Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Olka

Piersi- jak powiekszyc i ujedrnić????????????

Polecane posty

Gość milka17
czesc wszystkim! mam prosbe do Kasi: napisz prosze, czy i gdzie mozna przeczytac ta instrukcje masazu, czy on sie jakos nazywa, kto go "wynalazl"...- chodzi mi o ksiazke itp. lub jeszcze raz opisz wszystko dokladnie... ewentualnie powiedz, w ktorej wypowiedzi to znajde... juz slyszalam tyle wersji, osoby na tym topiku maja rozmaite watpliwosci... dynka mala! ;) a moze ktos inny bedzie wiedzial? pozdrowionka! :)

Ataga, może i masz rację, że jędrniejsze wydają się większe.. Ale rozmiaru stanika nie oszukasz! Moje staniki \"sprzed pierwszego masażu\" są za małe o rozmiar (przy czym obwód pod biustem jest taki sam, więc na pewno nie przytyłam).

Gość Andźka
ja zaczełam masować jakies 2 tygodnie temu i juz widac pierwsze efekty wiec dziewczynki masujcie masujcie bo warto!! pozdrówka wszystkim i wielkie dzieki za wszystkie informacjie o masażu 3majcie sie!!

Gość moria
Dziewczynki, alez mnie uradowałyście. Czytam i czytajac juz masuje. Mysle, ze to naprawde dziala, bo juz mi sie troche powiekszyly. Mam B, ale jestem w trakcie odchudzania i przede mna jeszcze jakies 5 kilo, wiec musze zadbac o moje groszki. Baaardzo dziekuje Kasi, spadla nam chyba z nieba:) No, a teraz pedze zrobic sobie naprzemienny prysznic, a moze najpierw troche cwiczen... hmmm bosko, jest po prostu bosko :***

Gość Aśka z Bytomia
Juz zrozumiałam na czym polega matoda Kasi i jesli ktos chce jakiej kolewiek porady z chęcia wyjasnie na czym ona polega.Dziewczyny tak naprawde jest to bardzo łatwe.Troszke bolą przy tym rece ale sądze ze widocznie warto skoro wielu dziewczynom ta metoda pomogła.Czekam na e-maila.Powodzenia!!

Gość kamilka
nio to biegne zrobic masazyk:D mam nadzieje ze podziala, bo naprawde zalezy mi na powiekszeniu moich cycuszkow:) kasiu, dziewczynki moje kochane...bardzo wam dziekuje...przeczytalam prawie wszytko i teraz az chce mi sie wierzyc w skutecznos tego cud-masazu:) dam znac jak cos sie zacznie zmieniac:) papapa:*

Gość Lusii
Witam,właśnie pierwszy raz tu zaglądam i bardzo mnie ucieszył ten temat,ponieważ przez nerwy schudłam do dużej niedowagi,pozatym również karmiłam piersią i mam naprawdę duzy kłopot z piersiami.Jestem wdzięczna Kasi,że podała maila,od razu do Niej napiszę,a męża zagonię do roboty :) Pozdrowienia.

Gość mini
Czesc dziewczyny, mam ten sam problem, co wiekszosc z Was, dzieki szczegolnie Kasi za wszystkie rady. Chcialam sie jeszcze podzielic jedna uwaga. Gdyby ktoras z Was wpadla na pomysl kupienia kremu Pulanny powiekszajacego biust to od razu odradzam. Sama kupilam i zuzylam 2 opakowania (tanie nie sa!!!) i zamiast obiecywanych co najmniej 2 cm powiekszenia w obwodzie tylko sie zniechecilam, ze cokolwiek mi pomoze. Tak wiec nie wierzcie ulotce, ktora glosi, ze krem dziala na 90% kobiet. Mojej mamie tez nic nie dal.

Gość caterina
Kasieńko, kocham cię babo duszą i sercem !!! Chyba dobry bóg czuwał nade mną, że tu wlazłam! Od lat wpadam w histerię z powodu tych jajek sadzonych, które mi zostały po karmieniu, zresztą teraz przypominają dwa pergaminowe naleśniki do poskładania w dowolną stronę. A już na plaży ... te cholerne placki za nic nie chcą wyglądać po ludzku. Nie mogłaś pokazać się w telewizji jakieś dwa miesiące wcześniej? Może dziś tańczyłabym z radości, a tak? Sporo pracy przede mną! Zaczęłam wczoraj i nie skończę zanim nie będzie co włożyć w stanik :) Dziewczyny, kobietki zaweźmijcie się wszystkie, jest o co powalczyć. Odezwę się jak TO coś się zacznie podnosić :)

Gość Kika
Korolino - wydaje mi sie, ze trzeba troche cierpliwosci. Kasia wspomniala , ze u niej efekty zaczely sie pojawiac po dwoch miesiacach. ja tez dopiero zaczelam, ale poki co nie zniechecam sie. Bylam na konsultacjach z chirurgami plastykami w Polsce i za granica [do tego stopnia jestem zdesperowana] i przyznam, ze procent ryzyka pooperacyjnego nieco oslabil moj entuzjam do implantow. Wiec masuje i czekam na rezultaty!

Gość caterina
Karolina ... spokojnie, cierpliwości. Wiara to potęga, nie odbieraj jej sobie przez zwątpienie :) Powtarzaj sobie z uporem maniaka, ze codziennie są coraz piękniejsze. Wierz mi, ze to też daje efekty. Ja w ten sposób szybciej schudłam. Wiedziałam, ze to coś czego pragnę JUŻ JEST tylko muszę pokonać jeszcze kawałeczek drogi. Głowa do góry, będzie dobrze

Gość Zrospaczona
Ja masuję od miesiąca, i na razie może maluteńka zmiana, ale tak to nic rewelacujnego, na pewno nie mam o rozmiar większego stanika, ale przeciez terzeba poczekać.............p.s jestem przed okresem i boje sie, że się zmniejsząaaaaaa

Gość dziewczątko
Ja masuje od 3miesięcy i znic mi się nie powiększyły:( wogóle ma wrażenie, że tylko od tego troszke obwisły niepolecam tej metody a po miesiącu masowania wogóle w moim przypadku przestaly na niego reagować :(((((((((((((((

Gość Tomka
Muszę przyznać, że nigdy nie zaglądałam do Kafeterii. Ciągle za mało mam czasu (pracuję, studiuję, wychowuje potwornego szczeniaka (pięciomiesięczny labrador to istny koszmar). Ale dzisiaj zajrzałam,bo chude piersi to mój odwieczny problem. jestem drobnej postury a "argumentów" po prostu nie mam. Oj, usmiałam się! Ale sposób Kasi z masażem wykorzystam. Ciekawe tylko skąd wziąć tyle czasu aby wystarczyło na masaże, gimnastykę, pompki, bicze widne itd. Może ktoś wie jak wydłużyć dobę?

Gość mini
a co mają zrobić kobietki, których natura nie obdarzyła pięknymi piersiami za to dorzuciła do mikrobiustu nowotworki ???

Gość SŁONKO
DZIEWCZYNY- MAM PROSBE CHCIAŁABYM OTRZYMAC INSTRUKCJE, MOGŁA BY KTÓRAŚ Z WAS PRZESŁAĆ NA MEILA. Z GÓRY DZIEKUJE BYŁABYM BARDZO WDZIECZNA.PLIS BUZIAKI

Gość GONZO
KOCHANE BABECZKI A CO POWIECIE NA NIERÓWNE PIERSI?? MOJE ZDECYDOWANIE SĄ RÓŻNEJ WIELKOŚCI I SĄ POWODEM WIELU ZMARTWIEŃ ACZKOLWIEK MOJEMU MĘZOWI TO PASUJE. CZY KTOS MA PODOBNY PROBLEM??

Gość saffron
To normalne, ze piersi sa roznej wielkosci. Ja mam np. lewa wieksza. Z tego co wiem, mozna sie poddac operacji wyrownywania.

Gość PRZEPRASZAM
Bardzo Was drogie panie przepraszam, za to, co teraz napiszę, jestem dla Was pełna szacunku, zresztą ja też szukam odpowiedzi na pytanie : "co zrobić, żeby ujędrnić biust" (tak na marhinesie - ćwiczenia rąk i skakanie na skakance trochę pomaga), ale... PRZECZYTAJCIE sobie te wypowiedzi od poczatku, tak z dystansu, z punktu widzenia np. faceta... Można się naprawdę pośmiać - podkreślam, że sama czytałam to z zainteresowaniem, ale ... TROSZKĘ to smiesznie brzmi wszystko, tak z daleka... Nie uważacie?

Gość saffron
ja osobiście tak nie uważam, bo niektóre kobiety mają poważne kompleksy z powodu małego biustu i zrobią wszystko aby się tych kompleksów pozbyć... Mimo to gratuluję dużego poczucia humoru...

Gość jupi
zajebista jest ta stronka:) bardzo mi sie podoba i problem tez chociaz pewnei lepiej by było dla nas zeby go nie było ale skoro już jest.... ...to widze ze macie jakąś instrukcje ze zdjeciami moze przesłałaby mi któraś? proszę proszę proszę:) z góry dzięki pozdrowionka i wytrwałości buiaczki pa

Gość Aśka z Bytomia
No i jak dziewczyny które skożystały z obrazku.Zapewne wszystkie juz zrozumiały metode tego masażu.Kto chce otrzymać jeszczez jakieś porady prosze pisac.Oprucz wypowiedzi stosowania mam zrobiony rysunek na ten tema.Życze powodzenia!

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować