Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Aniu gratuluje (wstepnie) coreczki... moj maz mowi ze ma przeczucie ze u nas tez babeczka bedzie ale to sie okaze za miesiac :) jesli mozesz to podeslij mi na adres ad95@wp.pl dzieki :) Vall - moje zdanie znasz... starac sie starac a los sam zdecyduje kiedy maluch bedzie z wami pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj amz cche synka michalka hiihih ale to sie okaze po narodzinach czy wystarczy chciec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagladam a tutaj tlok na naszym topiku jak za dawnych czasow!!:D Vall!!! Milo Cie znowu u nas widziec!!!Pojawiaj sie czesciej tutaj!! Nie wiesz co u Rosy??? Zycze spokojnej nocki,nie tak wietrznej jak tej ubieglej!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roska sie dalej stara ale juz bez termometra i tzw cisnienia... troche postanowila wyluzowac ale cos sie juz dawno nie odzywala... Elu - to co nie chcesz namiarow na tego doktorka??? moze warto na roznych fortach sprowbowac? (bo ja to ja AniaM hehehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb - u nas to chyba ja bardziej chlopcowo nastawiona ;) jakies takie czucie mialam ze to bedzie mezczyzna i mowilam do brzuszka per MLODY ale maz po naradzie z brzuchalem stwierdzil ze dziewczynka a ze przy pierwszej ciazy on mial lepszego czuja wiec w tej chwili czekam co powie lekarz :) czy Krzys czy Zuzka i tak juz mocno jest kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuM!! Ja kiedys od Ciebie dostalam przydatnego linka z lekarzem wroclawskim,gdzie sie ustawiaja szeregi kobiet;) Mam tam termin na 1go i dam znak co i jak.Faktycznie jest ponoc swietnym fachowcem,tak czytalam wlasnie na forach...Jezeli on nie pomoze bede szukac dalej...Dzieki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberk w weekendowe południe :) Ja zaraz zmykam do pracki... :) Alez mi się nie chce... :( A wieczór..hmmm... moz ejaka skolacja..i zobaczymy co wyjdzie :) choć dziś to chyba jescz enie ten dzionek :) jutro prędzej :) Aneczko..ja wiem co ty sądzisz... ale sa też rpzeciwniczki takich pomysłów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natallia Kukulska
W dzisiejszym wydaniu Super Expressu zamieszczono wywiad z Natalią i Jej Tatą Jarosławem Kululskim. Rozmowa przeprowadzona została przez Krzysztofa Szewczyka i Marię Szabłowską do cyklicznegio działu Wideoteka Dorosłego Człowieka. Kupcie sobie Babki gazete!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natallia Kukulska
Poprosze tez o dietke na adres mojego FANCLUBU w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka?:O :D;) hehe,dobre... Alez dzisiaj piekna pogoda!!!! a ze Dzien Babci i Dziadka w ten weekend wypada,wybralismy sie na dluuugi spacer na cmentarz,stawy,po miescie:) Normalnie wiosna!!! Pozdrawiam slonecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też dziś u babci i dziadka. A jutro do pracy. Chyba musze pomyśleć o jakimś zwolnieniu i trochę odpocząć. Nic mi się ostatnio nie chce. Jakaś niemoc wiosenna mnie dopada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - mysle ze to ta pogoda tak wplywa na organizm czlowieka, ja niby caly czas w domu (2tyg lezenia plackiem prawie chlip chlip) a czuje sie taka zmeczona jakbym conajmniej fizycznie pracowala. Mazowszanko - teraz to mezu powinien ci masazyki zaczac fundowac coby Krzys zaczal sie szykowac do drogi :) Elu - ten lekarz na ktorego mam nowy namiar to jest typowy od nieplodnosci, ciemnoskory magik tak o nim powiadaja, zajmuje sie i paniami i panami, takze jest full service :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!!! tez u Was jest bialo za oknem?:D Mazowszanko! Trzymam za Ciebie z Dziewczynami kciuki,bo rozumiem ,ze to juz kwestia dnia:D🌼:) U mnie (napisze w najwiekszym skrocie;)) : @:P!!!:O P O Z D R A W I A M !!! AniuM,jak juz gin mi nie pomoze,poprosze Cie o namiary do tego lekarza.Ja licze ,ze hormony mam nie tak,a nie robilam na nie wynikow-a to pprzeciez b.wazne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie też zima jak sie patrzy :) Ja w tym cyklu - zaszalałam..teraz tylko wypatrywac efektów w okolicach przyszłego weekendu :) Na nic sie nie nastawiam, bo w moim przypadku chyba kazdy efekt jest ok i do przyjęcia... Wiem, ze efekt positiv - przyniesie wiele stresów i zmian, a negatyw poki co nic nie zmieni, jedynie to, ze bede się utwierdzac w przekonaniu, ze cos ze mną nie tak...(w pewnym sensie).... W sumie to chyba przeważa u mnei poki co nerw - ze byc moze sie udało (stres), ale wiem, ze jak test wyjdzie negativ to mimo wszytsko będe zawiedziona.. Ehhh -jak widzicie sama nie wiem czego chce :) (p.s. tlyko ta suknia sluban mnie niepokoi :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki!!!!!! Vall rozumiem Twoje rozterki, swojego czasu tez i chcialam, i balam sie pozytywnego efektu :-) Do dzis pamietam, jak trzesly mi sie rece, gdy robilam test. A teraz na te 2 kreski patrze z wielkim rozczuleniem i jestem bardzo szczesliwa!!!! Tak wiec trzymam kciuki!!!! My jeszcze czekamy na bobasa, ktory wierci sie, rozpycha, chyba mu bardzo ciasno w brzuchu juz jest. Moj malzonek smieje sie, ze dzidzius sie pakuje do wielkiej wyprawy :D . Pozdrawiam wszystkie kobietki 🌼 oczekujace na maluchy i starajace sie!!!!!! ❤️ Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowionka z mega zasniezonego podlasia... alez mnie ten snieg optymistycznie nastroil!!! zyc nie umierac no i jutro w spacery lece :) w koncu moge juz z domu wylazic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaęąą
no i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... wpadłam tylko na chwilunie.. Trzymam nadal kciuki za te wszystkie starajace... Wiem, że ktoś czuwa i wynagradza nas za cierpliwość.. mi się zaczął juz 28 tydzień i dziekuję losowi wszystkim, ktorzy trzymali za mnie kciuki! Głowy do góry kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Mozolinko,ciesze sie,ze do nas zajrzalas!!!🌼 MAZOWSZANKO!!! Napisz jak sie czujesz,bo termin tuz,tuz:D:D!!!?? Fajnie by bylo gdybys otworzyla na ta uroczystosc (UWAGA!!!) nowy topik np: \"Mamy i starajace sie\";) Nasz jest troche zasmiecony:O Mysle tez,ze wtedy dolaczy sie do nas kilka nowych osob,topik ozyje na nowo:) Ale czekam na Twoj ruch:) -Ty jestes zalozycielka i Ty decydujesz!!!!:) Trzymam kciuki,zeby wszystko bylo dobrze i Krzys szybko wyszedl na swiat!:D U mnie chlapa,brzydka pogoda...W tym tygodniu jeszcze czeka mnie wizyta-nowa nadzieja.... A co u Was?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas piekny snieg i delikatny mrozek... szkoda ze nie udaje mi sie w pelni korzystac z wolnego czasu i delektowac sie widokami ale samopoczucie nadal kieposkie... to juz 5 miesiac (18tydzien) a ja dalej sie marnie czuje i w kiblolandii londuje... no ale czego sie nie robi dla tej malej kruszyny... Elcia trzymam kciuki za wizyte u lekarza. mam nadzieje ze dasz nam znac co i jak Aniu Mazowszanko - jak tam? moze juz jestes w drodze na porodowke co?? niech cie mezu pomasuje to troche przyspieszycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Nie wiem czy mnie pamiętacie....bo juz wieki tu nie byłam. Ale wpadłam oznajmić ,ze wyszedł mi test - dwie kreski- z tym ,ze tamta druga taka jaśniutka (30dc) więc -Aneczka namówiła mnie na Betę i dzisiaj mam wynik wskazujący ,ze to 3-4 tydzień.... Bardzo się cieszę - lecz ja z natury jestem niedowiarkiem :-) - w sobotę idę do Gina -pogadać- bo wiem ,ze na USG jest za wczesnie...Kochane trzymajcie kciuki ,zeby wszystko było w porządku!!! Biorę duphaston- bo brałam wczesniej gdy się starałam.... Buziaki i zyczę wszystkim wszystkiego dobrego !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje i tutaj :) kciuki 3mamy i nawet mozemy juz za ciebei wierzyc ze bedzie wszystko dobrze, za pare miesiecy bedziesz juz taka grubasna jak niektore z nas teraz ;) zdrowka zycze dla ciebie i kruszynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaycie kochane!!!!! Pragnę Was poinformowac, że od piątku 26 stycznia jestesmy szczesliwymi rodzicami naszego Krzyni. Dzidzius jest cudowny, grzeczny, placze tylko wtedy, gdy boli go brzuszek a robimy wszystko, by nie mial tych dolegliwosci. Szczegoly dot. porodu i pobytu w szpitalu zamieszcze nastepnym razem. Pozdrawiam Was cieplutko, Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazowszanko superrrr gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja jeszce musze poczekac 4 miesiace....ale moje malenstwo wazy juz 532 gramy wielkolod prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazowszanka, gratulacie, ja tez dawno tu nie zagladalam, ale chce wam oznajmic,ze u mnie na tescie II kreski, zrobilam go 29.01,z moich obliczen wyglada,ze od ostatneij @ to 6 tydzien , jutro ide do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×