Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

chce miec karoline ,, na jakiej podstawie myslisz z eto chlopiec?ale bylo by suuperrr pozdrawiam dobrra wrozko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje teraz link dziala,fajna stronka ,zaraz po niej pobuszuje:D!!! HB!!! Zawsze potrafilam wszystkim kolezankom \"przepowiedziec\" plec dziecka i zawsze sie potem smialysmy ,ze mam chyba w oczach USG,bo sie sprawdzalo:) Moze za mocne szkla kontaktowe?! ;):O:D:D Pozdrawiam! ide zobaczyc na Staraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie staraczki i brzuchatki w ten mało radosny, bo chlapkowaty dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowiłam sobie na jakiś czas odpuścić myślenie, co zaowocowało 2 niezłymi zdarzeniami :( wiecie jakimi, całkowicie spontanicznie i z wielką przyjemnością, czego nie mogę powiedzieć o przeszłych miesiącach staran. A jestem dopiero co po okresie Oczywiście nie jest to proste całkowicie wyłączyć myślenie, to się dzieje mimo woli Ale działania wspomagające są - wizyta u kosmetyczki, solarium, dużo papierkowej roboty zarówno w pracy jak i fuchy. Ponadto znowu zaczęłam myśleć o kupnie działki ( zawsze jak nie wypalą plany, albo raczej oszczędności 😭 można ją sprzedać ). Ponadto cały czas załatwiam sprawy przepisania mieszkania na mnie i męża przez teściów - notariusz, księgi wieczyste itp. Goldi rośnie jak na drożdżach, a jeszcze szybciej psoci, akurat jest na czasie gryzienia kabli telefonicznych, sklejek i moich papierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jeszcze u mnie mam amanta w Grecji, zaczęłam z nim jakiś czas temu czatować, taki bezpieczny flirt na odległość ;) tesciowa dochodzi do siebie - podczas ostatniej wizyta próbowała mnie zdenerwować - prosto w oczy powiedziała mi, że lubi mnie denerwować, a poszło o to, że nie wyraziłam chęci załatwienia sobie o 2 godziny wcześniejszego wyjścia z pracy, aby chodzić z nią na aerobik w basenie, bo by się przydało. Na to ja czy ma coś do mej figury, bo całkowice wystarcza ( a tak przy okazji trochę opuchnizmy ostatnio ze mnie ze szło po zwiększeniu dawki hormonów ) i powiedziałam , że co jak co ale aerobik zdecydowanie przyda się bardziej jej kochanej córóchnie. Zamknęła się od razu, A jak mi było cudownie. Zytcie jest piękne, a ja mam teściową tam gdzie slońce nie dochodzi. Daję sobie bez niej radę wyśmienicie, co zresztą zauważyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tyle lecę ściemniać w pracy Całuski dla wszystkich 😘 Witam w naszym gronie Motylka - pewnie świetnie dogadasz się z naszym topikowym kwiatkiem Rosą 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przy okazji, ajkby ktoś chciał się ze mną skomunikować jestem na czacie skype

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topik padł na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLSKA POLSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHORWACJAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITALIIAA
Od pewnego czasu zaczelam dojrzewac do mysli o urodzeniu dziecka. Ale tylko teoretyzowalam na ten temat, natomiast ciaza, porod i malutki czlowiek byly dla mnie abstrakcja, balam sie tego i w zasadzie nie czulam jakiegos szczegolnego instynktu. Ale od pewnego czasu zaczelo sie to zmieniac i teraz juz w pelni moge powiedziec CHCE MIEC DZIECKO!!! ktoras z Was tez zaczyna starania od maja??? Zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zaglądam do was codziennie i czytam najnowsze wpisy ,całości nie przeczytałam narazie nie mam na to czasu dzieciaki w tym dorastający nastolatek, niesforna Zuzia i ciągle konflikty córki i syna -czasem żałuję że zdecydowałam się na więcej niż jedno dziecko ale kocham je i jest mi strasznie ciężko że nie potrafią się porozumieć ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylku wszystkiego najlepszego, witam w naszym gronie, trochę przerzedzony, ale to chwilowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motyl we włosach Nowej rosie chodzilo ze okres przylazl a nie ze ty wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu tu takie pustki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no strasznie opustoszalo tu ostatnio......szok!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, powoli tracę nadzieję, ze ten topiczek sie odrodzi..... Szkoda ze kafeteryjny kryzys dopadl nas wszystkie w jednym czasie... buuu.... Mam nadzieje ze jeszcze uda nam sie pogadac na kafe... w każdym razie bardzo dziekuję WAm za te kilka miesięcy plotkowania i wspierania się, zwlaszcza w celu zawartym w temacie :-) Zycze wszsystkim oczekującym kobietkom, aby szybko zlecial czas do porodu, ciaza przebiegala pomyslnie a rozwiazanie bylo blyskawiczne i bezbolesne (sobie tez tego zycze :P ). A dziewczynom starającym się zycze wytrwalosci, wiary w sukces, duzo usmiechu... trzymam za WAs kciuki... ania20 ❤️ agapa ❤️ mozolinka ❤️ chce miec Karolinke ❤️ Jade ❤️ agula33 ❤️ Jonka ❤️ nai... ❤️ kasia_79 ❤️ Ania75 ❤️ olka78 ❤️ Rosa ❤️ Vall ❤️ AniaM ❤️ agna29 ❤️ nana79 ❤️ hb ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie :) motylku we wlosach oczywiscie ze to nie bylo do ciebie :) tylko do tej wrednej malpy @ czyli okresu !? ja niestety nie czekam na nia z utesknieniem :) wrecz przeciwnie chcilabym zeby odeszla choc na 9 miesiecy :) oj rzeczywiscie topik chyba upada :( szkoda choc mialam nadzieje ze sie odrodzi :) goraco pozdrawiam :) troche zgapilam od mazowszanki ;) ania20 🌼 agapa 🌼 mozolinka 🌼 chce miec Karolinke 🌼 Jade 🌼 agula33 🌼 Jonka 🌼 nai... 🌼 kasia_79🌼 Ania75 🌼 olka78 🌼 Vall 🌼 AniaM 🌼 agna29 🌼 nana79🌼 hb 🌼 mazowszanka :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane dziewczyny!!! Tak dawno mnie nie było. Ojjj!!! Prosze się nie poddawać! Na każdą z nas przyjdzie czas! Czasem do was zaglądam, ale zawsze tylko podczytuję i trzymam za was kciuki... Weszłam już w 20 tydzień ciąży, będę miała córcię. 😍. Po tylko niepowodzeniach, jednym poronieniu, jestem teraz pełna optymizmu i szczęścia. Chcę żebyście wiedziały, że cały czas o was myślę i życze wam tak przyjemnych chwil jakich tylko mogę wam życzyć! gorące buziaki kochane dla was: Mazowszanka chcę mieć karolinkę hb olka78 Vall AniaM... i całej reszcie wielkie 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×