Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomóżcie w wyborze

Imiona męskie. Które z wymienionych jest najlepsze??

Polecane posty

Gość pomóżcie w wyborze

- Konrad - Michał - Allan - Mateusz Podawajcie również swoje propozycje imion. Marzyłam o córeczce, miałam nawet wybrane imię, ale już na 100% wiadomo, że urodzę synka. Mam problem z wyborem imienia, z imion żeńskich, które mi się podobają miałam przeszło 2 strony, imion męskich godnych uwagi znam tylko kilka:( Nie mam żadnej frajdy w wyborze męskiego imienia dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmhmmmhmmmm
moze maciek albo kuba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak już tylko te mam do
wyboru to Michał... Allan?:O co za pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka72
Mój synek ma na imię Michał. Spodziewam się drugiego synka, będzie miał na imię Mateusz lub Paweł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justalala
PATRYK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna optymistka
Sebastian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr jan wojciech
tomasz, łukasz, maciej, jakub, andrzej ...od groma jest ładnych imion męskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek, Marcin, Patryk, David, Lex - bardzo mi sie podoba, Alexander :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolas czyli_
niko:) albo marvin sebastian(basti) tomek martin dawid daniel krzysztof joachim(achim) nikodem(niko) bartosz bartek paul felix sven krystian patryk :)a z dziewczecych zawsze bylo i bedzie najpiekniejsze MONIKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika23
Najlepszy jest Michał,a w szczególności taki jeden z Piotrkowa Trybunalskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda11
Ja mam Filipa i Karola , podoba mi się Aleksander a ostatnio Nikodem . Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóżcie w wyborze
Ostatnio myślę nad Adrianem, albo Aleksandrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sebastian - to mój syn , super mężczyzna, Oliwier -Oli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniiiiiiiia
Piotruś to moje najcudowniejsze dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam synka Patryka i nawet przez moment nie wahałam się, co do imienia, własnie z dziewczynką miałabym kłopot, bo bardzo dużo żeńskich imion mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka**__
wg mnie Konrad albo Michal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika b
moj synek ma na imie MARTIN bardzo mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóżcie w wyborze
Piotr, Paweł, Szymon, Patryk, Tomasz, Grzegorz..... itp. odpadają, co druga moja kuzynka, koleżanka tak właśnie nazwała swojego synka. Michał to imię mojej pierwszej miłości, dlatego je wymieniłam, ale jak dla mnie też jest zbyt popularne. Nie znam żadnego Konrada, czy Adriana. Z tym, że Konrad za ciężko brzmi. Chyba raczej zdecyduję się na Adriana, co myślicie o tym imieniu?? Aleksander też jest fajnie z tym, że nie podoba mi się zdrobnienie Olek. Nie podobają mi się bardzo nietypowe imiona w stylu Igor, Oliwier, Makary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander ale zdrobniale bede
mowic Aleks a nie Olek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóżcie w wyborze
Miałam psa Aleksa, więc to też odpada mimo, że imię jest naprawdę ładne. Sama nie wiem, raczej zostanę przy Adrianie, ale czuję pewien niedosyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw pomyśl jak się będzie komponowalo z nazwiskiem zeby w połączeniu nie wyszło śmiesznie. Jeśli nazwisko jest neutralne można sobie pozwolić na większą ekstrawagancję, jeśli nazwisko samo w sobie nie jest specjalnie piękne to trzeba raczej spokojnego i przede wszystkim niezbyt wymyślnego imienia, żeby -chłopcu szczególnie -nie zrobić krzywdy na całe życie. Piszę chłopcu, bo dziewczęta jednak mają łatwiej. Nnoszą taką kompozycję 20- 30 lat a potem mogą sobie przybrac nazwisko po mężu. ale i tak w najgorszym okresie- gdy są narażone na docinki dzieci, a same najbardziej wrażliwe na śmieszność- zostają z takim zestawem same. Mnie najbardziej się podobają z takich popularnych Sławomir Radosław a z bardziej wyszukanych Dymitr Bruno Jonasz słowiańskie, znane, ładne a jednocześnie nie każde dziecko pod blokiem tak wołają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóżcie w wyborze
szczerze to żadne imię nie pasuje do naszego nazwiska, więc bez znaczenia jakie by to było imię i tak by nie pasowało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandddra
to co wy macie za nazwisko:) daj mu imie po tatusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANIEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ewentualnie: Darek Piotrek Tomek Ostatnio bytlam na cchrzinach i zauwazylam ze coraz wicej jest starszych imion np: Jan, Maksymilian(taki slodziutki..) Mikołaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooooooooo
allan niko marvin martin felix sven czy was pogięlo???? przecież to nie są polskie imiona! chcecie z dzieci cyrk robić? Sven to może i ladne imię ale w Szwecji!!! Jeśli o Polskę chodzi to Stefana proponuję itd. przepraszam jesli kogoś urażę- ale jeste ogólnie trochę zalamana gustem "imiennym" jaki tu zostal zaprezentowany a czy mozecie mi wyjawic jakie imiona damskie wam sie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóżcie w wyborze
Daniel też ładnie, ale źle mi się kojarzy i nie mogłabym tak nazwać synka:( Boże nazwij moje dziecko tak jak chcesz, bo ja nie potrafię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×