Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

HB GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼 🌼 🌼 Wspaniała wiadomość!! A jak sie czujesz????? Masz juz typowe mdlosci, sennosc i zmeczenie? Pamietam ze ja notorycznie spalam i chodzilam po scianach od okolo 5-6 tygodnia :-) Pozdrawiam Cie cieplutko!!!!! Aniu, wiem o ktorym ciagu sklepow mowisz!! Dzieki za info, na pewno skorzystam i obiecuje, ze nie wykupie calego sklepu :D Elu, zabraniam sie dolowac!!!!!!! Od kiedy bedziesz w Polsce????? Tutaj piekna zlota jesien, spacery, spotkania z przyjaciolmi, zobaczysz, szybciej niz Ci sie wydaje oglosisz nam 2 krechy!!! (mam nadzieje, ze nie napisalam zbyt chaotycznie......) Co do jedzonka to ja wlasnie wszamalam pyszne pierozki z miesem, oczywiscie domowej roboty. Mniam!!!!!! Smacznego bigosu zycze!!!! Ja na rozgrzanie z ogromna checia wyzlopalabym grzanca z korzeniami i miodem. Mam na Brodnie taki \"swoj\" pubik, ilekroc tamtedy przechodze, juz oczyma wyobrazni widze jak na wiosne wybieram sie tam z kumpelami na ploty i piwko....... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie super sennosc doskwiera mi w ciagu dnia a po za tym nic nie dolega....tak moja mloda juz wie i caly czas pyta kiedy bedize dzien dizecka bo chce dzidzie hihiihh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb - gratulacje, no w koncu ci sie nastroj poprawi bo teraz to juz musisz sie duuuuzo sumiechac i mocno pozytywnie myslec dla maluszka, zdrowka zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, kupilam tylko spodnice... Ale w polaczeniu z nabyta wczoraj bluzka i kozaczkami wyglada to naprawde kobieco :-) Bylam w Arkadii, widzialam w New Yorkerze fajne bluzki, jednak o zgrozo byly na mnie za male!!!! XL za ciasne (w brzuszku rzecz jasna)!!!!!! Do niedawna nosilam M badz 38 (czasami wchodzily S i 36) a tu taka zmiana rozmiarow :O Do polecanego przez Ciebie sklepu podrzuci mnie juz malzonek i pobuszujemy wsrod bluzeczek. Mam nadzieje ze cos sie na mnie zmiesci ;-) Mam pytanko do doswiadczonych mam odnosnie zakupu ciuszkow dla dziecka. Warto kupowac 56, czy zaczac od 62?? I jakie typy ubranek? Czy kaftaniki i bluzeczki (slyszalam, ze niewygodne, bo sie sciagaja) czy body plus spiochy??? No i w jakiej ilosci???? Podzielcie sie wacpanie swoimi spostrzerzeniami :-) DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki!!!!!! Ale tu pustki!!!!! Wracajcie, wracajcie!!!!!!! Bylam dzisiaj na badaniu krwi, morfologia plus toksoplazmoza znowu... mam nadzieje ze przez te ostatnie kilka miesiecy nie przyplatalo sie to paskudztwo do mnie..... koty omijam, surowego miesiwa nie jadam ;-) w poniedzialek do gina.... piekna pogoda za oknem, a ja leze i czytam \"Hrabiego Monte Christo\". Obiecalam sobie przeczytac kilka wiekszych pozycji ksiazkowych przed narodzeniem dziecka, bo potem przez dluzszy czas zapewne nie bede miala okazji... W kolejce czekaja: \"Anna KArenina\", \"Imie rózy\", \"Mistrz i Malgorzata\", \"Dzieje grzechu\" i ... \"Trylogia\". Jako polonistka powinnam miec to juz za soba ale \"umknęło\" w trakcie studiow :D A \"Hrabia..\" bardzo mi sie podoba..... Jednak zaraz sie zwloke i wykorzystujac piekna pogode wybiore sie na spacer..... Potem lece do wydawnictwa po ksiazke do zredagowania a jak wroci mezulo wybieramy sie do sklepu polecanego przez Anie75 :-) Taki lekko leniwy plan mam na dzisiajszy dzien. A co tam u WAs??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że coś sobie w tym sklepie wybierzesz. Moja koleżanka była w nim niedawno i kupiła sobie fajny sweterek, zapinany pod biustem na jeden guzik. Podobał mi się, nie wiem tylko czy jako \"ciężarówka\" zmieszczę się w taki, ale można spróbować. Z tych bluzeczek co mi się podobały, były nawet rozmiary 42. Nie sa może jakieś super szłowe, ale bawełniane, kremowe, brązowe, z ciekawymi wzorami i co ważne rozkloszowane od biustu w dół, taże nawet spory brzuszek powinien się zmieścić. Ale wiadomo, że jak się przymierzy, coś może się nie podobać. Ja nie mierzyłam, patrzyłam na oko. Drugi sklep z tej serii jest za skrzyżowaniem z Al Solidarności, za sklepem obuwniczym Ambra. Trzeba wejść do środka i schodami wejść na górę, na taką antresolę. Sklep może mało tarakcyjnie wygląda ( trochę jak ciucholand ) ale mają nawet fajne rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ciuszków dla maleństwa, to ja jeszcze się nad tym specjalnie nie zastanawiałam. Napewno kupię jakiś ładniutki komplecik do szpitala i na wyjście, ale większość ciuszków dostanę od mojej siostry, mamy i chrzestnej. Mieszkają w stanach a moja siostra niedawno urodziła córeczkę :-) Więc zostanie mi kupienie wózka ( teściowa daje kasę ), łóżeczka, zapasu pieluszek i kosmetyków :-) Ale do kwietnia jeszcze trochę czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny, wprawdzie nie odzywam się za często, ale staram się dzielnie was czytać u mnie bez zmian, aktualnie 3 dc miałam dziwny sen - śniło mi się, że lekko wszystkim powiedziałam, że jestem w ciąży, dopiero jak się obudziłam stwierdziłam, iż zajście w ciążę stało się dla mnie po prostu tak nierealne, wręcz abstrakcyjne, że sama w to już nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola,przebij piatke!🖐️ ;) :O Zycze Ci,zeby ten sen sie sprawdzil jak najszybciej.Zobacz jaki szczesliwy topik tutaj,chyba nie mamy nawet innego wyboru.....;) (a propo chyba na dniach przyprowadze znowu slonia z traba:D do gory) Mazowszanko!Ale ten czas szybko leci,jej juz STUDNIOWKA!!!:D:D (no,jeszcze zdazysz przeczytac mam nadzieje wszystkie lektury;) a tak na serio to niedawno rowniez powrocilam do \"Anny Kareniny \" \"Mistrza i Malgorzaty\" ale w wersji rosyjskiej.Ciesze sie ,ze dobrze znosisz ciaze.Jeszcze tylko 100 dni ....i bedzie Malenstwo!!!! ANIUM!!! Jak fajnie,ze do nas czasem zagladasz!🌼Pojawiaj sie czesciej!!!!!!!!!!!!! ANIA75!! Moja siostra zartuje,ze ja mam pierwsza miec dziecko,zeby wlasnie jej potem oddac wszystkie ciuszki dla dziecka;) HB!!! gdzie sie podziewa swieza nasza \"Ciezarowka\";)❤️??:D? VAll! Co u Ciebie?? Dziewczyny jeszcze miesiac rowno mam internet potem na czas przeprowadzki bede rzadziej dopoki nie zalozymy neta w Polsce.Moze to troche potrwac zanim sie tam \"usadowimy\":) Mam takie pytanko,Dziewczyny sooorrryy za prywate,ale z jakiej sieci macie komorki,internet?? Jak wyjezdzalam na rynku byla tylko ERA a teraz jest cala masa operatorow.... Nie wiemy na co sie zdecydowac,znajomi chwala ORANGE... Wizyte u gina mam w przyszlym tygodniu.Mysle,ze cysta wreszcie peknie a moze pobije rekord Guinessa w wielkosci cyst??!!:D:D (mam wrazenie,ze mam przez nia wiekszy brzuch lekko:O,przytyc nie przytylam,w ciazy nie jestem,ciekawe?.... Milego weekendu! Buziaki! TO NAPRAWDE JA TYLE NAPISALAM?????:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu ja się wbiłam w Orange, bo firmy bazują najczęściej na tej sieci, a dostałam służbową zaś wielu znajomych ma telefony na kartę, u mnie najczęściej jest to Heyah jeżeli chodzi o internet to też się nie popiszę, gdyż mam podpisaną umowę z miejscową firmą, zaś firma ma neostradę Tepsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba juz po
chyba juz po topiku....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co wy :) nie poddamy sie tak latwo !! medowac sie i to juz :) po pierwsze HB wielkie GRATULACJE :) TY NASZA NADZIEJO 7-tygdz. dbaj o siebie i brzucho :) i odwiedzaj nas czesto :D ela super wiesci ze wracasz do kraju a noz widelec przez te cale zamiesznie uda ci sie :) olka 👄 mazowszanka👄 aniu👄 agna👄 vall 👄 PODNOSZE NASZ TOPIK ::):):):):):):) p.s a umnie brzuchol boli juz tak mocno ze chyba jutro dostane @:( choc regulaminowo powina sie zjawic 27 !? straszne... do magdy aplikacja 28 jest platna :) choc przez 30 dni jest gratisowo :) ale forum z 28 jest tez bezplatne i tak tez zostanie i napewno cie o tym poinformuja :) na tej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki!! Jakos ostatnio nie mam za wiele czasu :0 tworze dzieło..ehhe @przyszła..ale już ma sie ku końcowi. Moja siostra rośnie i jej dzidzia też:) hehe..to już 26 tc :) J apóki co cały zcs na bromergonie i castagnusie..ale czuje sie ok , tylko mnei jakies smarki dopadły :) ale to taka pora własnie... Poza tym... palny staranke przesunietych na lato/jasien next year nie uległy zmiaie...teraz skupiam sie na pracy i elczneiuw syztskich choróbsk..mama nadzieje, ze potem jakso uda sie wszytsko tak jak to planuje... :) choc zdaje sobie sprawe, że moz enie by tak łatwo... :( no ale... póki co jestem dobrej mysli..pewnie od wiosny zaczne kuracje ktora ma wspomóc mój progesteron, bo chyba sam castagnus nie wystarczy... No czeka mnei ejscze cała oragnizacja slubu/wesela..itd... Najwazneisjz emamy już przygotoqane: rezercaj sali, muzyki, temrinu w ksociele..ale same wiecie ile ejscze do zorbienie...a po drodze egzmainy, obrona..takze poki co..o dzieciackzu nalezy zapomniec... tzn. jest zcas zbey sie przygtowac :) :)chyab z ejaka sniespodzianka :) ale chyab lepiej, zbey nie :) Naarzie obseruwje sój organizm na 28dniach i usiłuje pojąc te wszytskei wykresy i metody wzyanzcania róznych rzeczy :) eheh..w sumie fajna zabawa :) 3majie sie cieplutko, nie dajcie sie wirusom jesiennym :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też witam o po poranku ;) już po kawce :( od wczoraj zwiększyłam dawkę bromergonu i wzięłam clostibe coś tam - tak przez 5 dni, do gin mam się zgłosić 11-12 dc, czyli wypada w sobotę, muszę do niej dzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laceczki, Na początku wielkie gratulacje dla HB bo jeszcze nie miałam okazji 🌻 Ola to twój pierwszy cykl z clo jaka dawke ci przepisała ginka? Ja brałam w poprzednim cyklu 1 tab. dziennie ale pecherzyk urósł do 15mm a później uparciuch ani drgnął. Więc cykl do bani. W przyszłym gin zwiekszył mi dawkę do 2 tab./dzień koniecznie napisz jak twoje pecherzyki reaguja na ten lek:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój 1 cykl po przerwie, wcześniej brałam i dobrze reagowałam, teraz zobaczymy, na razie mam brać 1 tabl. na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w pracy :-( Dobrze, ze zaraz idę z kolegą na obiadek, może po dobrym jedzonku humor mi się poprawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki, ale ciszaaaaaa u nas na topiku :-( Pozdrawiam z troche deszczowej stolicy, ale za to w slonecznym humorze!!!!! Where are YOU?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was....co nowego u was.bo u mnie glodno!!!!!hihih kurcza ale zaczelam jesc!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.... tyle czasu do was nie zagladalam.... az wstyd sie przyznac!! Musze chyba nadrobic zaleglosci ale na sama mysl az mi sie w oczach przewraca.... u mnie zaczal sie 14 tydzien... ogolnie cudownie, zadnych dolegliwosci zadnych objawow tylko malutki brzuszek! ;) a teraz zabieram sie za czytanie waszych tekscikow i caly czas jestem..... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×