Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bolowingnes

Punkt opłat - jak otworzyć, co i jak...

Polecane posty

Gość bolowingnes

Zastanawiam się od czego zacząć żeby otworzyć punkt przyjmowania opłat. Wydaje mi sie, że na początek nie trzeba dużo - komputer, internet, pieczątki i bloczki do wpełniania) Co trzeba zrobić gdzie sie udać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NACIĄGACZ
MYSLISZ ZE LUDZIE BĘDĄ DO CIEBIE WALIC DRZWIAMI I OKNAMI??? a TY NIE BĘDZIESZ OPŁACAC ICH RACHUNKÓW KRETYN JESTES JA SIE NIE DAM NABIC NA TAKIE COS,JUZ BYLI W TYM KRAJU TACY BIZNESMENI JAK TY,NIBY KESZ ZA OPŁATY PRZELEWALI NA KONTO ALE NA SWOJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolowingnes
Tak się składa, że nie wszyscy są nieuczciwi!!! J na pewno nie chcę naciągać ludzi. Mieszkam w małej miejscowości i brakuje nam tutaj takiego punktu. Było kiedyś PKO ale tam 3,5 zł za przelew się płaciło!! Więc nie mierz wszystkich jedna miarą !!! Bo ja chcę dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolowingnes
Hej odezwijcie sie :( to dlatego nikt sie nie odzywa ?? bo myślicie, że chcę naciągać ludzi??! Nie rozumiem dlaczego takie oskarżenie :( mi to nawet przez myśl nie przeszło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolowingnes
Już znalazłam :D inne sympatyczniejsze forum i nawet temat jakiego szukam :D W końcu mogę porozmawiać a nie być podejrzewaną o nie wieadomo co!! By by

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolowingnes
Forum "Twoja Firma" --->>> google ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za mało
Zastanawiam się od czego zacząć żeby otworzyć punkt przyjmowania opłat. Wydaje mi sie, że na początek nie trzeba dużo - komputer, internet, pieczątki i bloczki do wpełniania) Co trzeba zrobić gdzie sie udać?? na samym punkcie opłat to nie zarobisz. musisz coś jeszcze sprzedawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan Niesiołowski Cover
Witajcie... No nie wiem czym się kierują "doświadczeni" przez los (patrz przez pracowników OVB)?? Napewno nie jedno z Was kupiło cos od tzw "sprzedawcy obnośnego". I jakie mieliście odczucia? Ten produkt okazał sie gównem i nic nie wartą drobnostka za olbrzymie pieniądze??? Wystarczy ODROBINA inteligencji i czytania ze zrozumieniem, aby złapać wątek, że OVB Allfinanz to firma doradcza z opatentowanymi metodami działania istniejąca na rynku od ponad 40tu lat. Niech mi ktoś pokaże podobną firme tej branży z takim stażem , ilościa pracowników mająca biura w peawie wszystkich krajach Europy i tak szerokim wachlarzem produktów jakie OVB oferuje? A co do pracowników (byłych, niedoszłych itp). Ktoś wam na INFO pokazał sumy, jakich nigdy nie zobaczycie na waszych kontach i sądziliście, że to łatwy chleb... i kasa sama się pcha do kieszeni. Sami widzicie na podstawie Waszych wypowiedzi - z jakimi ludzmi musimy pracować... Aha .Ten gostek, który przekręcał swoich swoich klientów (ten przykład z 10k na 20 te urodziny) - znam ten przypadek i to nie był jego jedyny - i wcale nie jest tak że jest wysoko w strukturach - poszedł na zielona trawę, komornik szuka go za długi (strono prowizji) a jego przełożony został zdrgradowany ... Ale mówcie sobie co chcecie... i tak mam to w D... jak wiekszość pracowników OVB. Potrzebuję kasy - pracuję - mam nadmiar - lecę na urlop... ot i wszystko !!! taki to Raj!!! P.S. A sumienie nie pozwala mi oszukiwać dlatego moi klienci juz wiedzą i dlatego kasa się pcha do kieszeni Pozdrawiam gorąco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, aktualnie pracuję w takim punkcie i cóż mogę powiedzieć. Nie jest to zbyt opłacalny interes, ponieważ mnóstwo ludzi robi wpłaty przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biznes bez przyszłości kiedy w każdym Alior Express można bez prowizji opłacić rachunki. Ceną nie pokonkurujesz a wiarygodnością tym bardziej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mavver1234
Hej, czy słyszeliście o projekcie AMOLA? Jest to produkt Biura Przyjmowania Opłat. Biuro Płatnicze Opłat to nowa forma działalności gospodarczej, która zajmuje się przyjmowaniem wszelkiego typu opłat, również masowych. Dzięki współpracy otrzymujemy: -program kasowy Sezam 2.0 Professional posiadający niezbędne funkcje do szybkiej i sprawnej obsługi przelewów, a także funkcje tworzenia i automatycznej wysyłki danych do GIIF, KNF i NBP oraz wysyłki danych do analizy pod katem PPP. -dostęp do Systemu informatycznego AMOLA SYSTEM, za pomocą którego można przygotować wszystkie wymagane raporty i analizy – oraz wysłać je w sposób automatyczny -szeroka oferta rodzajów transakcji – przelewy natychmiastowe, ekspresowe. Więcej informacji na: http://www.amola.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaS0610
Jest coś takiego, jak Amola System. Amola automatycznie weryfikuje cały tekst i eliminuje wszystkie zagrożenia finansowe. Usługi nie są wykonywane za darmo, ale nie są to też jakieś wielkie kwoty ;) A dzięki tej usłudze ma się praktycznie 100% pewność, że wszystko jest wykonane prawidłowo. Nie ma się czego obawiać, ponieważ cała jego baza danych została stworzona przez ekspertów z dziedziny bezpieczeństwa finansowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystrczy tylko poszukać dobrej agencji. Sprwdźcie np. ww w. amola. pl jak dla mnie jest najlepsza, a poza tym najbardziej doświadczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amola jest dobra ale jak porównywałem oferty to lepszy pod tym względem jest Intax. Znacznie przebija ich jeżeli chodzi o koszty początkowe i miesięczne oraz o rodzaje produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Prowadzę taki punkt parę lat. Jeżeli jesteś rzetelny i dbasz o to, żeby wszystko zrealizować w terminie to poczta pantoflowa zrobi swoje i klienci się pojawią a z każdym miesiącem będzie ich co raz więcej. Generalnie nie jest potrzebna żadna licencja, ani specjalne programy. Wystarczy internet i żeby podpiąć się pod istniejąca już firmę , która najlepiej współpracuje z jakimś Bankiem np. z mBankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×