Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Magnolia.a.a
Fan skutki podziwiam odwagę. Jednak lepiej być ostrożnym. Wchodziłam na fora dla muslimow, to ze tak powiem b.oglednie pytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia.a.a
Dechter tłumaczy to jako rytualna pedofilie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Nie powiem co teraz o tym myślę bo pojawiły by się tu same gwiazdki. Ale powiem jedno. Ktokolwiek tą religię popiera sam jest pedofilem, zoofilem, mordercą i tyle. Bo tylko ktoś taki (nieurodzony w tej religii) może tą religie popierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aidann
Właśniie dowiedziałem się, że moi dziadkowie to pedofile i zoofile bo są muzułmanami z Azerbejdżanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aidann
I są mordercami. -lecz się, bo nienawiść leje się z twoich wypowiedzi strumieniami. Jeszcze niedługo rozpoczniesz świętą inkwizycję w paleniu "barbarzyńców" . LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktostam neutralny
co ty masz wspolnego z tymi debilami, zastanow sie, tylko religie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Rozumiem że twoi dziadkowie przeszli na islam bo inaczej to nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. Ale to jest charakterystyczne dla muzułmanów. Charakterystyczna jest też dla nich nienawiść którą od dziecka mają zaszczepianą wobec "ludzi księgi" i agresja jaką ta nienawiść rodzi. Mówienie prawdy NIE jest nienawiścią drogi panie muslin. Taki jest islam. Propaguje pedofilie, zezwala na zoofilie i nakazuje mordowania "ludzi księgi" i cokolwiek pan tu napisze tego nie zmieni. Każdy wnioski może wysnuć sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aidann
Hmmm po pierwsze nie jestem muzułmaninem. Po drugie to nie moja wina, że moja Mama jest Azerką i nie wstydzę się tego- nie ukrywam swojego pochodzenia. Po trzecie mój ojciec mimo, że był Polakiem i Chrześcijaninem- to rodzice mojej Matki- nie poderżnęli mu gardła z tego powodu. Czekam, aż zaczniesz wylewać swoją żółć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
I twoja matka muzułmanka mogła wyjść za niemuzułmanina? I jej rodzice na to przystali? I nikt jej za to nie ścigał? To jakimi oni są muzułmanami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aidann
Tak-moja Mama wyszła za mąż za 16lat starszego inżyniera. Nie wiem jaki był początkowo stosunek moich Dziadków do mojego Ojca, ale faktem jest że są małżeństwem od 25lat- i to całkiem fajnym i udanym- mimo różnicy wieku, kultury i pochodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aidann
Tak, moi Dziadkowie są muzułmanami i mieszkają w Gandża, w zachodniej części Azerbejdżanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Kobieta muzułmanka NIE może wyjść za nikogo z ludzi księgi czyli chrześcijanina czy żyda. Tak samo muzułmanie mają przykazane zgładzać chrześcijan zatem sam sobie odpowiedz jakimi są muzułmanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aidann
A skąd ta fałszywa informacja? No to wbij sobie do głowy, że moi dziadkowie muzułmanie zgodzili się na ślub mojej mamy z moim ojcem-katolikiem. Myślisz, że muzułmanie to socjopaci, którzy zrobiliby krzywdę własnej córce, dlatego bo zakochał sie w niej Polak? Bardzo dużo zależy od rodziny, która często pozwala na małżeństwa mieszane- wbrew obowiązującym zasadom. Muzułmanie to nie tylko Arabia Saudyjska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koka19
Turki są fuj. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Fałszywa informacja? Co chcesz teraz powiedzieć że ci wszyscy Chrześcijanie mordowani w imię allaha w krajach islamskich to są fałszywe informacje? Że te wszystkie mordowane kobiety (matki, siostry, córki) za splamienie honoru rodziny to są fałszywe informacje? Jesteś w stanie wziąć teraz śmierć tych wszystkich niewinnych ludzi (ofiar islamu pięknej i pokojowej religii) na siebie mówiąc że są to fałszywe informacje? Jesteś? 1 "Myślisz, że muzułmanie to socjopaci, którzy zrobiliby krzywdę własnej córce, dlatego bo zakochał sie w niej Polak?" 1 nie Polak ale chrześcijanin. Tak, tak właśnie myślę. To psychopaci którzy mordują swoje córki bo ta rozmawiała z chłopakiem i splamiła ich honor, mordują swoje córki bo śmiała związać się z innym muzułmaninem niż ten którego jej wybrali, mordują jak została zgwałcona bo utrzymywała stosunki poza małżeńskie. I nie wyjeżdżaj tutaj z Arabią Saudyjską. Gdyby to był problem tylko Arabii to nie byłoby to takim problem w Europie i innych krajach islamskich. Wierzę że twoi dziadkowie zgodzili się na taki ślub ale nie jest to czymś normalnym dla muzułmanów. (no chyba że jest to mężczyzna muzułmanin) Muzułmanie mają zaszczepioną nienawiść do ludzi księgi i mają ich zwalczać. Zatem jeżeli ktoś postępuje inaczej to grzeszy wobec allaha i pytanie czy to jest muzułmanin wtedy. Azerbejdżan to państwo muzułmańskie więc nie opłaca się tam wyznawać innej religii zwłaszcza jak się w takiej urodziło. Tylko czy to są muzułmanie. 1 A tu kilka cytatów: 1 2:191 "I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili - Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. - I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! - Taka jest odpłata niewiernym!" 1 9:5 "A kiedy miną święte miesiące, wtedy zabijajcie bałwochwalców, tam gdzie ich znajdziecie; chwytajcie ich, oblegajcie i przygotowujcie dla nich wszelkie zasadzki! 1 9:29 "Zwalczajcie tych, którzy nie wierzą w Boga i w Dzień Ostatni, który nie zakazują tego, co zakazał Bóg i Jego Posłaniec, i nie poddają się religii prawdy - spośród tych, którym została dana Księga - dopóki oni nie zapłacą daniny własną ręką i nie zostaną upokorzeni."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
No i jeszcze mamy to: 2:221 "I nie oddawajcie (waszych córek) w małżeństwie dla al-muszrikun (politeistów, bałwochwalców, niewiernych) chyba że oni uwierzą (w Allaha i Jego Wysłannika Muhammada) i zaprawdę, wierzący niewolnik jest lepszy niż (wolny) muszrik (politeista, niewierny), nawet jeśli ten was zadowala"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzlumanka smierdziuszka ciapk
http://pokazywarka.pl/g5blci/ Darling.I Lowe.Ju... "Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. "exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aidann
Jesteś w błędzie- ale moi Dziadkowie nie są muzułmanami z przymusu i reżimu jakie narzuca im państwo. Azerbejdżan jest bardziej liberalny religijnie, a kobiety w tym kraju mają wiele przywilejów i nie chodzą "opatulone", mają możliwość normalnej nauki na Wyższych Uczelniach. Wydaje mi się, że ograniczenie praw kobiecych w krajach muzułmańskich nie wynika bezpośrednio z wartości i wierzeń Islamu. Uważam, że przyczyną jest model życia i rodziny-praktykowany tutaj od pokoleń- podzial na świat "kobiecy" i świat "męski". Byłem przez ponad rok na wymianie studenckiej Mexico City i mimo, że jest to kraj skrajnie katolicki- to kobiety mają również ograniczoną wolność. W Meksyku kobieta powinna wyglądać skromnie i nie zwracać na siebie uwagi. szanująca się kobieta w Meksyku- nie będzie wracała o zmroku, nie będzie podróżowała sama po kraju, nie będzie spoglądała mężczyznom w oczy, nawet jeśli jest w męskim towarzystwie. Kobieta w Meksyku nie wejdzie sama do lokalu i nie może zamówić sobie piwa. Nawet jeśli wchodzi z mężczyzną do pubu, to musi mieć zgodę pozostałych mężczyzn znajdujących się w pubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzlumanka smierdziuszka ciapk
www.religiapokoju.blox.pl www.euroislam.pl http://pokazywarka.pl/g5blci/ Darling.I Lowe.Ju... http://youtu.be/Ah8dhqQvZ8E . Obca / Die Fremde (2010) http://youtu.be/WPzYmxz6Ga0 "Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. "exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Więc twoi dziadkowie nie są muzułmanami z przymusu czy reżimu za to są "złymi" muzułmanami bo nie wypełniają Koranu i nie robią tego co nakazuje allah. I to nie jest moje widzimi się tak mówi islam. 1 "Wydaje mi się, że ograniczenie praw kobiecych w krajach muzułmańskich nie wynika bezpośrednio z wartości i wierzeń Islamu." 1 No to źle ci się wydaje. Wystarczy zapoznać się z historią np. Turcji (o ile dobrze kojarzę) i zobaczyć jakie prawa miały kobiety w tym kraju zanim dotarł tam islam. Islam stawia kobietę na straconej pozycji wobec mężczyzny. I niestety w każdym kraju islamskim tak jest. Kobieta muzułmanka jest własnością mężczyzny. Najpierw ojca potem męża ew. brata lub wuja. To że w jakimś kraju jest trochę liberalniej nie chodzą opatulone lub nawet pozwala im się uczyć czy pracować nie oznacza że kobiety tam są równe mężczyznom. Znam przypadek kobiety która studiowała za przyzwoleniem rodziny, miała chłopaka muzułmanina a potem przedstawiono jest przyszłego męża i nie było że kocha kogoś innego (tez muzułmanina) i że nie po to się uczyła aby teraz stać się kuchtą domową. Dyskusji z rodziną nie było. Dziewczyna wybrała śmierć. Poza tym należy pamiętać że sam Mahomet pracował u kobiety. Czyli kobiety miały wiele przywilejów przed nim. A potem zabrał im wszystkie prawa i sprowadził do roli seks zabawki i towaru który można sprzedać. 1 Nie wiem jak jest w Meksyku ale w chrześcijaństwie mamy zrównanie kobiety z mężczyzną w Chrystusie np. w 1 liście do Koryntian. Natomiast jestem w stanie zrozumieć dlaczego kobieta w Meksyku nie powinna sama podróżować czy wracać o zmroku. Meksyk to nie jest zbyt bezpieczne miejsce zatem może tu chodzić o jej bezpieczeństwo. 1 W państwach Europejskich kobieta ma takie same prawa jak mężczyzna choć mamy w tych krajach oddzielenie prawa od religii. Niestety muzułmanie próbują nam wprowadzać swoje prawa gdzie kobieta jest niczym. I jeżeli im się to uda to właśnie będziemy mieli ograniczenie praw kobiecych nie ze względu na kulturę ale na religię. 1 Kobieta muzułmańska nie ma prawa wyjść za nie muzułmanina. Dzieci przyjmują religię ojca zatem jeżeli ona wychodzi za chrześcijanina to zdradza religie i ściąga na siebie Fatwe. 1 możesz mi znaleźć w internecie gdzie kobieta w Meksyku nie może spoglądać w oczy mężczyznom? Skoro to jest taki ważny zwyczaj to powinien być gdzieś opisany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aidann
"Znam przypadek kobiety która studiowała za przyzwoleniem rodziny, miała chłopaka muzułmanina a potem przedstawiono jest przyszłego męża i nie było że kocha kogoś innego (tez muzułmanina) i że nie po to się uczyła aby teraz stać się kuchtą domową. Dyskusji z rodziną nie było. Dziewczyna wybrała śmierć." Tzn. znasz osobiście czy z internetu? Ooo a ja znam przypadek, Chrześcijan w Polsce, którzy mordują się za wino, telefon komórkowy czy sto złotych. "Nie wiem jak jest w Meksyku ale w chrześcijaństwie mamy zrównanie kobiety z mężczyzną w Chrystusie np. w 1 liście do Koryntian." Przecież to w Biblii jest napisane, że kobieta jest własnością mężczyzny i ma mu służyć jak Panu. " Natomiast jestem w stanie zrozumieć dlaczego kobieta w Meksyku nie powinna sama podróżować czy wracać o zmroku. Meksyk to nie jest zbyt bezpieczne miejsce zatem może tu chodzić o jej bezpieczeństwo." Nie masz racji- widać, że nie byłaś nigdy w tym kraju. Meksyk jest w gruncie rzeczy bezpiecznym krajem- jeśli nie masz nic wspólnego z narkotykami- włos Ci z głowy nie spadnie. Nie- kobieta po zmroku w Meksyku jest postrzegana jak ulicznica- przez co może zniszczyć swoją reputację "W państwach Europejskich kobieta ma takie same prawa jak mężczyzna choć mamy w tych krajach oddzielenie prawa od religii. Niestety muzułmanie próbują nam wprowadzać swoje prawa gdzie kobieta jest niczym." Nie musisz mi pisać jakie panują prawa i zasady w Europie, bo urodziłem się w Polsce i mieszkam tu od 24lat. Tak- bardzo dobrze są tutaj traktowane kobiety- w szczególności jak wraca nachlany mąż i tłucze w swoją żonę jak w worek. "Kobieta muzułmańska nie ma prawa wyjść za nie muzułmanina. Dzieci przyjmują religię ojca zatem jeżeli ona wychodzi za chrześcijanina to zdradza religie i ściąga na siebie Fatwe." Moja Mama jest na to żywym dowodem, że nie masz racji- a od tej zasady coraz więcej rodzin muzułmańskich ucieka. "możesz mi znaleźć w internecie gdzie kobieta w Meksyku nie może spoglądać w oczy mężczyznom? Skoro to jest taki ważny zwyczaj to powinien być gdzieś opisany. " Jak znajdę to Ci wkleje linka. A wiesz, że Meksyk w Europie słynie z zabijania kobiet? Wpisz sobie w wyszukiwarkę: kobiety w Meksyku i karm się fałszywymi informacjami z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aidann
Linka- a prawdziwi macho w Katolickim Meksyku uważają, że miejsce kobiety jest w domu i że mężczyźni są lepsi i inteligentniejsi od kobiet:D Nie piszę Ci tego żeby Cię wkurzyć, ale piszę Ci jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
"ja znam przypadek, Chrześcijan w Polsce, którzy mordują się za wino, telefon komórkowy czy sto złotych." I widzisz tu dochodzimy do sedna. Chrześcijanin który morduje obojętnie z jakiego powodu po pierwsze nie robi tego w imię religii a po drugie za taki czyn zostanie ukarany przez Boga. Bóg zakazuje zabijać. W islamie za zabicie Chrześcijanina lub Żyda mamy nagrodę w niebie. W Chrześcijaństwie piekło. Bóg nakazuje miłować sowich wrogów. 1 "Przecież to w Biblii jest napisane, że kobieta jest własnością mężczyzny i ma mu służyć jak Panu." Bzdura. Tak twierdzą ci którzy nie znają chrześcijaństwa i nie wiedzą jak czytać Biblię, albo próbują oczerniać Chrześcijan. Jak mówiłam Jezus zrównał kobietę i mężczyznę. Przeczytaj sobie 1 list do Koryntian. Cofnij się o parę stron do moich postów a znajdziesz tam odpowiedź na taki zarzut bo już tu był wysuwany. Mężczyzna bez kobiety nie istnieje jak nie istnieje kobieta bez mężczyzny, są jednością. Kobieta powstała z mężczyzny a mężczyzna z kobiety. Kobieta dla mężczyzny jest tym czym Kościół dla Chrystusa. A Chrystus Kościół uświęca aby osobiście stawić go przed sobą jako chwalebny, bez skazy, aby był święty i nieskalany. 1 To islam stawia kobietę jako własność mężczyzny. 1 "Nie masz racji- widać, że nie byłaś nigdy w tym kraju. Meksyk jest w gruncie rzeczy bezpiecznym krajem- jeśli nie masz nic wspólnego z narkotykami" No przecież napisałam że nie byłam. Ja znam inny obraz Meksyku. Wiem że kobiety jak są tam gwałcone to nawet nie mają jak tego zgłosić na policję i że policja sama boi się przestępców właśnie tych narkotykowych mafii. Ale to i tak nie ma nic do rzeczy. Co mnie obchodzi jakiś Meksyk? Katolicki Meksyk nie jest żadnym wyznacznikiem Chrześcijaństwa. Jeśli chce poznać Chrześcijaństwo otwieram Biblie a nie patrzę jak to jest w Meksyku. 1 "Nie musisz mi pisać jakie panują prawa i zasady w Europie, bo urodziłem się w Polsce i mieszkam tu od 24lat. Tak- bardzo dobrze są tutaj traktowane kobiety- w szczególności jak wraca nachlany mąż i tłucze w swoją żonę jak w worek." Kochany mylisz pojęcia. Mąż nie ma prawa bić kobiety jak w islamie. Kobieta może to zgłosić i państwo ją powinno obronić. Zresztą robi to np. poprzez niebieskie karty. Natomiast to że państwo jest nieudolne w wypełnianiu prawa (mówię tu o Polskim bo w innych trochę lepiej to działa) nie jest wynikiem religii a tylko nieudolnością polityków. Kobieta w państwie europejskim ma te same prawa co mężczyzna. Nie ma podziału w prawie na kobiety i mężczyzny. Otwórz sobie jakikolwiek kodeks. Oboje obowiązują te same prawa. 1 "Moja Mama jest na to żywym dowodem, że nie masz racji- a od tej zasady coraz więcej rodzin muzułmańskich ucieka." Twoja mama jest tylko dowodem na to że nikt jej za to nie ścigał. Wg prawa szariatu powinna objąć ją fatwa. 1 Nie promuję Chrześcijaństwa ale bądźmy wobec Chrześcijaństwa sprawiedliwi. Jestem za to Europejką i nie życzę sobie aby ktokolwiek w moim państwie próbował wprowadzać swoje chore prawa bo takie są prawa islamu bo takie są prawa szariatu. I wybacz ale nie zaakceptuje niczego co zezwala na odbywanie stosunków z 9 letnimi dziewczynkami, co zezwala na erotyczne dotykanie niemowlaków i odbywanie z nimi stosunków udowych, co nakazuje mordować innych ludzi w imię religii i co zezwala na sypianie ze zwierzętami bo akurat je też lubię. A na to wszystko zezwala islam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aidann
"W islamie za zabicie Chrześcijanina lub Żyda mamy nagrodę w niebie. W Chrześcijaństwie piekło. Bóg nakazuje miłować sowich wrogów." TAK każdy muzułmanin morduje- morduje na okrągło nie ważne czy stary czy młody- bo ma wtedy punkty u allaha dodatkowe. Każdy muzułmanin też konstruuje potajemnie bomby, właściwie to każdy ma bombe leżącą obok koranu na wszelki wypadek Nawet, zabierają ze sobą bomby na spacery...w końcu kto wie może jakiegoś chrześcijanina albo żyda spotka po drodze..hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Słuchaj nie wiem czy każdy. Wystarczy że taki jest nakaz w islamie. I muzułmanie się do niego stosują. I takich ofiar jest mnóstwo. Nie tylko w krajach Europejskich. Tym się to rożni. W islamie masz Nakaz i nagrodę w niebie. W Chrześcijaństwie masz Zakaz i kary piekielne. Zaś w państwach Europejskich Zakaz i więzienie. Więc się tak nie unoś. Islam zezwala na wiele rzeczy które nie tylko są niezgodne z prawami chrześcijańskimi ale zwyczajnie są niezgodne z prawami "moralnymi" państw Europejskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta magnolia
my tyle wiedze co z nimi sie przespala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uj
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... a nieChse........
Aidann......Prezentujesz manipulację faktami dostrzeżonymi przez rÓżowe okulary....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Durnowata linki
to wertyp Czytaj wojtus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×