Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Olka

Piersi- jak powiekszyc i ujedrnić????????????

Polecane posty

Gość U.
a ja zaczelam lykac tabletki antykoncepcyjjne i.. piersi mi urosly. co prawda ja nie jestem tym zachwycona, ale fakt faktem - po pierwszym opakowaniu 3 cm, po drugim nastepne 2. i jakies jedrniejsze sa, chociaz to moze zludzenie. tylko diabli wezma ten sposob, jesli juz lykasz... ;) i penie nie u kazdego dziala. ja sadze, ze cialo splatalo mi srenio fajnego figla.

Gość natalie
Witam wszystkie zainteresowane Kobietki :) Chcialam nadmienic, ze na poczatku odnosilam sie do "kasiowego" masazu i do innych metod wymienanych tu, na forum, sceptycznie (wrodzony realizm heh...), ale machnelam reka i pomyslalam: "a czemu by nie sprobowac". Od jakiegos czasu cwicze, stosuje na przemian cieple i zimne prysznice i masuje. Moja miseczka to "mniejsze" B, rozmiar moich piersi byl zawsze moim kompleksem. A teraz musze przyznac, ze zauwazylam pewne zmiany :))) Biust jest pelniejszy i po tak krotkim czasie wyglada tak, jak przed okresem (mimo ze jestem po). Takze powyzsze zabiegi kontynuuje, a o efektach na pewno Was poinformuje :) Juz jest dobrze i nawet gdyby mialo na takim etapie stanac, to i tak bede bardzo zadowolona :) A tym maksymalnie sceptycznym, uwazajacych nas - masujace - za nienormalne, radze sprobowac, a potem wyrazac swoje opinie...

Gość Kasia...
Cześć dziewczyny !!! To ja , Kasia. Rzeczywiście długo mnie nie było, ale myślałam, ze napisałam już wszystko co powinnam o metodzie masowania piersi. Do isy : Mam 35 lat, urodziłam 2 dzieci, które karmiłam piersią. Drugie dziecko karmiłam 2 lata i z piersi zostały mi tylko puste, mięciutkie, rozlazłe woreczki naznaczone podłuznymi paseczkami rozstępów, które mogłam zawinąć w pół. Od jakiegoś czasu , 10 lat po karmieniu zaczęłam stosować masaże, i teraz mój biust wygląda ładniej niż przed porodem, a dodam, że jako nastolatka byłam z niego bardzo dumna. To naprawdę działa!!! Trzeba tylko masować regularnie!!! 100-300 razy na każdą pierś. Najbardziej , gdy masuje partner! Myślę , ze pobudza się w ten sposób gruczoły odpowiadające za wzrost i wypełnienie naszych piersi. Piersi zawsze będą wieksze przed miesiączka niz po niej, ale jeśli masujemy regularnie, i tak będą sukcesywnie rosły. Ja masuję juz teraz tylko od czasu do czasu, a i tak są jak dwie piękne półkule, bez porównania do tego, co wisiało mi przed 2 laty. Przedtem nosiłam miseczkę B, teraz mam wylewne C. Czasami przed miesiączką, ładnie wyglądają nawet w D , bardzo seksownie i młodo. Kiedy piersi urosły i odzyskały swój młodzieńczy wygląd ,przestały oczywiście być widoczne te okropne rozstępy, nie ma po nich śladu. No ile jeszcze mogę zapewniać , że to działa? Potrzeba tylko cierpliwości na początek, bo być może, że proces rozbudzenia "śpiących" piersi może potrwać ok. 3 miesiecy. Potem juz idzie, ale pamietajcie o regularności!!! Dziewczyny , no przecież za takie masaże się płaci!!! Nie macie zamozaparcia, zeby zrobić coś dla siebie?! Nie wiem jak dokładniej opisać sposób masowania. 1. Złapać się za pierś, 2. całą trochę przygnieść do dołu 3. potem w bok na zewnątrz, lekko w górę w stronę pachy 4. z zewnątrz (spod pachy) półkoliście w stronę serca 5. i znowu do dołu Jeśli masuje partner, to masuje swoją lewą ręką waszą prawą pierś zgodnie ze wskazówkami zegara (wg. jego percepcji)., a prawą ręką waszą lewą pierś przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. W podanej wcześniej książce jest rysunek. Książkę widziałam ostatnio w hipermarketach. Życzę wam powodzenia i satysfakcji!!

Gość 16-LATKA
Droga Kasiu!!!! Mam 16 lat i mam hmmmmm duże A, małe B. Nie wiem czy mogę masować swoje piersi??/ MOja mama będąc młoda, przed ciążą miała piękny, duży biust, więc dlaczego ja nie mam??? może jeszcze za wcześnie? A po 16 roku życiA BIUST ROŚĆIE??? SĄ PANIE, KTÓRYM PO 16 BIUST UROSŁ???? błagam

Gość 16-latka
BŁAGAM, jak są jakieś Panie, którym po 16 biust urusł, to prosze o wypowiedź, to mnie pocieszy.jeśli w ogóle są..........

Gość j
a czy to nie jest tak, że jak sie cwiczy - - podnosi ciężarki itp - -- to biust maleje....? moja koleżanka jest w drużynie wioślarskiej.... - -a więc ćwiczy te swoje rączęta.... -- - i jest prawie zupełnie płaska.... - - już nic z tego nie rozumiem..... gdyby pani pielęgniarka znowu tu zajrzała to byłoby fajnie.... - - -- bo ja już naprawde zgłupiałam.... w dodatku mam koszmarne kompleksy z powodu mojego mini-biustu....

Gość isa
Do Kasi! Droga Kasiu! Ja tez karmilam moja coreczke piersia 7 miesiecy a piersi jakie mialam takie mam. teraz oczekuje 2 dziecka i mam nadzieje ze ich ksztalt mi sie niezmieni jak znowu bede karmic. Jezeli tobie to pomoglo to tylko sie ciesze i gratuluje ale sama w to nie wierze. No coz kazdy ma prawo do swojego zdania.

Gość no jak to....
kasia!!!!!!!!!!!!!!!! jak to moze byc...? piszesz ze prawa zgodnie ze wskazowkami zegara - - -dla partnera stojacego z przodu. ale twoj 3. punkt temu przeczy. bo jesli wezmiesz prawa piers, "przesuniesz" na zewnatrz, w gore - - -to masz ruch przeciwny do wskazowek zegara.... litości..... - -zrob jakis rysunek.... - -cokolwiek.... błagam... :(

Gość no właśnie
co do ćwiczeń - one w końcu zmniejszają czy powiększają piersi? jak sie patrzy na baletnice czy pływaczki -przecież one są płaskie jak deski do prasowania!!! więc jak to jest? a może tylko pewne ćwiczenia wpływają "ujemnie"? ale to by było troche bez sensu. a więc jak to z tym będzie???

Gość Myśl
Do Kasi..... A ja myslałam ze ten masaz wykonuje sie małymi kulistymi ruchami (samymi opuszkami palców) zgodnie z kierunkiem zegara zaczynając od góry piersi( koło pachy) na około do tego sameo miejsca.Teraz to juz całkiem nie wiem czy dobrze robie a stosuje ten masaż juz prawie 2 tygodnie i przyznam ze piersi stały mi się bardzo wrazliwe na dotyk.Czy ja dobrze to robie?Odpowiedz

Gość motka
Witam na forum! Artykuł przeczytałam jakiś tydzień temu i od razu wstąpiła we mnie nadzieja. Kasi instrukcja była o tyle przejrzysta ( tylko wypowiedzi innych pań je nieco skomplikowały;)), że z zapałem przystąpiłam do działań. Niestety w tej sprawie nie mogę liczyć na partnera. Zamiast pomóc moim małym piersiątkom, tylko je ugniata w swych wielkich dłoniach jak ciasto. A jak już zaczyna delikatne okrążenia to tylko udane na pół piersi, dalej wyginają mu się ręce. Więc prosiłabnym o instrukcję, jaką pozycję musi przyjąć facio, żeby to dobrze wyszło. Nadmienię jeszcze, że zaczynam odczuwać lekkie zmiany. Piersi zaczęły mnie pobolewać. Masaże wykonuje raz dziennie, ale o różnych porach. Czy to nie ma wpływu na spodziewany efekt?

Gość DO KASI
Kasiu powiedz tylko jedno - czy pierś nchwytam całą ręką i masuję , czy tylko opuszkami palców "jadę" dookoła niej. Pomóż bo po tych wypowiedziach już nic nie wiem !!! elka

Mam pomysł....jeśli, chcecie dokładniejszego opisu z obrazkiem, to zostawiam maila . Obiecuje, że odpiszę. Jesli zaczynają być wrażliwe i nabrzmiałe, to dobrze, pamietacie jak to było kiedy zaczynały rosnąć? Masaż tego rodzaju pobudza wydzielanie w gruczołach, a pierś, to taki duży gruczoł. Pamiętajcie też, ze jeśli któraś ma cysty, lub inne nieprawidłowości nie wolno nic ugniatać, masaż jest wtedy zabroniony.

Gość nikola
a moge masowac piersi sama glupio bym sie czula gdyby to robil moj chlopak!

Gość nikola
przepraszam ze tak wyrwalam niewiadomo skad to pyt ale byla mowa o masarzu powiekszajacym! czy jak bede to robic sama to piersi urosna mi takze

Gość katrinka
Kasiu bardzo dziekuje za przeslanie instrukcja na maila pozdrawiam Cie serdecznie

Gość natalie
do nikol: Pewnie, ze mozesz masowac sama :) Ja tez sama masuje, nie wiem, czy moj chlopak potrafilby, zreszta to ma byc niespodzianka, on ma sam zauwazyc, ze cos z moimi piesiami sie dzieje :) Pozdrawiam :)

Gość butterfly
dziewczyny pomyslcie i masujcie piersi to przeciez jest łatwe, róchy zegara - zacznijcie od prawej piersi ustawcie reke pod nia i masujcie do pachy a potem od pacy do góry i znów schodzice na dól z lewa to samo w ten sposób zataczasie kola proste cwiczenie i daje rezultaty, jesli macie pytania to piszcie na mojego meila odpowiem wam napewno.

Gość Olka
No to teraz wszsytkie panie bedą miały piękne i duze piersi ciekawe co meżczyzni na to?????????? :):):)

Gość Bożena
Kasiu istrukcje otrzymałam i bardzo dziękuję . Od dzisiaj mąż obiecał robić mi masaże według Twojej bardzo czytelnej instrukcji . Obrazki obejrzał i już wszystko wiemy. Teraz będę czekała na efekty masażu.

Gość Mąz
Ja równiez zaczołęm masować moją żone i przyznam ze jej piersiątka stały sie cudowne choć masuje zaledwie 2 tygodnie.Wielkie dzieki dziewczyny ze takie mądre tutaj rady się pojawiły i b.dziekuje Olce która załozyła ten temat.

Gość Lolas
cycki ładne cycki są do całowania i ssania a duze sa brzydkie wiec sie nieprzejmujcie akcja przeciw duzym piersiom. piszcie lostwolf@wp.pl

Gość Kizia
Olenko mogłabts napisac jak schudłas ? z góry dziekuje POZDROWIONKA

Gość Olka
DO K w moim przypadku ze schudnieciem było tak: wstawałam o 5.00 rano i jadłam sniadanie, po pracy gdzies ok.godz.15.00 dopiero jadłam obiad, no i dochodzi do tego jeszcze ciągłe zabieganie i brak czasu i zbedene kilogramy mi spadły.To jest ta zła metoda która się sama do mnie wprosiła:P Teraz zaczełam normalną kuracje odchudzającą gdyz troszku przybrałam .Polega ona na piciu duzej ilosci wody mineralnej nie gazowanej,zeby oszukac żoładek przed głodem wypijam szklanke wody 5-10 min. przed posiłkiem.Woda poteguje nasycenie , wypelnia żoładek i oczyszcza organizm przez co szybciej i łatwiej odbywa sie przemiana materii.Picie wody ma równiez swoje wady jak czeste siusianie , no i po jakims czasie ta woda brzydnie:) Wazne jest równiez to zeby troszke mniej jesc tzn.mniejsze porcje, a braki wypełniaj wodą.Ja jem wszystko , nawet slodycze ,ale nie obrzeram się nimi tylko troszke zjem dla samego smaku :) ćwiczyc tez nie ćwicze bo nie mam na to zbytnio czasu ale ruchu mi nie brakuje:P zrezygnowałam z auta i autobusów ,wszedzie chodze pieszo .To tyle, nie wiem czy ta "kuracja"jest zdrowa ale dla mnie bardzo dobra:) , jeli coś jest niezrozumiałe to zostaw jakis namiar a ja odpisze.POZDRAWIAM

Gość Olka
To wyzej bylo skierowane do Kizi :) przepraszam za małe wpadki ortog.;P

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować