Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Olka

Piersi- jak powiekszyc i ujedrnić????????????

Polecane posty

Gość Didi
Drogie Kobietki:)) Kasiu co do tych masazy to juz wczesniej o tym zabiegu slyszalam i prawde mowiac.. Dziewczynki to dziala!! jestem dosyc szczupla osobka, dorywczo zajmuje sie fotomodelingiem wiec od dawna myslalam co zrobic aby powiekszyc nieco biust, oczywiscie nie przez wymogi pracy chociaz pewnie lbylyby lepsze efekty wroc SĄ lepsze foty, ale rowniez sama dla siebie i dla mojego partnera.(oczywiscie nie pozuje do aktow!!)) Masaz piersi nie jest trudny wystarczy dokladnie przeczytac instrukcje podana przez Kasie i krok po kroku probowac czy wszystko sie zgadza. powiem Wam ze to naprawde dziala uwiezcie mi, do tego od czasu do czasu maseczka i oczywiscie po kazdej kapieli zmiana wody ciepla zimna konczac na zimnej. od niedawna stosuje te medody bo zaczelam w maju a juz widac efekty, zauwazyli to m.in.moj partner, przyjaciolka, pracodawca...moze ktos jesszcze? ale trudno komus powiedziec wprost cokolwiek o biuscie, nie rozmawiajac na ten temat:D oczywiscie nie mozna pominac masazy jakie wykonuje partner to tez bardzo pomaga, aaaa i codzienne cwiczenia zaraz z ranca, jesli ktos ma ochote i czas polecam rowniez silownie, szczegolnie cwiczenia na rece;)) pozdrawiam i zycze powodzenia :))

Gość Montana
Ostatnio chciałam sobie ujędrnić moje piersi na wakacje i zaczęłam ćwiczyć jakieś 5 minut dziennie z 3 - kilowymi ciężarkami. Moje piersi o dziwo nie tylko się ujędrniły, ale też zwyczajnie urosły. Polecam.

Gość mema
do Didi: a mozesz jeszcze raz powiedziec o tych masazach jak to robic dokladnie, bo naszej Kasi to dlugo na tym topiku nie bylo i pytan do niej bylo sporo, ale nie odpowiada :(

Gość isa
Czy wy jestescie normalne? myslicie ze przez masowanie piersi wam sie powieksza??? Jedna Kasia taka madra a inne laski w to wierza! Hahahaha... niesamowite! Droga kasiu, ile ty masz lat? moze jeszcze rosniesz i razem z toba twoje cycuszki?

Gość Annna
Do Baśki Dzięki za rady. Obiecałam sobie że zaczne codziennnie ćwiczyć damskie pompki i inne o jakich mówiłaś. Muszę powstrzymać opadanie piersi (a może i trochę się podniosą?) bo zawsze był on moim atutem i szkoda by go było stracić, zwłaszcza, że za dużo innych atutów to nie mam (he). A co do tego masowania na powiększenie piersi to też raczej nie będę stosować, ja mam rozmiar coś między C a D i też mi to już wystraczy.

Gość tusiaczek
eh moje piersi bez masowania są super, nic nie robiłam nigdy a są piękne, każdy facet się nimi zachwyca, bo przy mojej wadze i wzroście mam cudny biust:) i z tego się cieszę C70 to jest to, a dla tych którzy mają z piersiami problem polecam odżywiać się zdrowo i chodzić na basen, moje kumpele to stosują i ich piersi naprawde rosną z dnia na dzień, powodzenia:))

Gość Baśka
Do Ani Można zamiast chantli napełnić wodą puste 2 butle po mineralnej, np. 1,5 litrowe... i po 10 wymachów przy wyprostowanych rękach, potem 10 przy zgiętych na boki...ważna jest różnorodność ćwiczeń i powtarzanie. Aha i nie przeforsuj sie od razu. Codziennie stopniowo zwiększaj ilość powtórzeń wszystkich ćwiczeń kt. akurat tego dnia wykonasz. Na początek zrób sobie krótką rozgrzewkę - wymachy ramion, skłony, ćw. rozciągające. Po wysiłku również odpocznij połóż sie na podłodze i oddychaj spokojnie. Potem możesz wrócić do codziennych zajęć. Zapewniam Cię że dzięki temu zaczniesz też dobrze dzień, pewnie poprawisz sobie czasem nastrój (dobre na chandrę - ćw. uwalniają endorfiny) Pozdrawiam!!!!

Gość Agnieszka
Piersi mozna powiekszyc stosujac zabieg hirurgiczny-ale to jest sztuczne,najlepiej miec takie jakie sie ma, wszystkie sa fajne;-)

Gość Lena
Niech ktoś wreszcie wyjaśni dokładnie jak masuje się te piersi. To mają być półkoliste ruchy od środka klatki piersiowej w stronę pach i z powrotem , czy naokoło piersi? Z góry dziękuję.

Gość *kasiorek*
hej !!! niedawno dowiedziałam się o istnieniu preparatu TOP MODEL jest to zielony żel wyszczuplający biodra ,pośladki i brzuch oraz różowy ,który powiększa biust.Składnik L'AGR - Transbustyl wychwytuje uwolnione komórki tłuszczowe i przenosi je do tkanki tłuszczowej biustu Osobiście nie próbowałam stosować tego produktu ,poniważ nie wiem czy jest wart by wydac na niego 611 ZŁ??? Jeśli któraś z Was stosowała go albo słyszała o jego efektach piszcie -Pozdrawiam

Gość Karolina
Najwazniejszą sprawą aby nasze piersi, dlugo utrzymaly jedrność i ładny ksztalt, należy unikac spania na klatce piersiowej.Wlasnie wtedy nasze piersi zaczynaja opadac.Druga sprawą jest takze dopasowanie odpowiedniego stanika , nie powinien byc zacianny i zle skrojony, bo wowczas nasze piersi nie wygladaja jak dorodne jabuszka hiiiiii, tylgo jak Banany, a o taki efekt chyba nam nie chodzi. Jeszcze jedno ramiaczka powinny być mocne , zwlaszcza jezeli mamy duzy biust, aby dobrze go podtrzymywaly. Dobra rada jaka juz zostala polecona to masowanie piersi w podczas prysznicow , raz dziennie. Pozdrawiam

Gość Kryshna
Dziewczyny a co ja mam zrobić jesli do samego początku mam mały biust???czy ja też mogę masować metodą Kasi???pomóżcie pozdrawiam :)

Gość Milkaaa
Dziewczyny, skupcie się jeszcze raz i przeczytajcie pokolei wypowiedzi Kasi. Naprawdę, to, co napisała, nie jest takie trudne. Dla idących na łatwiznę, może tak to przeanlizujcie: Narysujcie sobie kółko, poprostu zegarek, no i strzałkę, w którą idzie wskazówka, tj. idzie ona w dół, ale my tak nie mamy robić, tj na odwrót,......... jejjku, już sama się w tym pogubułam.......hehe :) nie wiem, mi się wydaje, że tak: zaczynamy od środka piersi(na razie prawa) i uciskamy, kolejne miejsca, dołem "idąc" ku pasze (pasze?), potem od pachy do środka (górna część piersi) już masowałam, nawet fajnie :) Dobrze zrozumiałam?

Gość Lena
Ja tez tak to zrozumialam, ale to masowanie piersi byloby o wiele przyjemniejsze, gdyby ramiona tak przy tym nie bolaly.

Gość katrinka
dziewczyny narobilyscie mi nadzieje ze moj malutki biuscik powiekszy sie chociaz troszeczke od jakiegos czasu cwicze, od 3 dni masuje swoj biuscik i od dzis zaczynam brac cieply i zimny prysznic - mam nadzieje ze sie nie zawiode i wytrwam w moim postanowieniu pozdrawiam was serdecznie

Gość Kika
Gdyby to wszystko było takie proste to nie byłoby operacji plastycznych. Ja tam w takie czary nie wierzę. Z tym ujędrnieniem to pewnie jest prawda, ale nie sądzę, żeby biust się powiększył i to jeszcze o rozmiar!!! A co do tabletek antykoncepcyjnych... w moim przypadku też nie podziałało!

Gość Iwka
Kochane Kobietki! Bardzo chciałabym powiekszyć i ujedrnić swój biust . Długo karmiłam piersią i teraz jest tragicznie. Nawet przed swiom mężem czuję się skrępowana, a juz nie wspomne o pójściu np. do lekarza...Nie wierzę za bardzo w tę "kasiną" metodę, ale spróbuję.Poważnie zastanawiam się nad ingerencją chirurga plastyka. Może któraś z Was zna kogoś, kto przeszedł taką operację. Pomóżcie !Bardzo proszę o kontakt.

Gość KINIA
Masuję swoje piersi po umyciu się delikatnym ręcznikiek i zauważyłam, że moje piersi może nie powiększyły się maksymalnie ale mój stanik zaczą się bardziej zapełniać. To na prawdę działa.

Gość Cukiereczek
Czesc wszystkim:) Pozdrawaim was wszystkie kobietki z małymi duzymi, i srednimi biustami:) Myslę ze warto wypróbować ten sposóbz masarzem , bo słyszłam juz o tym wczesniej:) i podobno to działa, mysle ze sama spróbuje, i o rezultatach was napewno powiadomie:) Poza tym należy je rzeczywiscie masować i oblewać zimnym prysznicem i ciepłym na przemian. schydłam 10 kg i to rzeczywiscie moze byc problem z ty spadkiemwagi, bo najperw w dół spada nam biust,a dopiero pozniej cała reszta:)Życze powodzenie i do usłyszenia:) papap

Gość Cukiereczek
Czesc wszystkim:) Pozdrawaim was wszystkie kobietki z małymi duzymi, i srednimi biustami:) Myslę ze warto wypróbować ten sposóbz masarzem , bo słyszłam juz o tym wczesniej:) i podobno to działa, mysle ze sama spróbuje, i o rezultatach was napewno powiadomie:) Poza tym należy je rzeczywiscie masować i oblewać zimnym prysznicem i ciepłym na przemian. schydłam 10 kg i to rzeczywiscie moze byc problem z ty spadkiemwagi, bo najperw w dół spada nam biust,a dopiero pozniej cała reszta:)Życze powodzenie i do usłyszenia:) papap

Gość MAŁA
MAM 16 LAT I JESTEM PŁASKA JAK DESKA ;( NAWET MISECZKA A JEST SPORO ZA DUŻA :( NIE CHCE TAK WYGLADAĆ MOJA MAMA TEZ POZNO ZACZELA DOJRZEWAC ALE W MOIM WIEKU MIAŁA MISECZKE B POMOCY !!!

Gość szcześliwa
Dlaczego szczesliwa?? bo od momentu, kiedy moj mezczyzna zaczal masowac, dotykac, piescic....:)) moje piersi zaczely nabierac swietnych ksztaltow, ktore daja sie od razu zauwazyc!!!!!! Podniosly sie w gore i sa taaaakie jedrne..... mmmmmmmmm...........

Gość Asska
Cześć słoneczka!!! Jestem bardzo zainteresowana tematem powiększania biustu, jak narazie używam żelu Avon i nie widzę specjalnych efektów, bardzo bym chciała mieć piękne jędrne piersi jak za młodzieńczych lat ale podjełam decyzję że poświęce się dla dzieci, synka karmiłam rok a córeczkę 2,5 potem pomogły na te "zwisy" tylko pigułki antykoncepcyjne bo biust się pięknie podniusł i ujędrnił, stosuje męskie masarze:-) i prysznic ale naprawde wielkich efektów nie ma jak było 70b tak jest do tej pory, postaram się zastosować Kasi przepis na masarz jak podziała dam wam Słoneczka znać. Pozdrowionka

Gość pola30
Jestem pielęgniarką pracowałam na oddziale urazów kręgosłupa. Kiedyś przywieziono na oddział z wypadku młodą dziewczynę bardzo szczupłą z miską A. Ponieważ czasowo skazana była na łóżko i wózek (ze względu na uraz kregosłupa), musiała sobie wzmocnić mięsnie rąk. Ćwiczyła dziennie po kilka godzin ciężarkami 2 kg na lężąco.Efekt był zaskakujący,gdy ja zobaczyłam po roku , mięśnie rąk były imponujące jak również biust. Zmiski A urosła C ,wydawało mi się to nierealne a jednak prawdziwe .Uwierzcie !

Gość reani
Do Pola30: a w jakim wieku byla ta dziewczyna po wypadku, jesli byla nastolatka to przeciez w tym wieku biust sam rosnie

Gość zainteresowana
przez ile dni/tygodni/ miesiecy trzeba masowac piersi zeby byly efekty ? ile razy dziennie i ile ruchow wykonywac ?

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować