Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kesia

jaki sport daje najszybsze efekty?

Polecane posty

dziewczyny prosze was o podzielenie sie waszymi spostrzezeniami co do uprawiania rozych form sportu i rezultatami, oczywiscie chodzi mi o jak najszybsze i jak najlepsze efekty w redukcji obodu, i w ujedrnieniu ciała, nie zas w rozbudowaniu miesni. moze jestescie w stanie polecic jakies cwiczenia, ktore przede wszystkim spalaja tłuszcz a nie rozbudowuja miesnie?bede bardzo wdzieczna, ozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszykówka jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za piersze wypowiedzi:)z koszykowka to u mnie niezbyt:) ale jesli chodzi o to bieganie, Mizera- jak czesto biegasz i jak dlugo by zobaczyc efekty?:) moze masz wiecej wskazowek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam co wy wiecie
najlepsze efekty odchudzajace daje praca w polu-zatrudnijcie sie u jakiegos gospodarza,2 miechy -minus 20 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepiura
najlepszym sportem na spalanie tkanki tuszczowej jest sex:) to nie bajka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po tygodniu biegania po 40min dziennie widziałam efekty tzn. miniejsze fałdki na brzuszku :) poza tym szczuplejsze uda i bardziej umięśnione łydki, ale proponuje zaczynac od 15 min i zwiekszac z dnia na dzien moze o 5 min. I wcale nie trzeba biegać szybko :) ja w pół godz mam 4km wiec dość wolno ale dopiero sie rozkrecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktośtakisobie
Skakanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna płaczyc skakanke z biegiem:) a co do biegania- Mizera, jakie godziny preferujesz? i czy biegasz naczczo rano lub po ostatnim posiłku ?:) moze ktos jeszcze chcialby zabrac głos?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biegam wieczorekiem tak kolo 19 ale niektórzy polecaja rano bo podobno rano \"na czczo\" spala sie bezosrednio tluszczyk ale mozna tez przy tym tracic miesnie wiec ja wole wieczorkiem tak 2godz.po posiłku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, a powiedz mi moja droga jeszcze:) czy biegasz sama czy z kims?ja zaczne wkrotce jak sobie zamowie sprzet grajacy specjalnie do biegania:) i bede na pocatku biegac sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja róznie... ale zazwyczaj sama i tez słucham muzyczki...to bardzo pomaga :) wyzale sie tylko ze ja akurat biegam dlatego ze chce tez schudnac i czasem wydaje mi sie ludzie sie na mnie patrza... co ta gruba tu chciała, zrobi kóło i pójdzie do domu... i czasem sie troche wstydze bo biegam na bieżni :/ ale co tam Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh mizera mialam wlasnie o tym pisac, jak sie pokaze na mojej dzielnicy w stroju sportowym od razu sie zacznie \"odchudza sie\" albo cos w tym stylu, no i z moja kondycja wstyd, ale co tam, mam do zrzucic wiec trzeba to zrobic za wczasu:)dziekuje ci serdecznie za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ...
oczywiście namiętny i energiczny seks ... no i żywiołowy taniec :) ... to nie żart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fernardyna pm
a spacer moze cos daje/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biegam rano,o 6:P wiem zboczonba jestem:P narazie 20 minutek bo wiecej nie daje rady:/ ale jest coraz lepiej,łapie konducje i juz sie tak nie mecze,pozatym cwicze miesnie brzucha wieczorami,efekty zauwarzyłam po miesiacu,mocne nogi,mniej w bioidrach,na brzuchu i w boczkach.Dodajac diete i mnustwo chodzenia(teraz zamiast jezdzic busiakimi np wole sie rpzejsc) straciłam 13 kg przez 2 miesiace.Dodam ze to mogło by sie wydac mało,ale dla mnie to duzo,bo czuje sie lepiej,zdrowo sie odzywiam,trace kg,nie trace zdrowia,urody,włosów,nie wysycha mis króra,wolno ale skutecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczna ksieżniczko 13kg to ma byc mało?? To az za duzo !!! I nie zdrowo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pom-pon
Mizera biegaj dalej gwizdz na tych co sie gapia :P A tak nawiasem to sloneczna ksiezniczke tez warto nasladowac i posowac pieszo gdzie sie da albo niezawodny poczciwy rower przeprosic i wskakiwac na niego przy kazdej okazji. Na efekty dlugo nie trzeba czekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o pozniej porze:) kto tu biega o 6?:) co za poswiecenie słoneczna ksiezniczko:) ale efektow tylko pozazdroscic! uwaga- am juz stroj i kolege do biegów:) wiec juz nie bede sie bała sama do lasku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biegam tez kolo 19. Jest teraz tak ladnie, wiosennie, az chce sie troche poruszac!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pływam codziennie rano tzn. o 7.00 kiedyś pływałam o 6 ale zmienili pracę basenu,bo chodziły tylko 3 osoby razem ze mną basen dużo daje,ale trochę nudno tak pływać tam i spowrotem,ale ja się nie poddaję,dobrze że muzyczkę puszczają polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera25***
czesc Dziewczyny, mam 25 lat i stram sie zgubic kilka zbednych kilogramow dieta, sport np po przez bieganie, checi sa tylko brakuje towarzystwa:(a samemu to checie na dlugo nie wystarczy, mieszkam we Wrocławiu, jesli ktos chcialaby sie przylaczyc, to ZAPRASZAM SERDECZNIE!podajcie swojego maila czy gg i ja sie skontaktuje, obgadamy dokladnie szczegoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggina
A ja codziennie 40min-1 godz. cwiczeń (stepper, brzuszki,ciężarki itp) a poza tym min. godzina spaceru-wysiadam na innym przystanku i mam dalej do domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tez jest basen ale wstdze sie troszke pokazywac w stroju kapielowym:) mam tez sporo cwiczen na płytach ale taka pogoda ze glupio sie zamykac w domu, gorzej ze musze sie uczyc, wrrrrr:) ps. ja z wrocławia niestety nie jestem, mieszkam w szczecinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemonkowa
hej,,, ja jezdze na rowerze 40min. codziennie. myslicie ze po jakim czasie moge sie spodziewac efektow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mizera- no dokładnie to spod szczecina, w granicach 3o paru kilometrow:) wiec pewnei nie mieszkamy koło siebie:) nie wiem jakie efekty daje rower, wlasnie moze ktos chce sie pochwalic jakimikolwiek efektami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaczęlam biegać, nie codziennie ale i tak się cieszę że zaczęlam i się przemoglam ponieważ mieszkam na osiedlu i nie lubię gapiów,biegam rano czasem wieczorem po 20stej, czuję że mam więcej siły,poza tym mam ćwiczonka ABT, też dużo pomagają stosuję wszystkie 5, czyli nogi,brzuszki,pośladki,rozciąganie,ramiona.W następnym tygodniu kupuję sobie rower,będę śmigać po białostockich okolicach, no i oczywiście po puszczczańskich lasach,gdzie jest sporo rowerowych tras. W następnym tygodniu przyjeżdża mój facet do kraju i chętnie będzie mi towarzyszyl.Wszystko to robię dla formy,chociaż nie mam nic przeciwko jeśli strace kilograma. Jestem malutką kobietką bo mam 1.60 i 50kg wagi, muszę przyznać ze niedawno stracilam jakieś 2kg, i dziś założylam strój kąpielowy, jestem zadowolona ponieważ już w długi wekeend będę mogla pójść na basen ktory jest rzut beretem od mego miejsca zamieszkania (100metrów). Co do zasad żywienia to się nie ograniczam, piję dużo wody,wpycham ciacho, jem więcej zieleni, i polskie schabowe.Z jedzenia nie zrezygnuję, wiem ze mam tendencję do tycia, kiedy sie obrzeram ale w przypadku jedzenia mam słabą wolę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×