Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Olka

Piersi- jak powiekszyc i ujedrnić????????????

Polecane posty

Gość Berta
Jestem pod wrażeniem ilości kobiet o tym samym problemie, który bardzo często spędza mi sen z powiek. Dzięki za wszelkie rady, napewno skorzystam. Pozdrawiam Was dziewczyny.

Gość zaba
czy jezeli dostal ktos od kasi dokladny instuktaz to moglby go jeszcze raz przedstawic na forum.a moze napisze inna osoba ktora zauwazyla efekt i napisze swoja technike buuuuuuuuuuziaczki pa

Gość Załamana
Trzeba je masować pókolistmi ruchami, ale nie wyciągając skóry, lecz raczej przygniatajac, od środka klatki, w dół, a potem w góre -od zewnątrz spod pachy do środka. Pobudza się gruczoły i węzły chłonne pod pachą, i zagarnia w stronę piersi to co sie wydziela. Najlepiej jesli to robi twój partner. Wtedy zaczynaja pracować hormony jak u młodej dziewczyny i piersi rosną. Staja sie nabrzmiałe i jędrne, moga byc trochę bolesne, jak w czasie dojrzewania. Trzeba to jednak robic regularnie 100-300 razy, bo niestety kiedy się przestaje wracaja do swojej poprzedniej formy. Zakazane dla kobiet, które maja podejrzenie guzów ,cyst itp. !!!! Wypróbowałam- działa!!! Trzeba tylko być cierpliwą na początku, ale jak zaczna rosnąć to rosna do porządanej wielkości.Jest to stary sposób medycyny naturalnej. NIE wiem czy dostałyście te instrukcję, więc przesyłam wam, to co KAsia napisała, pozdrawiam, ja masuję miesiąć i >.:-/ jakos nie iweadać rezultatów, ale Kasia mi napisała, że jej zaczęły rozsnąć dopiero po 2 miesiąćach, więc, CIERPLIWOŚĆ!!!!!

Gość saffron
Dziewczyny, a zwłaszcza Kasiu - rozumiem całą instrukcję do momentu z pachami i węzłami chłonnymi. Przecież gdzie pachy a gdzie biust - nie dosięga się. Jak to trzeba robić? Za jednym razem? Jak masujemy w dół a później w górę w stronę pach, to później idziemy trochę w stronę pach i ściagamy to, co pod nimi w stronę biustu? (brzmi trochę dziwnie, ale mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi). Ja mogę dosięgnąc pach krawędzią dłoni i to z pewnym wysiłkiem, przecież muszę trzymać cały czas biust w dłoniach - czy to na pewno o to chodzi? Proszę o pilną odpowiedź !!! Pozdrawiam wszystkich !!!

Gość saffron
Dziewczyny, a zwłaszcza Kasiu - rozumiem całą instrukcję do momentu z pachami i węzłami chłonnymi. Przecież gdzie pachy a gdzie biust - nie dosięga się. Jak to trzeba robić? Za jednym razem? Jak masujemy w dół a później w górę w stronę pach, to później idziemy trochę w stronę pach i ściagamy to, co pod nimi w stronę biustu? (brzmi trochę dziwnie, ale mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi). Ja mogę dosięgnąc pach krawędzią dłoni i to z pewnym wysiłkiem, przecież muszę trzymać cały czas biust w dłoniach - czy to na pewno o to chodzi? Proszę o pilną odpowiedź !!! Pozdrawiam wszystkich !!!

Gość saffron
MINKA - napisz prosze jak to jest z tym zagarnianiem spod pachy i z tymi węzłami chłonnymi. Ciężko jest tak masować i to nie wychodzi zbyt płynnie, poza tym musze je trochę odrywać od piersi, żeby dostać się do tych nieszczęsnych pach. Z góry dziękuję za odp !!

Gość nikolka
odrywac dlonie bo nie siegniesz do pach?mowisz ze masz male piersi?co ja mam powiedziec?trzymam palce na piersi i juz prawie mam je pod pacha.ja to musialabym je masowac latami...a i tak nic nie pomoze...pozdrowienia

Gość Natalie
Manja: to byla irobia z tymi zdjeciami, myslalam, ze sie kapniesz :> A jesli chodzi o te pachy, to fakt, jesli sie chwyci piers cala i tak chce sie masowac, to ciezko siegnac do pachy :) Ja masuje opuszkami palcow dookola (Kasia pisala, ze tak tez mozna) i wtedy jest spoko :) A tam jakas chlonka! Ktos wczesniej podal link odnosnie innego masazu piersi na www.wizaz.pl, tam sie wypowiadal jakis specjalista i nic o czyms takim nie wspominal. Jakim sposobem ma przy masazu sie jakas trucizna wydzielac, to ja naprawde nie rozumiem. I nie wierze szczerze powiedziawszy :) Takze bez przesady, zycze milego masowania :)

Gość saffron
Z tą chłonką to jakaś bzdura. Jak juz wcześniej ktoś napisał - żaden masaż nie szkodzi niczemu. Sądzę, że to naprawdę pomoże - ja od wczoraj zaczęłam masować i widzę że już dzisiaj biust jest pełniejszy, to co dopiero później.. Poza tym to samo się dzieje po każdym spotkaniu z moim facetem, kiedy mnie dobrze wymasuje. Dziewczyny - radzę wam próbować, tu też dużo zdziała wasza wiara w skuteczność tego masażu. Po prostu musicie wierzyć, że to pomoże. Ja masuję jednym ruchem dookoła, ale może trzeba mniejszymi "kółeczkami"? Bo Kasia napisała, że półkolistymi ruchami. Co to właściwie znaczy? Ktoś wie? A może to tak naprawdę wcale nie ma znaczenia? Co do tych pach, to nadal nie pojmuję jak to jest, ale staram się jakoś do nich dosięgać, chociaż jest ciężko.

Hej, a kto powiedział coś o pachach? W instrukcji coś takiego było? (bo nie zauważyłam). Co do tej chłonki, to dziewczyny, przecież ten ktoś pisał coś o limfie. Ale Układ limfatyczny jest układem ZAMKNIĘTYM, ma swój obieg, czy jak tam to nazwać, nie może się z niego nic wydostać do piersi, przecież to by znaczyło, że jest nieszczelny! Jest jeszcze przecież krwioobieg (to chyba podobny układ w budowie do limfatycznego, tyle że o innej funkcji). Czy skutkiem masażu może być gromadząca się w piersiach krew? Bzdura.. Nie wierzę w tę chłonkę, ktoś chyba sobie jaja zrobił. Z węzłów nie może nic wypływać.

Gość saffron
Tak - Kasia pisała o pachach i o węzłach chłonnych pod nimi. że to co się tam wydziela, należy zagarnąć do piersi. Też mi się to wydawało dziwne.. Może wiesz coś na ten tamet? Masaż samych piersi/dookoła nich wystarczy?

Gość kwiatek
ja nie masuję tak długo jak zalecała Kasia tzn robie około 100-150 ugnieceń na 1 pierś i robię to co 2 lub 3 dni od około 1 do 2 miesięcy i są u mnie rezzultaty które nawet mąż zauważył , nie urosłu dużo ale się jakby wypełniły , wykarmiłam 3 dzieci i po tym wszystkim nie wyglądają one najlepiej więc jakbym sie przyłożyła do tego masażu w/g instrukcji Kasi to myslę że osiągnęłabym lepsze wyniki

A no tak, ale węzłów chłonnych na ciele jest od cholery i ciut ciut, to nie tylko te wyczuwalne pod pachami, wokół piersi jest ich chyba z 8 par, więc czy na pewno chodzi o pachy? Ja nie \"zahaczam\" o pachy. Robię tylko masaż na samych piersiach, od dwóch tygodni i widać bardzo dużą zmianę :)

Gość saffron
Dzięki MINKA za odpowiedź. Odezwę się niedługo i napiszę o rezultatach. Wy tez piszcie dziewczyny aby zachęcić niedowiarków!!

Gość roma
czy ktos moze przeslac mi ta"instrukcje"masowania piersi? taka ktora daje rezultaty,please.pozdrawiam serdecznie.ROMA2003@GO2.PL

Gość Arabella
Ja też bym prosiła o "Kasiną instrukcję". Będę bardzo wdzięczna jeśli któraś z Was mi ją prześle na maila. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Gość manja
Natalie: Ja po prostu tak strasznie chcę uwierzyć, że to działa, że łyknę wszystko. Zdjęcia i tak bym chciała bo to mnie może zmobilizuje, na razie nie wierzę więc masuję ale bez przekonania

Dziewczyny, nie przejmujcie sie tak bardzo tymi pachami, jeśli nie wychodzi wam to jakoś naturalnie. Najważniejszym gruczołem jest ostatecznie sama pierś. Pozdrawiam wszystkie. Kasia

Kasiu! A gdzieś Ty się podziwała? ;) Strrrrasznie Ci dziękuję (i pewnie za inne babki też) za tę instrukcję, a raczej za to, że się nią z nami podzieliłaś. Jestem pewna, że niewiele kobiet mając takie zudo w ręku zechcialoby podzielić się tym z innymi kobietami. Jesteś super! :D

Gość Maleństwo
Witajcie.Ja masuję piersi od 1,5 miesiąca najpierw masowałam dookoła piersi opuszkami i mój biust tak jakby się podniósł i zaokrąglił a przy okazji trochę pobolał.Tak się cieszyłam do czasu bo po okresie znów się zmniejszył i był z powrotem maluśki.Później przeczytałam,że należy rękę położyć na piersi i znów z nadzieją zaczęłam masować, na razie trochę boli, oczywiście się zaokrąglił i jest coraz ładniejszy ale obawiam się ,że jak dostanę okresu to biuścik znowu wróci do minimalnych rozmiarów:( Póki co i tak masuję i mam nadzieję ,że choć trochę urośnie! A co do szkodliwej chłonki ha ha !!! Dziewczyny naprawdę wierzycie ,że masaż może być tak szkodliwy,jeszcze nigdy nie słyszałam,żeby lekarz powiedział ,że jakaś choroba jest skutkiem masażu ha ha ha w takim przypadku na pewno podano by do ogólnej wiadomości aby nie dotykać tych czy innych miejsc na naszych ciałach. Pozdrawiam

Gość to ja
malenstwo; pisze zeby cie pocieszyc.nie tylko ty masz male piersi.ja majac 21 lat nosze 70 a .nie jestes sama.

Gość CONFIDENT
Najdrozsza!otoz nie warto sobie powiekszac piersi,poniewaz wszyscy faceci lubia oklady z mlodych i NATURALNYCH piersi(np. moj kolega SCHULTZ). No wiec jesli chcesz byc piekna i naturalna to wybij sobie z glowy wszelki medody(vide:Pamela A.),poniewaz maja one zly wplyw na zdrowie.a na ujedrnienie proponuje masaz.aha!i nie odchudzaj sie bo to tylko im zaszkodzi.pozdrawiam!

Gość ataga
...oj naiwne te nasze kobietki...jakie tam powiekszanie....ujedrnienie to i owszem, bo sila rzeczy ujedrnic mozna wszystko poprzez masarz...a jedrniejsze wydaja sie wieksze po prostu....wiec masujecie i ujedrniajcie, ale na powiekszenie o 2 rozmiery nie liczcie....to naiwne ...pozdrawiam.. Ps. ...ale chetnie skozystam z instruktazu masarzu, bo chciala bym zachowac jedrnosc swoich, puki jeszcze dzieciaczkow nie mam ... Pozdrowionka raz jeszcze :)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować