Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Askim benim
Witam, U mnie dobrze, dziękuję Aschkym. Nie wiem, co mam robić...jestem rozbita... Co radzisz Aschkym.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co robić - jak najszybciej od niego odejść. Zginiesz przy takim mężu, będziesz nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odejdź to już po ptokach to hazardzista się nie zmieni pociągnie cię na dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego dziewczyny tak się oszukujecie . Ciągle tylko jaki to on ladny ten Turek, miły.... Dobrze wiecie z opowiadań jacy oni są a mimo to pakujecie się jak te głupie c**y w związek z Turasami. Jest szansa , że traficie na tego jedynego w milionie Turków. Lecz to i tak cud. Czy w Polsce lub za granicą nie ma Polaków. Porządna dziewczyna i dobrze wychowana znajdzie męża lub partnera ze swojej rasy. Szukają odmieńców te który nie potrafią docenić swojej wartości lub są znudzony swoim chorym życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Askim benim
Wkrótce występuje o rozwód i myślę, że moj wkrotce były mąż pokaże jeszcze rogoi...dopiero się zacznie...ciekawe jest to, że on nie chce rozwodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli piszesz prawdę, że to Ty wnosić będziesz o rozwód a on o tym wie to nigdy nie będzie chciał tego rozwodu. A po jakimś czasie przekonasz się na własnej skórze jaki jest mąż kiedy to on nie będzie Cię już chciał. Nawet nie zauważysz jak znajdzie inną , młodszą i tego samego wyznania . Dla nich to normalne , że kobieta z innej religii to tylko chwila w życiu dla nowych doznań. Potem i tak chcą i pragną swojej rodziny i religii. Więc po co marnować życie i zostać z piętnem. Turcy to nie ludzie naszego pokroju to inna rasa ludzka z głębokimi korzeniami islamu. Oni zawsze nimi zostaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Czy ktoś może wie, co oznacza na tureckim facebooku określenie "arkadaslas oner" . Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś tu jeszcze bywa,czy ten topik to już wymarłe cmentarzysko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie porozmawiam z kimś kto miał doświadczenia w takich relacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj ten temat, można się sporo z niego dowiedzieć, i z moich doświadczeń wynika, że część informacji nie jest wyssana z palca. Pytaj, co chcesz wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanuszka
To ja się dołączę... Jestem w związku z turkiem rok młodszy ode mnie 26/25 lat. Urodzony w Niemczech, rodzice takze. Mama nie nosi chusty i nie chodzą codziennie do meczetu na modły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanuszka
o dziwo jego mama nie chodzi pobita a jego brat nie bije swojej kobiety. Noz mi się w kieszeni otwiera jak czytam niektóre komentarze. Nie oceniajcie wszystkich na podstawie historyjek bo takich historii jest też dużo o Polakach. Spotykam często w barach polaków pół przytomnych i agresywnych często wszczynajacych bójki między sobą. Niektórzy zaczepiają przechodzące kobiety jak stoją na rusztowaniu na budowie. Oczywiście mamy też fajnych facetów w Polsce ale jest też dużo tych co traktują kobiety przedmiotowo. W turcji możemy spotkać wiele kobiet bez chust i z odsłoniętym ciałem... Niektórzy myślą że cała Turcja zacofana a faceci mogą sprzedac się cie za wielbłąda Albo co lepsze po ślubie nie będziesz mogła wychodzic z domu... W Turcji bicie kobiet jest surowo karane!!!! znam pary turecko niemieckie po ślubie w których kobieta nie musi prosić o wyjscie i są Udana para. Nie powiem mój chłopak jest często zazdrosny ale w porównaniu z moja pierwsza miłością polakiem to jest pikuś. Tamten nie pozwalal mi patrzeć nawet jak ktoś płci męskiej wchodzi do restauracji. Także nie oceniajcie wszystkich jednakowo. Nieważne skąd pochodzisz ważne jakie wartości masz i jakie masz serce =:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZajebaćMuzułmanów
Niemiecka policja zatrzymała 22-letniego (muzułmanina) Turka podejrzanego o zamordowanie 19-letniej Polki, pochodzącej z Jastrzębia-Zdroju. Dziewczyna osierociła małe dziecko. https://jastrzebieonline.pl/news ,11842,jastrzebianka-zamordowana-w-niemczech-przez-turka -.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppoziomeczkaa
A ja wam powiem tak... Kazdy sie juz powtarzal, ze to nie stoi kto z jakiego kraju pochodzi itp itd. Racja. Kazdy czlowiek jest inny ale przyzwyczajenia, kultura i tradycje maja wielkie znaczenie na to jak dany 'obywatel' podchodzi do zwiazku. Osobiscie poznalam Turka, ktory jest wspanialym mezczyzna, pokazal mi milosc taka jak nikt inny nie umial mi pokazac/ofiarowac. Wielki szacunek mial do mnie. nazwalabym to czytanie w moich myslach. dbal o mnie i zanim poprosilam o cos juz to mialam. ALE.... kiedy wszystko zaczelo zmierzac ku czemus powazniejszemu, nasze uczucia zaczely rosnac on sie wycofal. Tak poprostu powiedzial NIE. mial szacunek do mnie do konca i wyjasnil dlaczego. (pisze to szczegolnie do kobiet ktore posiadaja swoje dziecko z poprzedniego malzenstwa) . W Turcji nie jest jak w innych krajach muzulmanskich . Jest to kraj bardzo nowoczesny ze tak powiem. Wiecej pewnie kobiet zaslonietych w niemczech nich w samej Turcji. Ale kultura i poglady sie nie zmieniaja. Mezczyzna turecki akceptujac kobiete z dzieckiem to tak jakby akceptowal prostytutke. wiem ze brzmi to brzydko ale to dziecko to namacalny dowod tego ze spal z kims innym. tak na to patrzy rodzina. Mezczyznie ciezko zaakceptowac obce dziecko bo patrzac na nie widzi swoja kobiete w lozku z kims innym. ZADKO sie zdaza aby Turek byl na tyle silny aby mogl to zaakceptowac i dazyc uczuciem nie jego dziecko. Na Turkach jest duza odpowiedzialnosc biorac sobie Europejke za partnerke. Nie mamy prawa przez 2 lata praccowac legalnie, wiec to na nim spoczywa wynajecie domu, oplaty i wszystko, tam z praca tak jak i w PL wiekszoc pracuje na minimum , czesc przecietnie a nie liczni sa bogaci. Moj Turecki byly partner okazal sie tchorzem bo nie podja wyzwania ale nie wykorzystal mnie, byl szczery. Ale tez wiem teraz, ze nawet zamieszkujac w turcji nie bede w stanie znalesc sobie tam partnera bo wiem co wiekszosc z nich uwaza o samotnych matkach. Tam jesli Turka zostanie sama z dzieckiem to w wiekszosci przypadkach jest juz sama, facet uklada sobie nowe zycie. To takie ostrzezenie dla kobiet zakochanych w Turkach ale majacych swoje dziecko. Jesli tylko zaczniecie drazyc temat o przyszlosci i jak on mysli o twoim dziecku itp... po jakims czasie banka peknie i wyjdzie czy on sie zdecyduje czy podwinie ogon i ucieknie. Ale uwazam ze Turecka milosc jest piekna, i szacunek do kobiety tam jest. To ze facet nie chce zeby swiecila cyckami nie znaczt ze nie moze wyjsc na plazy w stroju. Kobieta ma byc tam kobieta a nie maszyna do zarabiania pieniedzy, wszysto robiaca w domu i kolo niego i rodzaca dzieci. Oni kochaja pewne siebie kobiety ktore sa kobietami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×