu do domku, a Goldi dawaj do pokoju i na samym środku zrobił chyba ze 3 porcje siusiu:D Gdy już chowałam mopa, wybrał ułożył sobie gazetki w przedpokoju i zrobił kupkę. Usiadłam i po prostu wymiękłam. Dowcipniś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no małe psiaki sa zabawne, choc czasme potrafia wytrącić z równowagi :0 głaksi dla towjego goldenka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vall to jajnik ci urósł, myślałam że pęcherzyk a co ginka na to bo to chyba też świadczy o jakims stanie zapalnym, sama nie wiem a co ginka na to? Ola doskonale cie rozumiem nasza sunia jak była malutka to tez jak byliśmy z nia na spacerze to nic, nawet małaego siusiu, dopiero jak wracaliśmy i była naswoim terenie to sie załatwiała :D a i napoczątku strasznie płochliwa była, na spacerze prawie sie czołgała a niedaj boże jakiś tir przejechał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×