Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta33

Ryczące trzydziestki !!! I nie tylko...

Polecane posty

W dniu dzisiejszym roku pańskiego , kończ księżniczko.... Dawno nie byłam na pogrzebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka 34
Cholera ja tez, ale spróbuję.. Żegnamy Cie koszmarze na zawsze.Nie dręcz bas wiecej swoim widmem. Nie bedziesz determinować naszewgo zycia. Mamy prawo byc szczęśliwe bez Ciebie i twojeg echa.Nie zasługujesz na to, byś zyła w nas.Zgin, przepadnij. Ale jej powiedzialam co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i amen. Powiedziałaś oj powiedziałaś .zgiń ,przepadnij, a kysz. Nie dręcz nas więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mroczna przeszłości - jakby sie komuś nie chciało czytać co było wyżej. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka 34
Nie chcemy,zebys miłla władze nad nami. Nie pozwolimy na to. jestesmy silniejsze od Ciebie. Tak myslę. Szczegolnie ak sie wspieramy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co ? Kwiatka nie rzucamy, ale bierzemy saperki i zakopujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka 34
Ja bym jeszcze napluła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka 34
Kobieto, Twoją przeszłość tez grzebiemy. Chyba nie masz nam za złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka 34
Trzeba je wywalić,zeby nie zatruwały wnetrza i pogrzebać. Dobrze jak czlowiek nie jest z tym sam i moze choć trochę zrozumianym sie poczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze księżniczko, na pewno, nie ma nic gorszego niż samotność. A teraz żegnam się mile, muszę popisać tochę jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej dziewczyny same dołki widze ale od czwartku zapowiadaja słonce to nam sie polepszy mam nadzieje. Ja w piątek jade na wakacje do Kołobrzegu i musi być ładnie jak nie to sie powiesze hahahah I ktos super fajny do nas tam dołączy hihihihi pozdrawiam Osenka ❤️ Czytam i mimo ze nie bardzo w to wierzyłam to topik sie fajnie rozkręca oby sie udało Dołaczam sie do pogrzebu trzeba zostawic wszystko co złe i walczyc ja walcze całe życie i mam nadzieje ze nadejdzie w koncu lepsze 😘😘dla wszystkich pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Żałuje, że nie było mnie na wczorajszej, uroczystej ceremonii. Cieszę się, że moją przeczłość też pochowałyście. Niestety jeszcze jakiś czas będzie mi się nią odbijać. Jeszcze nie zaczęłam wogóle spraw sądowych. Dobytkiem dzielimy się między sobą. Jak się wyprowadzałam wzięłam połowę podstawowych rzeczy, trochę mebli. Teraz rozstrzygają się sprawy mieszkania. Dałam mojemu ex dwie świetne propozycję. Podobały mu się. Jednak po wizycie u mamuni zmienił zdanie. Teraz został sam sobie. Ja zarządałam połowę wartości mieszkania. Niech kombinuje. Taki był mądry. Teraz przestaliśmy już chyba być rodzinną sensacją, mamunia znów zajęła się sobą, cała reszta też. I uderza po prośbie do mnie. Przez wszystkie lata tak było. Niczego się nie nauczył. W każdym razie dzięki za wsparcie. Fajnie, że pomyślałyście. Zdam relację jak wrócę. Szykujcie saperkę, jakby co. Teraz czas do pracy. 16 małp czeka. :) Trzymajcie się ciepło w ten pochmurny dzień. Pa. 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica33
czesc kobitki dziekuje za mile przyjecie, jak pisalam jestem z pomorza mam 33 lat dwie coreczki i meza oczywiscie hehe nie pracuje i tak sobie po sieci buszuje , pije kawke kto sie przylaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica33
jestem tu od niedawna mam prosbe nie wiem jak to sie robi zeby byc czarna i skad te fajne buzki bierzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj starania. Napisz nam cos więcej o sobuie. Kocica33 Musisz wejść w preferencje. Na górze każdej strony. Rezerwujesz sobie nik, czyli ksywkę i hasło. I już jesteś czarna. :) dwukropek i nawias ) :( dwukropek i nawias ( :P dwukropek i P :classic_cool: cool w kwadratowym nawiasie bez spacji cześć w kwadratowym nawiasie bez spacji 🌼 kwiatek w kwadratowym nawiasie bez spacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Słońce hurrrra. Jadę na zakupy. Dziecko mi wyrosło ,że ho, ho, a i coś dla siebie może znajdę. Nie ma sprecyzowanych celów, kupuję co mi wpadnie w oko. Xżono to slońca, słońca i słońca i tylko ciepłej bryzy życzę nad morzem. Byłam w maju w Darłówku i takich wiatrów dawno nie przeżyłam, ale za parawanem było super. Teraz 30 czerwca wyjeżdżam do Świnoujścia, pogodę zamówiłam tam w górze, jak chcesz to poproszę o przyśpieszenie. Kobieto33 ciekawa jestem jak Twoje sprawy. Dołącz do nas starania_p - łapieszl się choćby ze względu na wiek ... ;D Napisz coś więcej Kocico33 - takim to dobrze co już od rana mogą po sieci buszować. Ja ostatnio stałam się lekko uzależniona, muszę do książek wrócić i na łono natury ,może? Księżniczko gdzie jesteś? Jak po pogrzebie? To był mój pierwszy w życiu pogrzeb po którym byłam radosna hi,hi,hi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosma. Moje sprawy jeszcze nijak, bo audiencję mam 19.30 Zaraz jak wrócę zdam relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) jestem , melduję sie iż zyję :)) saperkę mam na stanie i jakby co , kolejne zamowię .. zatem w tej materii mozecie na mnie liczyć . Jutro wpadne poczytać zaległosci a nazbieralo sie tego troszkę :(( widzę , iz ostro jedziecie tylko nie wiem z kim ... czyzby to o ,,eks,, chodziło ??? kurcze ja nie mam doswiadczenia w tej kewstji:Pale poczytać , zanotowac , wyciagnąć wnioski mogę .... wszak niezbadane sa wyroki boskie:)licho nie spi tylko czeka za rogiem :)) pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka 34
O Maxmara, a myslałam,że Cię wywialo. :) A ty jesteś. To dobrze. Tak w ogole to witajcie wszystkie. Ja dzis tylko na chwilke, bo padam. Pogrzeb, rzeczywiście wesoły.Czas na stypę. :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem, na chwilę tylko. Ciężki dziś dzień za mną. Padam na pysk. Wizytę u ex przeżyłam i cała do Was wróciłam. Znów mi się rymło. :) Pogubiony trochę. Wiedziałam, że tak będzie. Sensacja ucichła, znów został sam sobie. Dobrze, że głupot żadnych nie narobił. W każdym razie dogadaliśmy się w ważnych kwestiach. Nawet złośliwa nie byłam. Jak pisałam cała i zdrowa jestem, więc zdane nadal na moje towarzystwo jesteście. :P Dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super kobieto33, że jeszcze pobędziesz i pozamęczasz nas swoją obecnością :D Ja zawsze tak mam: płaczę na \" Magdzie M\" Teraz siadam do papierków. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki komu kawke oooo znowu jestem sama szkoda , kobieta33 dziekuje za buzki i kwiatki mysle ze sobie poradze hehe ,cosma kochana tez bym chciala byc czyms zajeta isc do pracy ale niestety mieszkam w malym miescie i nie ma pracy wiec wypadlo ze jestem kura domowa , ale nie jest tak zle]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna jestem ale nie ma kwiatkow oj bede musiala cwiczyc i to ostro hihi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️KOBITKI COSMA🌻dzieki przyspiesz prosze jak dasz rade mam nadzieje ze nam sie uda:) Kocica33🌻🖐️ Księzniczka34🌻🖐️ Kobieta33🌻🖐️ja tez schudłam ale 43 kilo w zeszłym roku:) Maxmara37🌻🖐️ I 😘😘dla całej reszty musze sie jeszcze nauczyć A nie wiem czy pisałam Wielkopolska 33 lata to ja hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! wszyskie po kolei duża buźka. Kocico33 ubranko zmieniłaś? ładnie Ci w nim. Tak tu sama ,z rana po sieci buszujesz? A od tygodnia ciągle w papierach siedzę, jak rzucę tą makulaturą, to nie będę awansować i już. Bunt na pokładzie. A może na spacer pójdę w męskim towarzystwie? Lepsza perspektywa, niż stukanie bezsensownych bzdur. Nie mam tu na uwadze naszych babskich pogaduszek oczywiście. Nie myślcie sobie. Xżono -> podziwiam 43 , nie zrobiłaś literówki? Zaskoczysz kobietę33 na max. Ja urodziłam się w Wielkopolsce, ale losy przygnały mnie do centum Zagłębia, za to zawsze jeżdżę tam do rodzinki z wielką przyjemnością. maxmaro dobrze ,że jesteś Pojawiasz się i znikasz i znikasz... czasem Twoja saperka nam potrzebna. Księżniczko co to za stypa bez Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę po me dziecię do szkoły, dość słodkiego lenistwa.Dzisiaj nie byłam w pracy, zastepowały mnie koleżanki i miałam czas pobuszować po sklepach. To nie to co wczoraj z dzieckiem. Jesem szczuplejsza o kilka zł. na koncie, ale co tam. Mam spódnicę, bluzkę, klapki , i obowiązkowo krem pod oczy. Czytałam z koleżanką, a Ona dba o siebie, z dużą przesadą, na każdą część ciała inny kosmetyk. I właśnie z nią czytałam w czasopismie, że dbanie o siebie , jest dowodem na to, że sznujemy innych. I zawsze mi powtarza: Widzisz jak ja ciebie szanuję. Jak czytam to sama siebie czasem nie rozumiem co napisałam, o raju. Kończę papatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzona tez ci przesylam kwiatka i lapke na razie pisze jak sie naucze to bedzie prawdziwy kwiatek cos mi nie wychodzi kochana jak ty schudlas 43 kilo to jest mozliwe ? ja nie moge 2 kilo schudnac hehehe a co dopireo tyle . pa pa jeszcze sie odezwe wieczorkiem bo rankiem nie ma nikogo sama kawke pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×