Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomóżcieee

Ile operacja nosa w moim przypadku mogłaby kosztować??

Polecane posty

Gość pomóżcieee

Uważam, że mam za długi i za szeroki nos, czasem wydaje się krzywy i moja zmora to garb na nosie. Normalna operacja pewnie kosztuje 3 tys, ale ile ja mogłabym zapłacić mając takie wymagania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóżciee
Dzięki. Ja mieszkam w Bydgoszczy:D Ceny są powalające, ale myślę, że nos to podstawa wyglądu twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny operacji wachają się od 3,5 do 7. Tańsze są korekty samych częsci chrzęstnych, ale np Dr Stepniewski robił całosciową korektę za 3,500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaplacisz tyle samo co kazdy ja place 6 tys. ceny nie rosna w gore im gorszy jest nos. kazda operacja kostno chrzestna kosztuje tyle samo i teraz zalezy od doktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknynosekodniedawna
mnie kosztowała 7000zł operacja całego noska - jestem zadowolona ponieważ efekt jest zadowalający - operował mnie doktor Maciej Pastucha z Artplastica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela31
do pięknynosekodniedawna - też chcę zrobić sobie operację z tymże wybrałam już Skupina bo ma dużo pozytywnych opinii, choć przyznam sie szczerze, ze wolałabym bliżej miejsca zamieszkania a do Szczecina jest mi bliżej. Czy mogłabyś napisać więcej informacji odnośnie dr Pastucha i całego zabiegu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Poznaniu u Bieleckiego nos kosztuje 4500 - tylko ma długie terminy bo chyba około grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×