Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Gość trzymamyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewvka
Ania75 napisz czy juz jestes po i jak sie dzidzia chowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaycie dziolchy!!!!! Co u Was slychac? Czy ktoras jeszcze tu zaglada? Nasza dzidzia ma juz 2 i pol miesiaca i jest cudowna. Usmiecha sie do nas przepieknie i duzo \"mowi\". Aniu 75....... z niecierpliwoscia czekam na wiesci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAk sie czujecie Ty i Twoje malenstwo, jak porod (w Wolominie, w wodzie tak jak planowalas?) Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONIEEECCCCCCCCC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAAAAAAAK KOOONIEC WRESZCIE
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie zamiast pisac oswiezaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie! Mi do porodu został tydzień, ale z obliczeń i badań mojej lekarki przenosze moja córeczkę troszeczke, wiec może bede miała majową dziewczynkę. Czasem podczytuje kwietniówki i Ania 75 urodziła córeczkę Ania75........13.04.2007..........3700................59 cm...Agatka skopiowałam kawałek jej tabelki, żebyście widziały że wszystko powoli u każdej z nas sie ukłąda! Mazowszanko - wielkie gratulacje juz takiej duzej dziewuszki! ciekaw co Chce miec karolinkę?? ciekawe czy udalo sie im zajść w ciążę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co uppppppppppppp
napisz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu kto............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietacie mnie?udzielam sie na innym topiku chcialam wam powiedziec ze jestem w 36 tyg niedlugo rodze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z mojakruszynkajestem juza w domku. moj słodki szkrab wazył 3700 i miał standardowe 56 cm. Kochana istotka! hb- gratuluje!! trzymajcie sie ciepło dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tu AniaM sie melduje :) Mozolinka Gratulacje!!!!!!!wymiary ksiazkowe wrecz :) jak sie bedzie skarb nazywal?? Mazowszanko jak tam Krzys?? hb - pewnie mamusiami zostaniemy w podobnym terminie :) my w prawdzie do terminu mamy sporo czasu ale zycie nam plata figle i maluszek bedzie wczesniakiem, przechodzimy trudny okres bo z malenstwem nie do konca jest wsyztsko ok (ma wade wrodzona) ale sie nie poddajemy i wierzymy ze po operacji bedzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witam! U mnie bylo baaaardddzo nieciekawie w zyciu prywatnym,ktos chcial nam zespusc wszystko co z mezem mamy-milosc.... Udalo sie nam to przezwyciezyc i wiecie co???? JESTEM W CIAZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D /4tydzien/:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witak ..chce miec karoline gratulacje!!!!!!!! a co sie stalo ze nastapil taki kryzys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce miec Karolinke GRATULUJE!!!! normalnie stres nie sprzyja a widac u was pomoglo. dbaj o siebie i juz wiecej sie nie stresuj. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkdoa ze topik juz podupadl..teaz pewnie kazda z nas udziela sie na innym zycze wam szczesliwych rozwiazan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny odnówmy
ten topik kiedys tu blo tak cikawie i nagle nikt zaczol sie w nim udzielac dziwne przemyslcie to i wpadajcie chodzby na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj franciszko!!!!!!!!!!!!!!!dziekuje za pozdrowienia szukalam ciebie milo mi sie zrobilo jak mnie pozdrwilas BARDZO pisz co u ciebie???prosze.. ja za jakies 2 tyg rodze juz nie moge sie doczekac ale cholernie sie bopje porodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego tu tak pustooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dziewczyny gdzie jestescie!!!!!!!!!!!????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hwj tu AniaM... dziewyczny jutro sie dowiemy o temrinie cesarki. bedzie Krzys tylko nie wiemy dokladnie kiedy przyjdzie jeszcze na swiat. 3majcie za niego kciuki bo dluga i ciezka droga przed nim nim bedzie zdrowy. hb ty chyba tez juz jakos na dniach sie podzielisz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak juz odliczam dni termin mam na 9 czerwca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje ze 12 czerwca Krzys bedzie juz z nami. 11mam sie polozyc do szpitala a 12 cesarka i operacja. wszelkie kciuki sie przydadza wiec z gory dziekuje !!! HB no to ciekawe ktora z nas bedzie pierwsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisnia80
witam was dziewczyny. bardzo mnie zaciekawily wasze rozmowy i chcialabym sie dolaczyc do waszej paczki. ja mam wlasnie "te" dni i pracujemy nad nowym czlonkiem rodziny. nie moge sie doczekac kiedy bedziemy mieli dzidziusia, moj maz rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widzisz topik stary
:P:P:P:P:P:P:P:Pbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary ale sie czasem co dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba go usunac i tyle
po co on komu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×