Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Olka

Piersi- jak powiekszyc i ujedrnić????????????

Polecane posty

Gość KIZIA
Dziekuje bardzo za wyczerpujaca odpowiedz zaczynam od p oniedziałku...Napisze jaki efekt mam nadzieje ze juz po 2 tygodniach...Trzymajcie sie cieplutko i milutko DZIEKUJE JESZCZE RAZ. Pozdrawiam i zycze miłego dzionka PAPA. P.S.Trrzymajcie za mnie kciuki bo jestem bardzo leniwa i mało wytrzymała w postanowieniach.Całuski.

Gość ruda-lida
Szkoda,że tutaj nie można uzyskać porady ,jak zmniejszyć piersi !!!(oczywiście bez użycia skalpera). Pozdrowionka,pa.

Gość ixi
do ruda-lidka: jakbyś przeczytała uważnie, to zauważyłabyś, że wykonywanie masażu o którym pisze Kasie w odwrotną stroną powoduje zmniejszenie biustu!

Gość Kocica18
Dziewczyny i jak rezultaty?? :) ja muszę przyznać, że to skutkuje!! zawsze byłam szczupła, mogę jeść ile chcę i co chcę i nie ma mowy o przytyciu! mam 18 lat i nie mialam absolutnie żadnych powodów, żeby narzekać na swoją figurę.. prócz biustu :( miałam miseczkę cos ok. A-B i niestety to mi utrudnialo sytuację w moim dorywczym zajęciu (modeling). Przez mój mały biust nie miałam szans na osiągnięcie czegoś w tej branży ani na wygrywanie castingów i trudno mi bylo znaleść jakąkolwiek ofertę pracy. Nie mialam nic do stracenia więc zaczęłam stosować ten masaż. Po pierwszych tygodniach zauważyłam różnicę... teraz mam miseczkę w porywach do rozmairu C !! Piersi są jędrne i piękne! Zaczęłam masować piersi pół roku temu i będe masować następne pół!! Dziewczyny to naprawdę skutkuje! Pozdrawiam Was i życze szybkiego efektu! :) :) :)

Gość myshaczeq
moje piekne panie.uwazam ze PRZEDE WSZYSTKIM powinnysmy polubic/jesli juz nie pokochac/swoje piersi takie,jakie są.owszem,warto sprobowac masazy i innych cudow,tego nigdy dosc,ale jesli nawet nie przyniesie to wyraznie widocznych efektow,nie wolno sie wsciekac i na sile probowac cos zmienic!uwazam ze najpiekniejsze jestesmy wlasnie takie,jakie jestesmy!wiec kobiety! KOCHAJCIE SWOJE BIUSTY! czego sobie i wszystkim zycze :)

Gość beta-wien
hej czy ktos moze mi odpowiedziec jak dlugo trzeba masowac piersi zeby bylo widac jakis efekt????????

Gość eeeeelllllla
Dziewczyny! Masuję od 1,5 tygodnia i NAPRAWDĘ są większe!!! A przy tym jędrne, cudownie!!! Musiałam kupić nowe staniki, powaga!!!!

Gość Tortolla
Ja tez juz dosc długo masuje jakies 2 miesiace i powiem wam szczerze ze moje cycusie są duzo!!! wieksze!!!!! mam teraz miseczke C !!!!!!!pa

Gość KARMEN
Widzę temat cieszy sie ogromnym zainteresowaniem,sporo tego.Ja chciałam odnieść się do poprzednich wypowiedzi,co do masażu sprobuję,a opis jest bardzo jasny więc skąd tyle pytań,wykończycie Kasię:) Ja mam biust nie za duzy nie jest xle ale mogłoby byc lepiej:)Za to jest bardzo sterczący i jędrny,zawsze mialam kompleks z powodu jego wielkosci,ale od momentu jak moj facet zlapal ja,dotykal zachwycony,a ja skomentowalam-co mogly by byc wieksz?On powiedzial-nie,gdyby byly wieksze nie byly by tak jędrne,są akurat w moją dłoń:)i od tej pory problem zniknał.Faktem jest,ze jest naprawdę jędrny iwysoko usytuowany:)Jak to robię? Codziennie kiedy biore prysznic stosuję tylko zimny natrysk OD SPODU PIERSI,od zewnątrz do wewnątrz i odwrotnie,a natrysk pod kątem,no wiadomo jak to od spodu.To samo stosuje na posladki,ten sposob mam z ksiązki o pielęgnacji urody i widac dziala.Co do balsamow na biust to bym uwazała bo mojej kolezance po tym ujedrniającym balsamie przeznaczonym do biustu z Avonu zrobiły się rozstępy.Dziewczyny to jeszcze za szybko na takie kosmetyki,owszem napinają,ale te juz "starsze piersi" Ja łykam pigułki antykoncepcyjne i teraz to juz wogole jest rewelacja,rozmiar wieksze bez problemu,chyba bym byla sklonna lykac je chociaz tylko dlatego:)Poki co mam dwa w jednym wiekszy biust i antykoncepcję:)

Gość KARMEN
Widzę temat cieszy sie ogromnym zainteresowaniem,sporo tego.Ja chciałam odnieść się do poprzednich wypowiedzi,co do masażu sprobuję,a opis jest bardzo jasny więc skąd tyle pytań,wykończycie Kasię:) Ja mam biust nie za duzy nie jest xle ale mogłoby byc lepiej:)Za to jest bardzo sterczący i jędrny,zawsze mialam kompleks z powodu jego wielkosci,ale od momentu jak moj facet zlapal ja,dotykal zachwycony,a ja skomentowalam-co mogly by byc wieksz?On powiedzial-nie,gdyby byly wieksze nie byly by tak jędrne,są akurat w moją dłoń:)i od tej pory problem zniknał.Faktem jest,ze jest naprawdę jędrny iwysoko usytuowany:)Jak to robię? Codziennie kiedy biore prysznic stosuję tylko zimny natrysk OD SPODU PIERSI,od zewnątrz do wewnątrz i odwrotnie,a natrysk pod kątem,no wiadomo jak to od spodu.To samo stosuje na posladki,ten sposob mam z ksiązki o pielęgnacji urody i widac dziala.Co do balsamow na biust to bym uwazała bo mojej kolezance po tym ujedrniającym balsamie przeznaczonym do biustu z Avonu zrobiły się rozstępy.Dziewczyny to jeszcze za szybko na takie kosmetyki,owszem napinają,ale te juz "starsze piersi" Ja łykam pigułki antykoncepcyjne i teraz to juz wogole jest rewelacja,rozmiar wieksze bez problemu,chyba bym byla sklonna lykac je chociaz tylko dlatego:)Poki co mam dwa w jednym wiekszy biust i antykoncepcję:)

Gość Cilnka
Najładniejsze piersi to miała koleżanka Mary z filmu "Sposób na blondynkę".

Gość domi01
czy zdajecie sobie sprawe z tego co wypelnia "wymasowane piersi" ? jest to chlonka ktora zawiera liczne toksyny powstajace przy metabolizmie i po to odplywa do wezlow pachowych aby substancje te nie zatruwaly zdrowej tkanki gruczolu piersiowego. skutki ciaglego podtruwania komorek moga byc oplakane

Gość Nettie
A nie ma jakiegoś dobrego sposobu na ich pomniejszanie prócz schudnięcie po którym raczej wszakze sa mniejsze ale do najbardziej zachwycających nie nalezą??;(

Gość madek
witam , kiedy przeczytalam wypowiedzi na temat mazazu,ktory polecila Kasia to geba mi sie ucieszyla :) i zobaczylam jakas nadzieje dla siebie.Mam dwoje dzieci,ktore karmilam piersia kazde po 1,8 miesiaca i z tego wszystkiego zrobila mi sie miseczka A z miseczki prawie C i troche mnie przybilo kiedy ostatnio kupowalam biustonosz... Napisalam do Kasi proszac o "instruktaz"jak masowac ale Kasia nieodpisala,moze wyjechala... wiec prosze Was babeczki,ktore macie od Kasi insrukcje ,niech ktoras mi przysle,bede wdzieczna przeogromnie. Ale narobilam sobie nadziei...:) Z gory dziekuje.

Gość Zawiedziona
Po pierwsze masuje juz od 4 tygodni i nic. Czy ktoras z was rowniez ma ok. 27 lat i problem z malymi piersiami ? Po drugie, to teraz juz watpie czy masowac. Czy ktos moglby zapytac ginekologa, kogos ze srodowiska lekarskiego, na temat tej chlonki i toksyn, ktore jakoby wydzielaly sie podczas masazu ? Prosze piszcie !!!

Gość madek
witam ponownie babeczki, wlasnie otrzymalam instruktaz masowania, dzieki wielkie, zaraz sie pomasuje tzn.zaangazuje meza...ciekawe jak to sie skonczy...:) pozdrawiam

Gość zuza
dziwczyny jak sobie nas wszystkie wyobraze masujace zawziecie nasze malenstwa to niezły mam ubaw:-D dzis zaczęłam-dam znac...niezłe jaja swoją drogą:-)))) ale cóż robić..

Gość linka
do DOMIN 01 to mnie nastraszylas tym co napisalas mam prosbe abys napisala cos wiecej o tej chlonce i czy to naprawde tak jest ? i skad to wiesz jeses lekarzem czy sie tym porpostu interesujesz? czyli ta chlonka odplywa do wezlow pachwowych my masujac spychamy ja na piersi ale co sie z nia dzieje jezeli piersi sa nie masowane? caly czas chlonka z toksynami jest w wezlach pachwowych czy gdzies sie ulatnia? i co takie masowanie moze powodowac? czy raka?

Gość Kiseo
Hej dziewuszki!!! Czy któraś moglaby przyslać mi na meila ową insrukcję masażu? Bede wdzieczna pozdrawiam

Gość Aniaaa
Dziewczyny Jak będą wam się powiększać piersi pod wpływem masażu to dawajcie znać. Bo jakoś narazie brakuje mi wiary w to że to pomaga.

Dziewczyny, zapewniam Was (tzn. w sumie chyba nie mogę, bo każda z nas jest inna), że to działa. Ja masuję od 2 tygodni i mam o ROZMIAR WIĘKSZE. :D A co do tych szkodliwych rzeczy.. Nie znam się na tym, ale w tej instrukcji jest podane \"..natknęłam się na niego w „Aptece Natury” Jadwigi Górnickiej, która opisywała go jako jeden z elementów masażu Siatsu. \" , więc to jest chyba coś wschodniego, a to znaczy, że ma tysiące lat tradycji.. Przecież te wszystkie akupunktury, masaże i inne zabiegi wpływają na organizm bardzo korzystnie. I to nie jest jakieś nowoodkryte (co za kilka lat po kolejnych badaniach może okazać się szkodliwe, a wręcz zabójcze), ale odkryte dawno dawno i gdyby miało szkodzić, to zaprzestano by tych praktyk. A tam, na Wschodzie ludzie żyją dłużej, mniej chorują i wszystko jest sprawdzone przez pokolenia.

Gość niedowiarek
domi01 - skąd Ty wiesz ,że taki asaż szkodzi?????????? chyba jest to wyssane z palca, aby coś wymyślić/niekoniecznie mądrego/

Gość zuzaa
:-/ koleś nieładnie tak sobie rzucić od niechcenia kilka zdanek i burzyc nasze nadzieje, a na dodatek zniknąć niewiadomo na jak długo...teraz nie wiem masować? nie masować?;-( Jasne wszystko w nadmiarze szkodzi, ale może warto by się z kims kompetentnym podzielic naszym problemem-nie sądzicie ?bo robi się nieciekawie, a nasze gdybanie na nic tu sie nie zda...kobity chodzi o nasze maleństwa!!!!!!!

Gość tigra
Prośba czy ktoś mógłby mi przesłać instrukcje masażu ,błagam i czekam

Dziewczyny, ale tak na \"chłopski rozum\" - dlaczego jakikolwiek masaż ma szkodzić? Przecież to niemożliwe! Masaż to masaż, może tylko pomagać, myślę, że to są bzdury o tej szkodliwości. Bez sensu. Poza tym to było opublikowane w książce i na pewno takie rzeczy przed wydaniem konsultuje się z kimś, kto zna się na tym. Gdyby jakiś naukowiec stwierdził, że to szkodzi, nie wydano by tej książki. Musiała mieć jakis atest, czy coś w tym stylu. A zwłaszcza, że ten \"ktoś\", kto narobił zamieszania zmył się.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować