Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Olka

Piersi- jak powiekszyc i ujedrnić????????????

Polecane posty

Gość Olka

Ostatnio bardzo schudłam i moze to było pzryczyną ze moje piersi zmalały z rozmiaru 75C na 70B a jest coraz gorzej one poprostu zanikaja stają się "obwisłe"!!! pomimo iż juz doszłam do poprzedniej wagi.Co mam robic pomóżcie bo czuje ze staje się mało atrakcyjna i żle mi tak.:(

Gość M
oj Olka...albo rybka albo akwarium... Jak mozna liczyc na to, ze po utracie wagi, nie ucierpia na tym nasze cycuszki..? przeciez one "chudna" w pierwszej kolejnosci! a najlatwiej tyjemy w miejscach...wierz mi...najmniej przez nas porzadanych, za to najbardziej lubianych przez nasz kobiecy genom. Ech...taki "lajf"... ps teraz to pozostaje jedynie 10 pompek dziennie ( wystarczy tych babskich...;))... kupno kilku wypasionych stanikow...no i operacja (tylko nie w Polsceeee!!!...chyba ze zamiast "deski" wolisz Frankensteina...hihi)

Gość Kasia
Trzeba je masować pókolistmi ruchami, ale nie wyciągając skóry, lecz raczej przygniatajac, od środka klatki, w dół, a potem w góre -od zewnątrz spod pachy do środka. Pobudza się gruczoły i węzły chłonne pod pachą, i zagarnia w stronę piersi to co sie wydziela. Najlepiej jesli to robi twój partner. Wtedy zaczynaja pracować hormony jak u młodej dziewczyny i piersi rosną. Staja sie nabrzmiałe i jędrne, moga byc trochę bolesne, jak w czasie dojrzewania. Trzeba to jednak robic regularnie 100-300 razy, bo niestety kiedy się przestaje wracaja do swojej poprzedniej formy. Zakazane dla kobiet, które maja podejrzenie guzów ,cyst itp. !!!! Wypróbowałam- działa!!! Trzeba tylko być cierpliwą na początku, ale jak zaczna rosnąć to rosna do porządanej wielkości.Jest to stary sposób medycyny naturalnej.

Gość Kaska
Kasiu po co robisz nadzieje nam- dziewczynom z mniej obfitymi kształtami. Gdyby Twoja metoda była skuteczna miałabym co najmniej miseczke C( a tak jest A). Mój chłopak uwielbia moje cycuszki i masuje je dosyc regularnie:)

Gość Bianka
Kasia, czy Ty sobie żartujesz? Napisz proszę coś więcej, po jakim czasie powiększyły Ci się i jak dużo, tzn. z jakiego rozmiaru do jakiego?

Moja Pani wykarmiła dwa nasze skarby. Teraz masuję jej piersi regularnie, codziennie od około dwóch tygodni. Około 130 ruchów. Nie rosną ale wypełniają się. W stanikach sprzed ciąży znika luz. To wspaniałe. A poza tym Moja Pani mówi, że sprawia jej to ogromną przyjemność. Aż się chce masować :-) Do -> Kasia DZIĘKUJĘ CI BARDZO

Jak to jest z tym masowaniem, Kasia? bo chyba nie rozumiem, jak to się robi... \"od zewnątrz spod pachy do środka\"- to jak dla mnie jest \"w dół\", a nie jak piszesz \"w górę\"... Mogę prosić o dokładną instrukcję co i jak? Bo jak zacznę robić coś na odwrót, to jeszcze mi się zmniejszą ;) i co będzie???

Gość Bianka
Ja zaczęłam masować od paru dni, ale nie wiem czy to dobrze robię. Zaczęły ostro boleć, tak jak przed miesiączką. Stały się trochę nabrzmiałe i cięższe. Ogólnie mówiąc, jakaś zmiana jest. Czekam na dalszy rezultat. Kasia napisz więcej szczegółowych informacji. Czy naprawdę się powiększają?

Gość Kasia
Prawą pierś masuje się zgodnie ze wskazówkami zegara, dla patrzącego z na przeciwka, nie dla posiadaczki piersi. Lewą odwrotnie do wskazówek zegara. Naprawdę wypróbowałam na sobie. Nawet nie masuję teraz regularnie, bo nie chcę miec nr. E, ale po wykarmieniu dwójki dzieci i potem po noszeniu dwóch pustych woreczków o wiele mniejszych niz przed ciązą, wróciły do wyglądu młodzińczego. Miałam nawet roztepy po bardzo silnym powiększeniu sie w czasie karmienia. Wygladało to okropnie, jak pomarszczone. Teraz maja znowu młodzieńczy wygląd, sa pełne,okrągłe i sterczące do góry. Jak u nastolatki. Z rozmiaru B, powiększyły się do C i nie widać roztępów. Masujac w drugą stronę podobno sie zmniejszają. Tego nie próbowałam. b

prawą zgodnie ze wskazówkami zegara? ale naszą prawą czy prawą od strony osoby patrzącej z nad przeciwka?? bo BARDZO nie chce by się zmniejszyły :)

Gość Kasia
naszą prawą pierś, ale zgodnie ze wskazówkami zegara dla patrzącego z na przeciwka. Poza tym : zmiany są juz w pierwszym miesiącu, ale piersi są większe przed miesiączką niż po. Nie należy sie tym martwić, że po miesiączce ich rozmiar znowu będzie troche mniejszy, po prostu przed- są i tak zazwyczaj bardziej nabrzmiałe. Jeśli będziemy masować regularnie, to po kilku miesiącach zmiany będą trwałe i postępujące.

Gość Jowita
Kasiu czy to jest ta naturalna metoda Dr Danuty Kinarskiej, bo coś o tym już słyszałam???

Gość Kasia
znam tą metodę z dwóch całkiem różnych źródeł. Jest opisana min. w "APTECE NATURY" - J. Górnickiej, a wcześniej dotarła do mnie z USA. Jest więc na pewno bardzo , bardzo stara i przypisywanie jej przez kogokolwiek jako swojej własnej jest trochę nie ok.

Gość connie
a czy stosujesz jakiś balsam? oliwkę do masowania? pora dnia? wieczorem po kapieli? na stojąco czy leżąc? pytam serio, bo pierwszy raz o czyms takim słyszę ... a te 100 - 300 razy liczysz? czy robisz to plus minus "na czas"? Twoje doswiadczenia moga byc cenna wskazówka, dzieki za info !

Gość ixi
>Kasiu! Czy w tej księżce "Apteka Natury" są zdjęcia jak się robi masaż? A jak nie to gdzie to zobaczyć? Proszę napisz jeszcze raz po kolei jak to się robi. Z góry dziękuję. Pozdrawiam!

Gość Olka
kurcze ale sie narobiło!!!! teraz wszystkie kobiety bedą miec piękne piersiątka :) ale temat mądry dałam , Kasiu jesteś cudowna :):)

Gość ech
mhh teraz to musze zwrocic uwage w jakim kierunku moj facet mi je masuje.. i teraz nie popuszcze obowiazkowo w kazdym tygodniu.. zobaczymy .. tak bym chciala z B na C :) :p :D ech to by bylo zycie :D :D 🌼 😴 :))

Gość Rona
Ja masuję już dosyć długo, troszkę się zwiększyły, a teraz zmalały z powrotem. To chyba zbyt piękne żeby było prawdziwe. No, chyba, że źle masuję.

Gość baby
czy slyszalyscie o kremie venus creme? tez trzeba tak masowac przy czym wmasowywac trzeba krem dwa razy dziennie podobno dziala nawet po miesiacu.. czary..?

Gość szyszunia
kiedys mialam straszny problem z cysiami a to przez nagly spadek wagi , ok 6 kilo, no wiec odbilo sie to strasznie na nich! niestety! dlatego tez zaczelam o nie dbac wiecej! masowalam regularnie, tzn. codziennie przy okazji stosowalam kremy - balsamy ujedraniajace np. Bielendy, ale nie pamietam dokladnej nazwy. mialam tez zel Avonu do biusty, ale nie polecam, za to AVON BODY Firm Commitment - taki balsam ujedrniajacy do ciala jest ok, teraz go uzywam. Poza tym odkad biore tabletki antykoncepcyjne to wyglad piersi znacznie sie poprawil! Sa bardziej napiete, jedrne, takie jak tuz przed okresem, tylko ze sa takie przez caly czas. Nie mowie oczywiscie ze kazda ma teraz brac pigulki tylko po to aby miec ladne piersi, jest to jakby dodatkowy atut pigulek. Znalazlam tez 2 maseczki na jedrne piersi, nie wiem czy dzialaja bo sama jeszcze nie probowalam, ale moze ktos zechce je przetestowac, a wiec: 1. Zetrzyj 3 jablka. Papke poloz na biust. Przykryj schlodzonym w zamrazalce /przez 2 godziny/ recznikiem. Po 20 min zmyj maske zimnym strumieniem wody. Zabieg powtarzaj co tydzien. 2. Lyzke stolowa miodu rozpuscic w 2 lyzkach cieplej wody , zmieszaj z polowa kostki chudego twarozku. Naloz na biust oraz dekolt i zostaw na 20 min. Zaschnieta mase delikatnie zeskrob lyzeczka, resztki zmyj letnia woda. No coz moze warto sprobowac, w koncu co my nie zrobimy dla naszych piersi! Jak sprobujecie to dajcie znac jakie byly wasze wrazenia. Czekam! Pa!

Gość Annna
Ratunku! Z moimi piersiami ostatnio zaczęło się coś dziać. Zauważyłam, że nagle zaczęły opadać i "rozjeżdżać" się na boki. Be! Ostatnio nie schudłam ni nic, więc czemu tak się dzieje? Co prawda mam duży biust, ale do tej pory było ok (mam 25 lat). Co robić by poprawić ich kształt?

Gość Nunka
Kochane kobietki!!! Muszę przyznać, że nie ma lepszego środka na piękne piersi jak masaż ukochanego mężczyzny. To najlepiej działa i jak dużo pzryjemnosći sparwia. Prawda?? :) A tak a propos jeszcze... dobrze działaja - i nie tylko na piersi - naprzeminne prysznice, ciepłe i zimne (zakańczamy zimnym) na ujędrnienie skóry. A poźniej wtrzeć oliwke dla dzieci, ew. dobrze też działa olej rzepakowy oraz wszytskie maseczki, które stosuje się do ujędrniania skóry szyji. Przed tym zastosować piling ew. masaż myjką z sizalu, który pobudzi krążenie. Skóra jest wtedy gladka jak aksamit. A i jeszcze coś kobietki. Jest lato na pewno nie jedna z nas po opalaniu ma wysuszoną skóre polecam balsam Xerial dostępny w aptekach. (chyba mnie nie zabiją za tę reklamę :)) Pozdrawiam Was wszytskie cieplutko.

Gość Aniołek
Witam,jestem tu nowa,ogromnie zaciekawił mnie temat,bo niedawno byłam całkowicie rozbita.Schudłam 4 kilo i cieszyłam się bardzo,ale przeraziło mnie jak bardzo moje piersi się zmniejszyły.Czułam się okropnie.Próbowałam się odchudzić juz z 4 lata,ale dopiero od listopada do grudnia spadło mi trochę z ciałka(z 58 do 54 kg).Spanikowałam i zaczęłam tyć,teraz moje piersi wyglądają tak jak wcześniej tylko te piekielne rozstępy...Bardzo zainteresowała mnie metoda podana przez Kasię.Chyba zacznę ją stosować.Pozdrawiam :)

Gość baśka
do Ani - pompki ! Te babskie. Świetne ćwiczenie nie tylko dla uzyskania jędrnego biustu ale i jednocześnie dla całego ciała. Są skuteczne. Rzecz w tym , by ćwiczyć codziennie, na przemian z innymi ćwiczeniami napinającymi mięśnie klatki piersiowej, ramion. Wtedy będą jędrne, podniosą się w górę. No i oczywiście w/w maseczki, prysznice chłodne/ciepłe na przemian, sama nie wiem co z tym masowaniem - jeśli powiększa cycuszki? Mam rozmiar C i już nie chcę więcej. Też pracuję nad poprawieniem jędrności ... Pozdrawiam

Gość muzola
Sluchajcie, wpadlam na ten temat dopiero dzis. Czy ktos moglby mi wyslac skan, jak w koncu powinno sie masowac te piersi. Czy to oznacza, ze obie masujemy od pachwiny i kierujemy sie w strone sutkow ? I patrzac od swojej pozycji lewa piers kierujac sie w prawo, a prawa w lewo ? Prosze pisac na moja skrzynke. Bede bardzo wdzieczna. A moze, ktoras ma metode wyszczuplenia nog w kostkach i lydek ? Nie jestem gruba osoba, a moje nogi wygladaja zbyt obficie, porownujac do brzuhca ( jest plaski ). Pozdrawiam

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować